klasyfikacja końcowa

zawodnicy co najmniej 5 startów

MiejsceImię i nazwiskoPunktyKategoriaKlubIlość startówDługi startSzczegóły
1KRZYSZTOF PIETRZYK23M40PIETRZYK RUNNING TEAM5
Tak
 
  • 8 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:35:08)
  • 6 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:34:58)
  • 4 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:14:05)
  • 1 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:16)
  • 4 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:52:23)
2ŁUKASZ WOJNICKI24M205
Tak
 
  • 3 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:16:37)
  • 1 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:16:40)
  • 7 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:34:57)
  • 5 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:34:51)
  • 8 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:18:43)
3MICHAŁ WITKOWSKI27M30AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ6
Tak
 
  • 5 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:08)
  • 4 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:17:32)
  • 12 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:36:02)
  • 4 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:35:44)
  • 4 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:47)
  • 10 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:53:45)
4PAWEŁ KWIATKOWSKI150M40RAJSPORT ACTIVE5
Tak
 
  • 31 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:00)
  • 10 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:27)
  • 43 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:38)
  • 28 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:11)
  • 38 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:59:56)
5MARIUSZ MICHALSKI152M30EVERRUN5
Tak
 
  • 19 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:32)
  • 12 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:33)
  • 15 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:40:01)
  • 51 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:05)
  • 55 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:56)
6BARTOSZ DROBNY166M30MORENA CZOŁOWA6
Tak
 
  • 16 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:15)
  • 85 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:55)
  • 21 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:07)
  • 24 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:41:38)
  • 70 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:35:30)
  • 35 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:25)
7ŁUKASZ WOJTECKI172M30RAZEM TRENUJEMY SPORT7
Tak
 
  • 30 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:07)
  • 111 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:06)
  • 38 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:19)
  • 27 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:42:57)
  • 64 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:34:11)
  • 47 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:05)
  • 77 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:01)
8SYLWIA HAŁACZKIEWICZ221K305
Tak
 
  • 46 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:48)
  • 20 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:59)
  • 84 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:46)
  • 22 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:40:28)
  • 49 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:00)
9WITOLD RADZIK223M505
Tak
 
  • 30 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:56)
  • 62 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:39)
  • 24 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:27)
  • 55 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:32:28)
  • 52 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:16)
10MAREK SOWAŁA260M401.DLOT6
Tak
 
  • 91 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:29)
  • 28 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:00)
  • 58 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:20)
  • 30 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:25)
  • 53 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:06)
  • 101 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:17)
11KAMIL SOWAŁA312M30RAJSPORT ACTIVE6
Tak
 
  • 183 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:32)
  • 50 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:05)
  • 52 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:03)
  • 31 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:35)
  • 63 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:15)
  • 116 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:09)
12JAROSŁAW GÓŻAŃSKI350M50ŁÓDŹ KOCHA SPORT5
Tak
 
  • 63 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:40)
  • 109 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:51)
  • 33 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:44:22)
  • 54 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:07)
  • 91 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:48)
13ŁUKASZ GOLDMAN362M40BBL ZDUŃSKA WOLA5
Tak
 
  • 79 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:12)
  • 62 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:12)
  • 73 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:36:16)
  • 60 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:13)
  • 88 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:45)
14SYLWIA WOJTECKA395K30RAZEM TRENUJEMY SPORT7
Tak
 
  • 45 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:51)
  • 211 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:53)
  • 61 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:09)
  • 36 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:19)
  • 169 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:12)
  • 84 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:58)
  • 244 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:28)
15KRZYSZTOF BRZEZIŃSKI414M406
Tak
 
  • 118 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:15)
  • 57 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:33)
  • 69 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:56)
  • 42 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:01)
  • 128 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:21)
  • 160 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:00)
16MONIKA DRĄŻEK416K206
Tak
 
  • 106 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:55)
  • 42 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:43)
  • 65 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:40)
  • 120 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:41)
  • 83 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:57)
  • 123 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:19)
17WOJCIECH ZALASA438M50ŁÓDŹ KOCHA SPORT5
Tak
 
  • 137 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:51)
  • 64 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:22)
  • 88 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:25)
  • 45 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:02)
  • 104 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:22)
18DARIUSZ STRZECHOWSKI444M30RAJSPORT ACTIVE5
Tak
 
  • 68 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:52)
  • 50 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:01)
  • 114 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:18)
  • 67 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:29)
  • 145 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:04)
19KLAUDIA KLIK449K206
Tak
 
  • 36 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:32)
  • 204 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:31)
  • 54 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:05)
  • 139 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:59)
  • 68 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:31)
  • 152 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:17)
20PIOTR SIEMIŃSKI452M306
Tak
 
  • 32 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:24)
  • 209 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:43)
  • 53 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:05)
  • 200 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:47)
  • 61 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:13)
  • 106 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:30)
21MAREK SEKIETA619M50AZS POLITECHNIKA ŁÓDZKA6
Tak
 
  • 74 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:18)
  • 248 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:47)
  • 71 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:47:19)
  • 133 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:31)
  • 93 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:16)
  • 261 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:09)
22ANDRZEJ PABINIAK621M40ZŁOCZEW TEAM5
Tak
 
  • 128 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:33)
  • 51 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:08)
  • 55 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:47:53)
  • 120 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:00)
  • 267 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:24)
23KATARZYNA KISIELEWSKA639K40ACTIVRUN ŁASK7
Tak
 
  • 152 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:32)
  • 112 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:22)
  • 107 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:41)
  • 72 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:49)
  • 313 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:44)
  • 196 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:27)
  • 395 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:53)
24AGNIESZKA BOGUS783K507
Tak
 
  • 270 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:19)
  • 115 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:33)
  • 653 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:38)
  • 147 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:18)
  • 94 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:55:42)
  • 241 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:34)
  • 569 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:36)
25JACEK ŁOBODA784M305
Tak
 
  • 109 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:07)
  • 43 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:44)
  • 280 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:23)
  • 126 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:18)
  • 226 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:40)
26JACEK CIEŚLIK803M40REEBOKRUNCREW LDZ6
Tak
 
  • 77 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:21)
  • 390 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:28)
  • 101 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:15)
  • 204 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:09)
  • 158 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:18)
  • 263 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:16)
27DOMINIKA FOGIEL868K306
Tak
 
  • 201 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:03)
  • 114 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:31)
  • 108 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:55)
  • 273 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:29)
  • 172 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:46)
  • 407 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:39)
28ANETA PABINIAK890K40ZŁOCZEW TEAM5
Tak
 
  • 172 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:12)
  • 98 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:38)
  • 61 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:51)
  • 178 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:57)
  • 381 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:20)
29MARTA MROCZEK943K307
Tak
 
  • 284 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:43)
  • 152 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:12)
  • 1036 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:03:43)
  • 191 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:03:07)
  • 450 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:33)
  • 305 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:48)
  • 597 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:44)
30SEWERYN PASIKOWSKI959M50ACTIVE RUN ŁASK5
Tak
 
  • 140 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:10)
  • 88 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:51)
  • 247 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:13)
  • 138 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:32)
  • 346 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:06)
31TOMASZ ANDRZEJEWSKI996M50GILLETTE RUN6
Tak
 
  • 114 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:10)
  • 53 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:13)
  • 447 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:23)
  • 394 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:10:04)
  • 131 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:23)
  • 304 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:44)
32MARTA OLESIAK1025K307
Tak
 
  • 314 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:10)
  • 156 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:38)
  • 204 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:36)
  • 101 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:58:45)
  • 470 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:27:51)
  • 250 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:46)
  • 543 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:57)
33STANISŁAW KORCZYŃSKI1038M60PIETRZYK RUNING TEAM5
Tak
 
  • 332 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:30)
  • 91 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:49:49)
  • 65 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:22)
  • 253 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:40)
  • 297 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:31)
34ADAM CIECHAŃSKI1137M50PIETRZYK RUNNING TEAM5
Nie
 
  • 151 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:29)
  • 90 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:56)
  • 589 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:08)
  • 128 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:40)
  • 179 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:59)
35EWELINA ŚLĘZAK1218K20BBL ZDUŃSKA WOLA5
Tak
 
  • 225 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:47)
  • 122 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:53:56)
  • 338 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:02:09)
  • 195 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:25)
  • 338 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:53)
36KATARZYNA PILICHOWSKA1379K30GRUPA BIEGOWA ZDROWARCIANKA""5
Tak
 
  • 212 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:25)
  • 148 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:31)
  • 340 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:02:20)
  • 220 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:57)
  • 459 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:23)
37JOANNA MĘDREK1490K50PIETRZYK RUNNING TEAM6
Tak
 
  • 252 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:45)
  • 730 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:45)
  • 130 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:53)
  • 331 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:01:02)
  • 224 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:08)
  • 553 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:22)
38DOROTA SEKIETA1540K50MBANK6
Tak
 
  • 153 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:24)
  • 861 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:07)
  • 175 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:00)
  • 378 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:43)
  • 267 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:38)
  • 567 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:29)
39STANISŁAW WYCISZKIEWICZ1647M705
Tak
 
  • 384 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:35:41)
  • 204 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:33:44)
  • 219 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:15:16)
  • 117 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:21:43)
  • 723 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:59:58)
40DAMIAN GŁOWIŃSKI1716M30BIEGING TEAM ZELÓW5
Tak
 
  • 237 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:16)
  • 102 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:43)
  • 611 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:00)
  • 185 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:09)
  • 581 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:02)
41PIOTR DUDZIŃSKI1812M30RAZEM TRENUJEMY SPORT5
Tak
 
  • 169 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:03)
  • 928 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:30)
  • 354 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:44)
  • 112 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:44)
  • 249 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:37)
42PAULINA TRZEWIKOWSKA1850K305
Tak
 
  • 309 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:48)
  • 149 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:05)
  • 723 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:12)
  • 433 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:16:11)
  • 236 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:28)
43ANDRZEJ RAJKOWSKI2023M40FUDU&CO SPORT TEAM5
Tak
 
  • 289 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:00)
  • 130 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:43)
  • 856 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:54)
  • 177 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:26)
  • 571 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:40)
44MONIKA POPIELARCZYK2388K40RYSIOTEAM5
Tak
 
  • 881 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:45)
  • 187 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:02:55)
  • 425 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:14:34)
  • 271 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:52)
  • 624 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:22)
45PIOTR GRZEGORCZYK3073M705
Tak
 
  • 366 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:25)
  • 1178 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:10:16)
  • 469 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:27:03)
  • 380 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:33:39)
  • 680 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:39:43)

Kobiety OPEN

1SYLWIA HAŁACZKIEWICZ221K305
Tak
 
  • 46 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:48)
  • 20 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:59)
  • 84 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:46)
  • 22 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:40:28)
  • 49 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:00)
2SYLWIA WOJTECKA395K30RAZEM TRENUJEMY SPORT7
Tak
 
  • 45 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:51)
  • 211 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:53)
  • 61 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:09)
  • 36 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:19)
  • 169 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:12)
  • 84 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:58)
  • 244 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:28)
3MONIKA DRĄŻEK416K206
Tak
 
  • 106 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:55)
  • 42 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:43)
  • 65 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:40)
  • 120 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:41)
  • 83 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:57)
  • 123 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:19)
4KLAUDIA KLIK449K206
Tak
 
  • 36 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:32)
  • 204 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:31)
  • 54 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:05)
  • 139 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:59)
  • 68 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:31)
  • 152 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:17)
5KATARZYNA KISIELEWSKA639K40ACTIVRUN ŁASK7
Tak
 
  • 152 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:32)
  • 112 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:22)
  • 107 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:41)
  • 72 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:49)
  • 313 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:44)
  • 196 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:27)
  • 395 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:53)
6AGNIESZKA BOGUS783K507
Tak
 
  • 270 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:19)
  • 115 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:33)
  • 653 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:38)
  • 147 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:18)
  • 94 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:55:42)
  • 241 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:34)
  • 569 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:36)
7DOMINIKA FOGIEL868K306
Tak
 
  • 201 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:03)
  • 114 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:31)
  • 108 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:55)
  • 273 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:29)
  • 172 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:46)
  • 407 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:39)
8ANETA PABINIAK890K40ZŁOCZEW TEAM5
Tak
 
  • 172 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:12)
  • 98 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:38)
  • 61 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:51)
  • 178 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:57)
  • 381 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:20)
9MARTA MROCZEK943K307
Tak
 
  • 284 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:43)
  • 152 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:12)
  • 1036 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:03:43)
  • 191 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:03:07)
  • 450 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:33)
  • 305 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:48)
  • 597 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:44)
10MARTA OLESIAK1025K307
Tak
 
  • 314 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:10)
  • 156 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:38)
  • 204 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:36)
  • 101 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:58:45)
  • 470 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:27:51)
  • 250 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:46)
  • 543 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:57)
11EWELINA ŚLĘZAK1218K20BBL ZDUŃSKA WOLA5
Tak
 
  • 225 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:47)
  • 122 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:53:56)
  • 338 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:02:09)
  • 195 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:25)
  • 338 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:53)
12KATARZYNA PILICHOWSKA1379K30GRUPA BIEGOWA ZDROWARCIANKA""5
Tak
 
  • 212 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:25)
  • 148 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:31)
  • 340 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:02:20)
  • 220 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:57)
  • 459 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:23)
13JOANNA MĘDREK1490K50PIETRZYK RUNNING TEAM6
Tak
 
  • 252 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:45)
  • 730 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:45)
  • 130 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:53)
  • 331 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:01:02)
  • 224 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:08)
  • 553 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:22)
14DOROTA SEKIETA1540K50MBANK6
Tak
 
  • 153 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:24)
  • 861 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:07)
  • 175 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:00)
  • 378 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:43)
  • 267 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:38)
  • 567 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:29)
15PAULINA TRZEWIKOWSKA1850K305
Tak
 
  • 309 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:48)
  • 149 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:05)
  • 723 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:12)
  • 433 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:16:11)
  • 236 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:28)
16MONIKA POPIELARCZYK2388K40RYSIOTEAM5
Tak
 
  • 881 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:45)
  • 187 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:02:55)
  • 425 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:14:34)
  • 271 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:52)
  • 624 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:22)

Mężczyźni OPEN

1KRZYSZTOF PIETRZYK23M40PIETRZYK RUNNING TEAM5
Tak
 
  • 8 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:35:08)
  • 6 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:34:58)
  • 4 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:14:05)
  • 1 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:16)
  • 4 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:52:23)
2ŁUKASZ WOJNICKI24M205
Tak
 
  • 3 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:16:37)
  • 1 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:16:40)
  • 7 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:34:57)
  • 5 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:34:51)
  • 8 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:18:43)
3MICHAŁ WITKOWSKI27M30AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ6
Tak
 
  • 5 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:08)
  • 4 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:17:32)
  • 12 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:36:02)
  • 4 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:35:44)
  • 4 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:47)
  • 10 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:53:45)
4PAWEŁ KWIATKOWSKI150M40RAJSPORT ACTIVE5
Tak
 
  • 31 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:00)
  • 10 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:27)
  • 43 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:38)
  • 28 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:11)
  • 38 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:59:56)
5MARIUSZ MICHALSKI152M30EVERRUN5
Tak
 
  • 19 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:32)
  • 12 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:33)
  • 15 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:40:01)
  • 51 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:05)
  • 55 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:56)
6BARTOSZ DROBNY166M30MORENA CZOŁOWA6
Tak
 
  • 16 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:15)
  • 85 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:55)
  • 21 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:07)
  • 24 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:41:38)
  • 70 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:35:30)
  • 35 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:25)
7ŁUKASZ WOJTECKI172M30RAZEM TRENUJEMY SPORT7
Tak
 
  • 30 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:07)
  • 111 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:06)
  • 38 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:19)
  • 27 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:42:57)
  • 64 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:34:11)
  • 47 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:05)
  • 77 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:01)
8WITOLD RADZIK223M505
Tak
 
  • 30 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:56)
  • 62 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:39)
  • 24 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:27)
  • 55 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:32:28)
  • 52 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:16)
9MAREK SOWAŁA260M401.DLOT6
Tak
 
  • 91 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:29)
  • 28 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:00)
  • 58 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:20)
  • 30 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:25)
  • 53 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:06)
  • 101 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:17)
10KAMIL SOWAŁA312M30RAJSPORT ACTIVE6
Tak
 
  • 183 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:32)
  • 50 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:05)
  • 52 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:03)
  • 31 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:35)
  • 63 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:15)
  • 116 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:09)
11JAROSŁAW GÓŻAŃSKI350M50ŁÓDŹ KOCHA SPORT5
Tak
 
  • 63 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:40)
  • 109 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:51)
  • 33 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:44:22)
  • 54 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:07)
  • 91 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:48)
12ŁUKASZ GOLDMAN362M40BBL ZDUŃSKA WOLA5
Tak
 
  • 79 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:12)
  • 62 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:12)
  • 73 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:36:16)
  • 60 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:13)
  • 88 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:45)
13KRZYSZTOF BRZEZIŃSKI414M406
Tak
 
  • 118 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:15)
  • 57 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:33)
  • 69 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:56)
  • 42 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:01)
  • 128 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:21)
  • 160 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:00)
14WOJCIECH ZALASA438M50ŁÓDŹ KOCHA SPORT5
Tak
 
  • 137 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:51)
  • 64 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:22)
  • 88 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:25)
  • 45 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:02)
  • 104 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:22)
15DARIUSZ STRZECHOWSKI444M30RAJSPORT ACTIVE5
Tak
 
  • 68 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:52)
  • 50 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:01)
  • 114 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:18)
  • 67 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:29)
  • 145 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:04)
16PIOTR SIEMIŃSKI452M306
Tak
 
  • 32 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:24)
  • 209 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:43)
  • 53 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:05)
  • 200 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:47)
  • 61 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:13)
  • 106 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:30)
17MAREK SEKIETA619M50AZS POLITECHNIKA ŁÓDZKA6
Tak
 
  • 74 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:18)
  • 248 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:47)
  • 71 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:47:19)
  • 133 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:31)
  • 93 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:16)
  • 261 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:09)
18ANDRZEJ PABINIAK621M40ZŁOCZEW TEAM5
Tak
 
  • 128 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:33)
  • 51 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:08)
  • 55 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:47:53)
  • 120 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:00)
  • 267 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:24)
19JACEK ŁOBODA784M305
Tak
 
  • 109 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:07)
  • 43 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:44)
  • 280 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:23)
  • 126 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:18)
  • 226 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:40)
20JACEK CIEŚLIK803M40REEBOKRUNCREW LDZ6
Tak
 
  • 77 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:21)
  • 390 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:28)
  • 101 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:15)
  • 204 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:09)
  • 158 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:18)
  • 263 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:16)
21SEWERYN PASIKOWSKI959M50ACTIVE RUN ŁASK5
Tak
 
  • 140 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:10)
  • 88 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:51)
  • 247 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:13)
  • 138 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:32)
  • 346 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:06)
22TOMASZ ANDRZEJEWSKI996M50GILLETTE RUN6
Tak
 
  • 114 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:10)
  • 53 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:13)
  • 447 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:23)
  • 394 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:10:04)
  • 131 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:23)
  • 304 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:44)
23STANISŁAW KORCZYŃSKI1038M60PIETRZYK RUNING TEAM5
Tak
 
  • 332 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:30)
  • 91 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:49:49)
  • 65 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:22)
  • 253 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:40)
  • 297 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:31)
24ADAM CIECHAŃSKI1137M50PIETRZYK RUNNING TEAM5
Nie
 
  • 151 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:29)
  • 90 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:56)
  • 589 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:08)
  • 128 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:40)
  • 179 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:59)
25STANISŁAW WYCISZKIEWICZ1647M705
Tak
 
  • 384 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:35:41)
  • 204 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:33:44)
  • 219 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:15:16)
  • 117 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:21:43)
  • 723 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:59:58)
26DAMIAN GŁOWIŃSKI1716M30BIEGING TEAM ZELÓW5
Tak
 
  • 237 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:16)
  • 102 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:43)
  • 611 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:00)
  • 185 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:09)
  • 581 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:02)
27PIOTR DUDZIŃSKI1812M30RAZEM TRENUJEMY SPORT5
Tak
 
  • 169 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:03)
  • 928 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:30)
  • 354 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:44)
  • 112 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:44)
  • 249 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:37)
28ANDRZEJ RAJKOWSKI2023M40FUDU&CO SPORT TEAM5
Tak
 
  • 289 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:00)
  • 130 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:43)
  • 856 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:54)
  • 177 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:26)
  • 571 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:40)
29PIOTR GRZEGORCZYK3073M705
Tak
 
  • 366 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:25)
  • 1178 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:10:16)
  • 469 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:27:03)
  • 380 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:33:39)
  • 680 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:39:43)

Kategoria M20

1ŁUKASZ WOJNICKI24M205
Tak
 
  • 3 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:16:37)
  • 1 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:16:40)
  • 7 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:34:57)
  • 5 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:34:51)
  • 8 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:18:43)

Kategoria K20

1MONIKA DRĄŻEK416K206
Tak
 
  • 106 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:55)
  • 42 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:43)
  • 65 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:40)
  • 120 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:41)
  • 83 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:57)
  • 123 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:19)
2KLAUDIA KLIK449K206
Tak
 
  • 36 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:32)
  • 204 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:31)
  • 54 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:05)
  • 139 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:59)
  • 68 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:31)
  • 152 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:17)
3EWELINA ŚLĘZAK1218K20BBL ZDUŃSKA WOLA5
Tak
 
  • 225 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:47)
  • 122 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:53:56)
  • 338 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:02:09)
  • 195 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:25)
  • 338 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:53)

Kategoria M30

1MICHAŁ WITKOWSKI27M30AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ6
Tak
 
  • 5 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:08)
  • 4 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:17:32)
  • 12 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:36:02)
  • 4 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:35:44)
  • 4 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:47)
  • 10 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:53:45)
2MARIUSZ MICHALSKI152M30EVERRUN5
Tak
 
  • 19 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:32)
  • 12 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:33)
  • 15 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:40:01)
  • 51 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:05)
  • 55 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:56)
3BARTOSZ DROBNY166M30MORENA CZOŁOWA6
Tak
 
  • 16 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:15)
  • 85 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:55)
  • 21 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:07)
  • 24 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:41:38)
  • 70 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:35:30)
  • 35 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:25)
4ŁUKASZ WOJTECKI172M30RAZEM TRENUJEMY SPORT7
Tak
 
  • 30 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:07)
  • 111 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:06)
  • 38 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:19)
  • 27 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:42:57)
  • 64 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:34:11)
  • 47 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:05)
  • 77 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:01)
5KAMIL SOWAŁA312M30RAJSPORT ACTIVE6
Tak
 
  • 183 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:32)
  • 50 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:05)
  • 52 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:03)
  • 31 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:35)
  • 63 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:15)
  • 116 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:09)
6DARIUSZ STRZECHOWSKI444M30RAJSPORT ACTIVE5
Tak
 
  • 68 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:52)
  • 50 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:01)
  • 114 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:18)
  • 67 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:29)
  • 145 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:04)
7PIOTR SIEMIŃSKI452M306
Tak
 
  • 32 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:24)
  • 209 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:43)
  • 53 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:05)
  • 200 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:47)
  • 61 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:13)
  • 106 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:30)
8JACEK ŁOBODA784M305
Tak
 
  • 109 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:07)
  • 43 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:44)
  • 280 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:23)
  • 126 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:18)
  • 226 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:40)
9DAMIAN GŁOWIŃSKI1716M30BIEGING TEAM ZELÓW5
Tak
 
  • 237 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:16)
  • 102 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:43)
  • 611 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:00)
  • 185 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:09)
  • 581 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:02)
10PIOTR DUDZIŃSKI1812M30RAZEM TRENUJEMY SPORT5
Tak
 
  • 169 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:03)
  • 928 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:30)
  • 354 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:44)
  • 112 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:44)
  • 249 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:37)

Kategoria K30

1SYLWIA HAŁACZKIEWICZ221K305
Tak
 
  • 46 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:48)
  • 20 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:59)
  • 84 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:46)
  • 22 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:40:28)
  • 49 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:00)
2SYLWIA WOJTECKA395K30RAZEM TRENUJEMY SPORT7
Tak
 
  • 45 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:51)
  • 211 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:53)
  • 61 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:09)
  • 36 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:19)
  • 169 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:12)
  • 84 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:58)
  • 244 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:28)
3DOMINIKA FOGIEL868K306
Tak
 
  • 201 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:03)
  • 114 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:31)
  • 108 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:55)
  • 273 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:29)
  • 172 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:46)
  • 407 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:39)
4MARTA MROCZEK943K307
Tak
 
  • 284 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:43)
  • 152 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:12)
  • 1036 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:03:43)
  • 191 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:03:07)
  • 450 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:33)
  • 305 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:48)
  • 597 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:44)
5MARTA OLESIAK1025K307
Tak
 
  • 314 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:10)
  • 156 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:38)
  • 204 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:36)
  • 101 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:58:45)
  • 470 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:27:51)
  • 250 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:46)
  • 543 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:57)
6KATARZYNA PILICHOWSKA1379K30GRUPA BIEGOWA ZDROWARCIANKA""5
Tak
 
  • 212 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:25)
  • 148 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:31)
  • 340 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:02:20)
  • 220 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:57)
  • 459 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:23)
7PAULINA TRZEWIKOWSKA1850K305
Tak
 
  • 309 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:48)
  • 149 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:05)
  • 723 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:12)
  • 433 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:16:11)
  • 236 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:28)

Kategoria M40

1KRZYSZTOF PIETRZYK23M40PIETRZYK RUNNING TEAM5
Tak
 
  • 8 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:35:08)
  • 6 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:34:58)
  • 4 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:14:05)
  • 1 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:16)
  • 4 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:52:23)
2PAWEŁ KWIATKOWSKI150M40RAJSPORT ACTIVE5
Tak
 
  • 31 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:00)
  • 10 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:27)
  • 43 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:38)
  • 28 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:11)
  • 38 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:59:56)
3MAREK SOWAŁA260M401.DLOT6
Tak
 
  • 91 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:29)
  • 28 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:00)
  • 58 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:20)
  • 30 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:25)
  • 53 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:06)
  • 101 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:17)
4ŁUKASZ GOLDMAN362M40BBL ZDUŃSKA WOLA5
Tak
 
  • 79 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:12)
  • 62 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:12)
  • 73 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:36:16)
  • 60 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:13)
  • 88 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:45)
5KRZYSZTOF BRZEZIŃSKI414M406
Tak
 
  • 118 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:15)
  • 57 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:33)
  • 69 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:56)
  • 42 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:01)
  • 128 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:21)
  • 160 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:00)
6ANDRZEJ PABINIAK621M40ZŁOCZEW TEAM5
Tak
 
  • 128 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:33)
  • 51 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:08)
  • 55 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:47:53)
  • 120 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:00)
  • 267 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:24)
7JACEK CIEŚLIK803M40REEBOKRUNCREW LDZ6
Tak
 
  • 77 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:21)
  • 390 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:28)
  • 101 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:15)
  • 204 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:09)
  • 158 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:18)
  • 263 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:16)
8ANDRZEJ RAJKOWSKI2023M40FUDU&CO SPORT TEAM5
Tak
 
  • 289 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:00)
  • 130 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:43)
  • 856 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:54)
  • 177 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:26)
  • 571 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:40)

Kategoria K40

1KATARZYNA KISIELEWSKA639K40ACTIVRUN ŁASK7
Tak
 
  • 152 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:32)
  • 112 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:22)
  • 107 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:41)
  • 72 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:49)
  • 313 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:44)
  • 196 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:27)
  • 395 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:53)
2ANETA PABINIAK890K40ZŁOCZEW TEAM5
Tak
 
  • 172 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:12)
  • 98 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:38)
  • 61 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:51)
  • 178 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:57)
  • 381 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:20)
3MONIKA POPIELARCZYK2388K40RYSIOTEAM5
Tak
 
  • 881 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:45)
  • 187 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:02:55)
  • 425 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:14:34)
  • 271 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:52)
  • 624 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:22)

Kategoria M50

1WITOLD RADZIK223M505
Tak
 
  • 30 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:56)
  • 62 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:39)
  • 24 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:27)
  • 55 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:32:28)
  • 52 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:16)
2JAROSŁAW GÓŻAŃSKI350M50ŁÓDŹ KOCHA SPORT5
Tak
 
  • 63 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:40)
  • 109 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:51)
  • 33 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:44:22)
  • 54 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:07)
  • 91 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:48)
3WOJCIECH ZALASA438M50ŁÓDŹ KOCHA SPORT5
Tak
 
  • 137 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:51)
  • 64 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:22)
  • 88 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:25)
  • 45 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:02)
  • 104 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:22)
4MAREK SEKIETA619M50AZS POLITECHNIKA ŁÓDZKA6
Tak
 
  • 74 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:18)
  • 248 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:47)
  • 71 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:47:19)
  • 133 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:31)
  • 93 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:16)
  • 261 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:09)
5SEWERYN PASIKOWSKI959M50ACTIVE RUN ŁASK5
Tak
 
  • 140 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:10)
  • 88 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:51)
  • 247 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:13)
  • 138 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:32)
  • 346 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:06)
6TOMASZ ANDRZEJEWSKI996M50GILLETTE RUN6
Tak
 
  • 114 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:10)
  • 53 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:13)
  • 447 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:23)
  • 394 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:10:04)
  • 131 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:23)
  • 304 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:44)
7ADAM CIECHAŃSKI1137M50PIETRZYK RUNNING TEAM5
Nie
 
  • 151 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:29)
  • 90 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:56)
  • 589 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:08)
  • 128 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:40)
  • 179 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:59)

Kategoria K50

1AGNIESZKA BOGUS783K507
Tak
 
  • 270 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:19)
  • 115 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:33)
  • 653 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:38)
  • 147 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:18)
  • 94 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:55:42)
  • 241 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:34)
  • 569 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:36)
2JOANNA MĘDREK1490K50PIETRZYK RUNNING TEAM6
Tak
 
  • 252 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:45)
  • 730 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:45)
  • 130 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:53)
  • 331 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:01:02)
  • 224 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:08)
  • 553 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:22)
3DOROTA SEKIETA1540K50MBANK6
Tak
 
  • 153 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:24)
  • 861 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:07)
  • 175 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:00)
  • 378 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:43)
  • 267 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:38)
  • 567 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:29)

Kategoria M60

1STANISŁAW KORCZYŃSKI1038M60PIETRZYK RUNING TEAM5
Tak
 
  • 332 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:30)
  • 91 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:49:49)
  • 65 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:22)
  • 253 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:40)
  • 297 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:31)

Kategoria K60

Kategoria M70

1STANISŁAW WYCISZKIEWICZ1647M705
Tak
 
  • 384 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:35:41)
  • 204 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:33:44)
  • 219 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:15:16)
  • 117 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:21:43)
  • 723 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:59:58)
2PIOTR GRZEGORCZYK3073M705
Tak
 
  • 366 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:25)
  • 1178 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:10:16)
  • 469 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:27:03)
  • 380 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:33:39)
  • 680 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:39:43)

Kategoria K70

wszyscy zawodnicy

MiejsceImię i nazwiskoPunktyKategoriaKlubIlość startówSzczegóły
1SERHII SHEVCHENKO1M20MIZUNO ONE-TEAM1
 
  • 1 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:31:40)
2ARTUR KOZŁOWSKI1M30ULKS MOSIR SIERADZ1
 
  • 1 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:30:43)
3PATRYK STYPUŁKOWSKI1M207 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ MKS TOMASZÓW MAZOWIECKI1
 
  • 1 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:33:35)
4PAWEL OCHAL1M30TEAMOCHAL/ASICS FRONTRUNNER1
 
  • 1 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:48:36)
5LABAN CHERUIOT1M201
 
  • 1 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:06:56)
6TOMASZ OSMULSKI2M30TRUCHT.COM/ABB1
 
  • 2 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:32:31)
7PAVLO VERETSKYI2M30LKB RUDNIK1
 
  • 2 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:33:35)
8PRZEMYSŁAW KLIKS2M301
 
  • 2 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:25)
9MICHAŁ PODĘBSKI2M20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 2 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:17:22)
10BOHDANOV MYCHAILO2M30DYNAMO1
 
  • 2 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:32:19)
11EVANS TANIU2M201
 
  • 2 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:07:19)
12JAN WYCHOWAŁEK3M20AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ1
 
  • 3 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:13:28)
13ŁUKASZ GRAJCAR3M30CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA1
 
  • 3 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:33:49)
14BARTŁOMIEJ STAJNIAK3M20ACTIVRUN NAMYSLÓW1
 
  • 3 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:34:06)
15MATEUSZ PAWEŁCZAK3M20KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE2
 
  • 1 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:16:17)
  • 2 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:50:17)
16RAFAŁ PAJĄK3M201
 
  • 3 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:29)
17KRYSTIAN URBASZEK4M20WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 4 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:34:04)
18PIOTR TOMCZYK4M30PRO3661
 
  • 4 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:33:43)
19DANIEL KOKOT4M20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 4 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:06)
20LESZEK MARCINKIEWICZ5M30RODZINKA NA MEDAL1
 
  • 5 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:34:18)
21DAMIAN RUTA5M30NIEZRZESZONY1
 
  • 5 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:52:43)
22TOMASZ BLADOS5M30WARSZAWIAKY1
 
  • 5 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:14:38)
23TOMASZ OWCZAREK6M30..2
 
  • 3 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:33:12)
  • 3 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:50:19)
24ALEKSANDRA LISOWSKA6K20WOSIEK TEAM1
 
  • 6 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:52:48)
25TOMASZ KUNIKOWSKI6M30AKADEMIABIEGACZA.PL S.L.SALOS-WODNA ŁÓDŹ1
 
  • 6 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:14:58)
26RAFAŁ WIŚNIEWSKI6M30OIRP OLSZTYN1
 
  • 6 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:34:44)
27GRZEGORZ STOPAREK6M40WIELUN BIEGA1
 
  • 6 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:37:17)
28MATEUSZ PAWLAK6M16UKS CZEMPION BEŁCHATÓW1
 
  • 6 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:17)
29MATEUSZ ZARĘBA6M16SKRA WARSZAWA1
 
  • 6 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:17:00)
30ARTUR JASIŃSKI7M40WIELUŃ BIEGA1
 
  • 7 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:17:02)
31KAROLINA GÓRNA7K40GÓRNI GÓRA1
 
  • 7 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:37:20)
32PATRYK KALIŃSKI8M20MOTOFUN GIELNIÓW1
 
  • 8 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:36:35)
33DAMIAN SZCZESNY8M30WIELUŃ BIEGA1
 
  • 8 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:25)
34PIOTR KUŁAK8M30PASSION LIFE JOY1
 
  • 8 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:53:20)
35JAKUB SZRAM8M201
 
  • 8 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:17:07)
36ADAM DĄBEK8M201
 
  • 8 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:37:38)
37ŁUKASZ SZOPA9M40KARKONOSZ RUUNING TEAM1
 
  • 9 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:37:51)
38OLGA OCHAL9K30PREFBET SNIADOWO ŁOMŻA/ ASICS FRONTRUNNER1
 
  • 9 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:53:34)
39KRZYSZTOF KRYGIER9M20ACCENTURE RUNNERS CLUB1
 
  • 9 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:35:28)
40JEVGEN GODUN9M20SQUAD UA RUNNERS1
 
  • 9 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:37:09)
41SZYMON WIKTOROWICZ9M20FENIKS OPOCZNO2
 
  • 2 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:16:26)
  • 7 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:36:17)
42MORAA CHRISTINE9K301
 
  • 9 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:18:52)
43DAWID SMOLAK10M30WARSZAWSKIBIEGACZ.PL1
 
  • 10 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:35:30)
44KACPER TROCIŃSKI10M16RYSIOTEAM1
 
  • 10 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:17:47)
45ALEKSANDER GANIA10M401
 
  • 10 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:38:05)
46KONRAD WOLSKI10M201
 
  • 10 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:19:36)
47MICHAŁ WYSOCKI11M30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 11 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:20:28)
48WOJCIECH SOWAŁA11M301
 
  • 11 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:35:39)
49DOMINIKA NAPIERAJ11K20CITY TRAIL TEAM / WOSIEK TEAM1
 
  • 11 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:38:10)
50PAWEL PAC11M301
 
  • 11 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:53:58)
51GRZEGORZ BEDNAREK12M301
 
  • 12 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:39:03)
52PAWEŁ GOZDOWSKI12M401
 
  • 12 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:20:31)
53KAMIL OGŁAZA12M301
 
  • 12 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:38:59)
54PAWEŁ GOŚCINIEWICZ13M40ZIEMOWIT TEAM1
 
  • 13 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:20:32)
55RONALD BŁACH13M40KS LENIWIEC1
 
  • 13 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:39:04)
56MARCIN AMBROZIAK13M30DĄBROWSKITEAM1
 
  • 13 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:04)
57MATEUSZ GOS14M16KS START PUŁASKI WARKA1
 
  • 14 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:54:56)
58HELLEN KIMUTAI14K301
 
  • 14 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:21:12)
59MICHAŁ KRUSZELNICKI14M401
 
  • 14 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:39:18)
60PIOTR ZIELIŃSKI14M16MKS TOMASZÓW MAZOWIECKI1
 
  • 14 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:39:38)
61SYLWESTER RĘBACZ15M40KS ŻEGLINA SIERADZ2
 
  • 12 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:41)
  • 3 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:17:24)
62KAMIL MIROWSKI15M301
 
  • 15 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:21:26)
63DAMIAN DRAGAN15M301
 
  • 15 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:39:26)
64MATEUSZ JASZCZAK15M20KS GRUCHA1
 
  • 15 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:36:50)
65PIOTR ROŻEJ16M30FENIX OPOCZNO1
 
  • 16 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:40:23)
66ROBERT ANTOSIEWICZ16M50ANTEK TEAM1
 
  • 16 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:19)
67ADRIAN LAMPA16M20KALINOWSKI TEAM1
 
  • 16 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:21:43)
68ŁUKASZ KOTARSKI16M30JEŻOZWIERZE1
 
  • 16 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:36:52)
69WALDEMAR STAWOWCZYK17M40WALDEMAR STAWOWCZYK TEAM1
 
  • 17 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:55:10)
70ROBERT PONTUS17M30CALA OLESNICA BIEGA & VRC1
 
  • 17 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:39:54)
71DAWID CHODAKIEWICZ17M301
 
  • 17 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:32)
72KRZYSZTOF DOMERADZKI17M20SOKÓŁ BODZANÓW1
 
  • 17 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:22:25)
73KONRAD KOSECKI17M40KB GEOTERMIA UNIEJÓW1
 
  • 17 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:27)
74SEBASTIAN MACHAŁA18M20GĄBIN BIEGA1
 
  • 18 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:22:35)
75ŁUKASZ JANCZURA18M30DIEHL CONTROLS RUNNING TEAM1
 
  • 18 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:39:58)
76MONIKA KACZMAREK18K30ASICS FRONTRUNNER POLAND2
 
  • 5 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:35:49)
  • 13 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:54:23)
77PRZEMYSŁAW ZIMOCH19M40KS LENIWIEC1
 
  • 19 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:40:00)
78MARTYNA WYCHOWAŁEK19K20AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ1
 
  • 19 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:22:47)
79ADAM MIELCZAREK19M301
 
  • 19 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:45)
80ARTUR WIECZOREK19M401
 
  • 19 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:45)
81KAMIL BĄKOWICZ19M30AKTYWNI KAMIEŃSK1
 
  • 19 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:56:24)
82RAFAŁ SADOWSKI19M301
 
  • 19 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:40:48)
83MICHAŁ STAWSKI20M30TRUCHT. COM1
 
  • 20 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:40:56)
84PIOTR MĘDELEWSKI20M40ROZBIEGANI ŻYCHLIN1
 
  • 20 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:23:45)
85RADOSŁAW BŁASEK20M40KS LENIWIEC1
 
  • 20 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:40:01)
86MACIEJ MAZERANT20M30ŁÓDŹ RUNNING TEAM1
 
  • 20 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:46)
87MATEUSZ KRAJDA20M20BIEGING TEAM ZELÓW3
 
  • 7 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:25)
  • 6 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:17:47)
  • 7 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:53:15)
88PAWEŁ ROJEWSKI21M30EVERRUN1
 
  • 21 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:36)
89BARTOSZ LUTO21M20KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE1
 
  • 21 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:56:44)
90JACEK KRYŚCIAK21M301
 
  • 21 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:48)
91KAMIL TROSZCZYŃSKI21M201
 
  • 21 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:40:04)
92KRZYSZTOF NOWOSIELSKI21M40MKS RUN TEAM DABIE2
 
  • 14 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:36:48)
  • 7 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:18:16)
93MARCIN ŁĘGOCKI22M30PIETRZYK RUNNING TEAM/WSEWS WARSZAWA1
 
  • 22 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:37:41)
94DAWID KRZYSZTOFIK22M16OPOCZNO SPORT TEAM1
 
  • 22 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:14)
95JUREK PERLINSKI22M30BIEGING TEAM ZELÓW1
 
  • 22 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:38)
96MICHAŁ ĆWIK22M301
 
  • 22 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:24:54)
97DAMIAN MIKOLAJCZYK23M30OSP JANISZEWICE | WWW.BIEGAJZOSP.PL1
 
  • 23 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:42)
98ARTUR DETKO23M30BELCHATOW1
 
  • 23 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:56:51)
99MARCIN KARWOWSKI23M30OIRP BIAŁYSTOK1
 
  • 23 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:37:59)
100KRZYSZTOF PIETRZYK23M40PIETRZYK RUNNING TEAM5
 
  • 8 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:35:08)
  • 6 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:34:58)
  • 4 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:14:05)
  • 1 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:16)
  • 4 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:52:23)
101ROBERT BŁASZCZYK23M40EVERRUN1
 
  • 23 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:41:19)
102RAFAŁ SIEKIERSKI23M30RUNNING OSP POLESIE1
 
  • 23 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:25:10)
103MACIEJ RUTA24M40REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 24 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:54)
104MAREK CŁAPIŃSKI24M301
 
  • 24 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:25:21)
105TOMASZ SZULOWSKI24M40WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 24 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:56:52)
106ŁUKASZ WOJNICKI24M205
 
  • 3 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:16:37)
  • 1 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:16:40)
  • 7 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:34:57)
  • 5 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:34:51)
  • 8 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:18:43)
107VALENTYNA KILIARSKA25K201
 
  • 25 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:41)
108TOMASZ ŁUCZYŃSKI25M40OIRP WARSZAWA1
 
  • 25 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:38:07)
109PIOTR JASIŃSKI25M301
 
  • 25 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:57:01)
110HUBERT NAPIERAŁA25M161
 
  • 25 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:42:04)
111TOMASZ BŁASZCZYK25M401
 
  • 25 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:20:39)
112MICHAŁ BUCZKOWSKI26M201
 
  • 26 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:20:51)
113MACIEJ ŻYWEK26M40TRIPOWER1
 
  • 26 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:26:12)
114MAGDA PIERZCHAŁA26K20LKS KOLUSZKI1
 
  • 26 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:50)
115ADAM ŻAK26M301
 
  • 26 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:42:29)
116MIŁOSZ BIK26M30OIRP OPOLE1
 
  • 26 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:38:22)
117KONRAD CIĘŻKI26M30EVERRUN1
 
  • 26 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:05)
118MICHAŁ DRĄŻEK26M202
 
  • 14 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:08)
  • 12 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:54:22)
119KAMIL OGŁOZA26M301
 
  • 26 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:57:15)
120MICHAŁ WITKOWSKI27M30AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ6
 
  • 5 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:08)
  • 4 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:17:32)
  • 12 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:36:02)
  • 4 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:35:44)
  • 4 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:47)
  • 10 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:53:45)
121ROMAN ZACZKIEWICZ27M30SZARMANT. PL1
 
  • 27 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:55)
122TOMASZ FURMAN27M40KLUB MATIEGO JEŻOWE1
 
  • 27 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:57:19)
123DANIEL MICHALSKI27M20UKS AZYMUT PABIANICE2
 
  • 9 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:26)
  • 18 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:55:56)
124KONRAD ADAMCZEWSKI27M30ORANGE POLSKA1
 
  • 27 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:38:34)
125RAFAŁ PRZYBYLSKI27M30PRZYBYL - KUTNO1
 
  • 27 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:52)
126MACIEJ HAREMZA28M30DĄBROWSKI TEAM1
 
  • 28 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:38:44)
127PIOTR BOKSZA28M30TIME4RUNNING1
 
  • 28 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:57)
128MARIUSZ CIEĆWIERZ28M30NO PAIN TEAM1
 
  • 28 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:26:23)
129MARCIN WIECZOREK28M40WANDA PANFIL TEAM2
 
  • 18 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:37:15)
  • 10 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:37:41)
130MARIUSZ WALCZYŃSKI28M30NIEWYBIEGANI1
 
  • 28 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:57:33)
131MACIEJ FRANKOWSKI28M40BEAUTY SPORT2
 
  • 13 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:36:11)
  • 15 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:55:00)
132MARCIN DUŁA29M30EUROGLAS POLSKA1
 
  • 29 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:59)
133ARTUR BLADOWSKI29M30SEBATEAM1
 
  • 29 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:27:57)
134SEBASTIAN WERECKI29M16ZŁOCZEW TEAM1
 
  • 29 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:54)
135WOJCIECH KŁAK29M40SZYBKIE ZLÓWIE OPATÓW1
 
  • 29 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:23)
136ARKADIUSZ GĘSIAK30M30WIELUN BIEGA1
 
  • 30 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:57:39)
137ARTUR LAMPA30M40KALINOWSKI TEAM1
 
  • 30 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:28:24)
138MACIEJ STĘPIEŃ30M30ANTEK TEAM1
 
  • 30 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:42:06)
139MARCIN WOJEWÓDZKI31M20WOJEWODZCY TEAM1
 
  • 31 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:03)
140ADAM POPIEL31M161
 
  • 31 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:20)
141JACEK BOROWCZYK31M50WAGEN 201
 
  • 31 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:42:20)
142PIOTR ZATOŃ31M30WANDA PANFIL TEAM2
 
  • 20 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:37:28)
  • 11 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:38:24)
143DOMINIK LISIECKI31M401
 
  • 31 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:28:35)
144OLGA KAZIMIROWA32K401
 
  • 32 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:58)
145GRZEGORZ ŁUCZAK32M20PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL1
 
  • 32 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:03)
146SZYMON FRĄCZYK32M20RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 32 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:42:35)
147ROBERT SZKÓŁKA32M40WIELISZEW HERON TEAM1
 
  • 32 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:29:10)
148ARKADIUSZ KUJAWSKI32M40RYSIOTEAM1
 
  • 32 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:21)
149SŁAWOMIR PISAREK33M501
 
  • 33 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:26)
150JACEK NOWOCIEŃ33M60UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC1
 
  • 33 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:42:36)
151MARTA KELLER33K20WARSAW RUN CLUB1
 
  • 33 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:04)
152FILIP STROBIN33M30INSTYTUT MATEMATYKI PŁ1
 
  • 33 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:24)
153MATEUSZ BAJAS34M20VEOLIA1
 
  • 34 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:11)
154MARIUSZ GĄSZCZAK34M40KS LENIWIEC1
 
  • 34 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:44:49)
155JAROSŁAW SOWIŃSKI34M501
 
  • 34 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:42:41)
156SEBASTIAN SZAŁADZIŃSKI35M40SOLVITUR AMBULANDO1
 
  • 35 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:29:46)
157PAWEŁ RĘKOWICZ35M201
 
  • 35 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:59:10)
158ROBERT JASION35M20ONLY YOU2
 
  • 19 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:37:21)
  • 16 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:55:03)
159TOMASZ DOBROŚ35M401
 
  • 35 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:19)
160ARTUR DAWID35M401
 
  • 35 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:30)
161ADAM FLORCZAK35M401
 
  • 35 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:14)
162MIROSŁAW DUDEK36M30SNG WILD DUCKS1
 
  • 36 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:14)
163PAWEŁ SOCHA36M30WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 36 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:12)
164DAWID STASZCZYK36M30DOCTOR RUN2
 
  • 18 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:31)
  • 18 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:43)
165JAKUB KIMMER36M30BIEGING TEAM ZELÓW1
 
  • 36 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:59:20)
166BARBARA SZELEST36K40MORS HUBERTUS MYSŁOWICE1
 
  • 36 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:29:56)
167JANUSZ WOJEWODA37M401
 
  • 37 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:36)
168ARTUR JANECKA37M30ACTIVE RUN ŁASK1
 
  • 37 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:59:44)
169PIOTR JEZOLKOWSKI37M40OIRP WARSZAWA1
 
  • 37 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:16)
170DARIUSZ SZKOBEL37M401
 
  • 37 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:29:58)
171MARIUSZ KOWALCZYK38M201
 
  • 38 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:38)
172MICHAŁ KIERUZEL38M301
 
  • 38 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:41)
173MARCIN BANASZAK38M30RUNNERS TEAM KEPNO1
 
  • 38 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:38)
174MACIEJ MIKOŁAJCZYK38M30MOCNO GROCHÓW1
 
  • 38 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:17)
175PAWEŁ WLAZŁO38M40BEAUTY SPORT1
 
  • 38 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:30:10)
176PAWEŁ BUŁECZKA38M30RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 25 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:47)
  • 13 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:12)
177ŁUKASZ STROBIN39M301
 
  • 39 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:43)
178ADAM LESIEŃ39M40MORENA CZOŁOWA2
 
  • 15 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:17)
  • 24 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:38:05)
179SEBASTIAN OLEJNIK39M301
 
  • 39 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:39)
180MOJMIR SVOBODA39M50MARATHONIUM KLUB PARDUBICE1
 
  • 39 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:59:58)
181JACEK KRÓL39M40BAXTEAM1
 
  • 39 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:23)
182ANDRII PAVELKO39M304F KMARKIV1
 
  • 39 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:24)
183BARTOSZ ROGALSKI40M161
 
  • 40 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:41)
184PAWEŁ FIJAŁKOWSKI40M30ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA/ KALINOWSKI TEAM1
 
  • 40 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:30:13)
185PAWEŁ BEHRENDT40M30OIRP WROCŁAW1
 
  • 40 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:26)
186GRZEGORZ BYSTRY40M40KS LENIWIEC1
 
  • 40 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:54)
187MATEUSZ STANISKI41M30SPARTA ULTRA TEAM1
 
  • 41 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:56)
188PIOTR LEWICKI41M30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 41 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:35)
189WANDA PANFIL42K60WANDA PANFIL1
 
  • 42 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:37)
190SZYMON MODRZEJEWSKI42M16WIELUŃ BIEGA3
 
  • 11 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:33)
  • 16 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:39:28)
  • 15 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:17)
191WOJCIECH JASKUŁA42M40WANDA PANFIL TEAM2
 
  • 29 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:38:45)
  • 13 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:39:13)
192ZBIGNIEW AMBROZIAK42M40SEBATEAM ŁOWICZ1
 
  • 42 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:30:41)
193MIROSŁAW KROC43M401
 
  • 43 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:44:03)
194MICHAŁ RATAJ43M20ZABIEGANI MOCNI W DUCHU1
 
  • 43 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:57)
195MACIEJ ŁUKOMSKI43M40SZAKALE BAŁUT1
 
  • 43 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:30:48)
196DARIUSZ KUDRA43M40SZYBKIE ŻÓŁWIE2
 
  • 28 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:54)
  • 15 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:13)
197KRZYSZTOF GŁOWACKI44M30WIDZEW RUNNING TEAM1
 
  • 44 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:44)
198MACIEJ FAMULSKI44M301
 
  • 44 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:59)
199JAROSŁAW WOJNARSKI44M401
 
  • 44 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:40)
200JAN MEKITÓW44M601
 
  • 44 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:21)
201MATEUSZ OJRZYŃSKI44M20RUNDOMSKO1
 
  • 44 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:00:09)
202KRZYSZTOF TOMCZYK44M401
 
  • 44 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:44:31)
203MICHAL TRZCINKA45M30SUPER TEAM1
 
  • 45 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:46)
204KAMIL RYBUS45M20OSP BOCHEŃ1
 
  • 45 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:31:13)
205MICHAŁ LOTKA45M40KITA TEAM1
 
  • 45 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:00:15)
206ROBERT WÓJCIK46M40RAZEM TRENUJEMY SPORT3
 
  • 13 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:35)
  • 21 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:23:46)
  • 12 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:17:52)
207DAWID SLADEK46M30OIRP KATOWICE1
 
  • 46 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:47)
208MACIEJ LEWIŃSKI46M40GKS CZASTARY1
 
  • 46 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:33)
209ARTUR SOCHACKI46M301
 
  • 46 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:00:35)
210URSZULA PRZYGODA47K30JUST HERO TEAM1
 
  • 47 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:31:22)
211DAMIAN KLOCEK47M202
 
  • 38 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:28)
  • 9 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:22)
212PRZEMYSŁAW FABIJAŃSKI47M40WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 47 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:44:38)
213WOJCIECH ZAKRZEWSKI47M20OIRP WROCŁAW1
 
  • 47 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:49)
214DAWID WÓJCIK48M301
 
  • 48 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:06)
215MAURYCY OLEKSIEWICZ48M30TRUCHT.COM/SZAKALE BAŁUT1
 
  • 48 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:53)
216PAWEŁ SOBCZYK48M30WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 48 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:44:39)
217ARTUR WRÓBLEWSKI49M401
 
  • 49 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:44:57)
218TOMASZ SONCIŃSKI49M30PGE ENERGETIC RUNNING3
 
  • 10 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:31)
  • 5 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:17:40)
  • 34 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:58:58)
219RAFAŁ KOS49M40KARATE GRU-KO1
 
  • 49 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:37)
220MICHALINA MENDECKA49K20MOSIR ŁAZISKA GÓRNE1
 
  • 49 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:55)
221DARIUSZ WIKTOREK50M401
 
  • 50 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:50)
222JAKUB RESTERNY50M30BBL ZDUŃSKA WOLA1
 
  • 50 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:51)
223MAURO COMES50M20PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ1
 
  • 50 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:58)
224AGNIESZKA WYSOCKA50K30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 50 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:31:58)
225WERONIKA MARCINIAK51K20AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ1
 
  • 51 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:32:16)
226TOMASZ WASILCZYK51M201
 
  • 51 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:12)
227GRZEGORZ CISZEWSKI51M40JUST THE BLUES1
 
  • 51 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:03)
228MICHAŁ SZCZEPANIAK51M40RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 51 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:52)
229JAN CEBULA51M60RUNNERS TEAM KEPNO1
 
  • 51 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:56)
230JAKUB MAGDZIARZ51M30KANCELARIA HMM1
 
  • 51 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:58)
231MARCIN SZCZEPAŃSKI52M40EVERRUN1
 
  • 52 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:00)
232ŁUKASZ KRZACZKOWSKI52M30DZIKI WROCŁAW1
 
  • 52 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:32:17)
233MARCIN RICHTER52M301
 
  • 52 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:59)
234TOMASZ BARTOSZCZYK52M40KS LENIWIEC1
 
  • 52 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:47:19)
235JANUSZ ROMANOWICZ53M20MKS ZDUŃSKA WOLA1
 
  • 53 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:01)
236DARIUSZ PODRAŻKA53M30LKS DAR PLACENCJA1
 
  • 53 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:32:21)
237TOBIASZ LIS54M50GEO TEAM1
 
  • 54 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:47:48)
238RAFAŁ JATCZAK54M301
 
  • 54 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:01)
239MARCIN DERCZYŃSKI54M501
 
  • 54 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:02)
240TOMEK WOJTECKI54M301
 
  • 54 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:16)
241ROBERT PROKOPIUK54M40LIDER GRODZISK MAZOWIECKI1
 
  • 54 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:32:25)
242PIOTR POKORSKI54M401
 
  • 54 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:28)
243KAMIL LIGENZA55M201
 
  • 55 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:20)
244MAREK KŁOCZANIUK56M501
 
  • 56 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:10)
245SYLWESTER BREWINSKI56M401
 
  • 56 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:08)
246MARCIN KOZAR56M40NIEZRZESZONY1
 
  • 56 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:16)
247ŁUKASZ TOMASZKIEWICZ56M30JUST HERO TEAM1
 
  • 56 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:32:47)
248MARCIN CHOJNACKI57M40PIETRZYK RUNNING TEAM2
 
  • 23 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:15)
  • 34 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:29:33)
249MICHAŁ MANDOSIK57M30TEAMOCHAL1
 
  • 57 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:33:08)
250TOMASZ ŁUCZAK57M401
 
  • 57 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:39)
251MATEUSZ PAPIERAK58M30MORENA CZOŁOWA3
 
  • 8 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:00)
  • 17 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:37:10)
  • 33 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:58:22)
252MARCELI STĘPNIK58M401
 
  • 58 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:36)
253WOJCIECH RYBAK58M40FAST FOOT OPOLE1
 
  • 58 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:42)
254ŁUKASZ JAGODA58M30NATIONAL BANK OF POLAND2
 
  • 21 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:37:33)
  • 37 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:39)
255MAREK PASTWA58M50OHZUZA.COM / BEAUTY SPORT1
 
  • 58 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:33)
256ANGELIKA SZCZEPANIAK58K30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 58 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:13)
257BARTOSZ SKRZYPEK59M20ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 59 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:33)
258WIESŁAW ADAMUS59M60EUROBOX1
 
  • 59 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:42)
259CZESŁAW BŁASZCZYK59M50STOWARZYSZENIE INTEGRACJA KROŚNIEWICE1
 
  • 59 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:33:20)
260MARCIN KREBS59M30RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 32 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:02)
  • 27 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:09)
261WIKTOR KOWALEK59M161
 
  • 59 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:44)
262DARIUSZ ROŻNOWSKI59M40KB GÓROWO IŁAWECKIE1
 
  • 59 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:32)
263ARKADIUSZ FIOŁKA60M401
 
  • 60 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:45)
264ZBIGNIEW DZIĘGIELEWSKI60M40TRENINGIBIEGOWE.PL1
 
  • 60 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:29)
265ŁUKASZ OLESZKO60M301
 
  • 60 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:27)
266KRZYSZTOF KAWNIK60M401
 
  • 60 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:00)
267RAFAŁ PYTLIŃSKI60M40WARSAW RUN CLUB1
 
  • 60 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:33:53)
268TOMASZ CZAPSKI61M30KM AKTYWNI SOCHACZEW1
 
  • 61 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:34:01)
269JAN ŚWIĘDRYCH61M40BAZA-TEAM1
 
  • 61 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:31)
270PIOTR CŁAPKA61M30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 61 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:38)
271KRZYSZTOF SZEWCZYK61M40CZEWARUN TIM1
 
  • 61 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:37)
272TOMASZ HOJKA62M40ZAKWAS TEAM1
 
  • 62 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:34:04)
273ANDRZEJ KUNKA62M40RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 62 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:40)
274MICHAŁ ADAMKIEWICZ62M30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 57 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:25)
  • 5 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:16:49)
275TOMASZ KMIEĆ62M40PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW1
 
  • 62 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:42)
276DOMINIK WOJTCZAK62M30MORENA CZOŁOWA3
 
  • 23 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:20:26)
  • 17 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:38)
  • 22 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:56:51)
277MAREK KŁYSZ62M50RAZEM TRENJEMY SPORT2
 
  • 35 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:07)
  • 27 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:26:18)
278PATRYK PRZYGODA62M161
 
  • 62 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:51)
279TOMASZ PŁATEK62M20WIELUŃ BIEGA1
 
  • 62 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:14)
280ADAM CYGAŃSKI63M201
 
  • 63 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:43)
281BOLESŁAW SYSIO63M161
 
  • 63 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:44)
282ANDRZEJ DUDEK63M50NIEZRZESZONY1
 
  • 63 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:05)
283ADAM PIETRZAK63M30SEBA TEAM ŁOWICZ1
 
  • 63 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:34:10)
284LUKAS JUKL64M20MARATHONIUM KLUB PARDUBICE1
 
  • 64 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:45)
285MARCIN ŚWIEŚCIAK64M301
 
  • 64 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:21)
286TOMASZ LOREK65M30GILLETTE RUN1
 
  • 65 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:47)
287ADAM STANGRECIAK65M30TIGRES DEL PAPA1
 
  • 65 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:51)
288BARBARA NOGA65K20KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE2
 
  • 34 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:05)
  • 31 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:58:02)
289MARCIN GONERA66M301
 
  • 66 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:23)
290PIOTR PŁOCKI66M301
 
  • 66 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:41)
291ZBGNIEW SWĘDRAK66M501
 
  • 66 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:56)
292ROBERT BUDNER66M40EVERRUN1
 
  • 66 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:51)
293TOMASZ KOLOS66M30SEBATEAM ŁOWICZ1
 
  • 66 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:34:42)
294OLAF KACPERSKI66M401
 
  • 66 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:59)
295JAKUB SEREDA67M201
 
  • 67 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:29)
296ROBERT RYBICKI67M50SOKÓŁ BODZANÓW1
 
  • 67 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:35:12)
297ŁUKASZ BANASIAK67M20TO PAKA TRIATHLON TEAM1
 
  • 67 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:52)
298PAWEŁ MAJCHRZYK67M50WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 67 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:51)
299MICHAŁ KURACH67M30WARSAW RUN CLUB1
 
  • 67 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:02)
300MARIUSZ BANASZCZYK68M40EDC.TEAM1
 
  • 68 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:25)
301TOMASZ KUCHARCZYK68M40TEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA1
 
  • 68 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:35:17)
302TOMASZ LEWICKI68M20REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 68 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:13)
303JANUSZ STOLARSKI68M60NIEZRZESZONY1
 
  • 68 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:30)
304KONRAD JASTRZĄBEK69M30EVERRUN1
 
  • 69 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:52)
305MARIUSZ UBYCH69M30AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ1
 
  • 69 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:19)
306MATEUSZ GIERAK69M30KS LENIWIEC1
 
  • 69 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:35)
307WOJCIECH POTEMPA69M16ZSBA W TARNOWSKICH GÓRACH1
 
  • 69 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:31)
308RADOSŁAW WALASZCZYK70M40OIRP OPOLE1
 
  • 70 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:17)
309JANUSZ IGNASIAK70M60RAJSPORT1
 
  • 70 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:38)
310ROBERT MULSON71M301
 
  • 71 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:22)
311MARCIN RÓŻAŃSKI71M30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 71 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:55)
312DAMIAN KOŁODZIEJCZAK71M401
 
  • 71 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:45)
313LESZEK PYTEL71M301
 
  • 71 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:44)
314GRZEGORZ CHEŁMICKI72M40BRACTWO BIEGOWE BGK1
 
  • 72 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:23)
315KRZYSZTOF WYŻYKOWSKI72M40NARODOWY BANK POLSKI1
 
  • 72 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:46)
316ERYK OLSZEWSKI72M161
 
  • 72 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:48)
317KRZYSZTOF FIJOŁEK72M401
 
  • 72 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:36:15)
318TOMASZ JANY73M40RUNNERS TEAM KEPNO1
 
  • 73 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:50:13)
319ŁUKASZ ŁASKI73M301
 
  • 73 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:48)
320MACIEJ TOPCZEWSKI73M40SII RUNNING TEAM1
 
  • 73 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:24)
321PAWEŁ FIECEK74M30ŚWINKI TRZY1
 
  • 74 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:36:31)
322MICHAŁ JANUS74M301
 
  • 74 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:51)
323PAWEŁ UDAŁA74M401
 
  • 74 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:50:13)
324ŁUKASZ PINTERA74M301
 
  • 74 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:47:40)
325DARIUSZ MAJ74M50BIEGACZ NOWOSOLNA2
 
  • 33 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:29:25)
  • 41 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:00:01)
326ZBIGNIEW KOSIŃSKI75M401
 
  • 75 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:36:37)
327ZBGNIEW DOMAŃSKI75M30ROSSMANN1
 
  • 75 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:51)
328JAKUB RUTKOWSKI75M40PGE ENERGETIC RUNNING / KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 75 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:51)
329MAREK SZYMBORSKI75M40WWW.DZIECIAKPLUS.PL1
 
  • 75 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:19)
330MARCIN GRUSZCZYŃSKI75M401
 
  • 75 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:47:49)
331YEVHEN BOHATIKOV75M30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 75 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:09)
332DARIUSZ BANAŚ75M501
 
  • 75 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:50:21)
333KAROLINA MOŃKA76K20SPARTA ULTRA TEAM1
 
  • 76 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:50:37)
334ALEKSANDER DWORNICKI76M501
 
  • 76 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:21)
335RADOSŁAW BUCHACZ76M40FLEXIDEA1
 
  • 76 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:37)
336MARCIN GŁODEK76M40BIEGING TEAM ZELÓW1
 
  • 76 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:55)
337MAREK KUBACKI76M301
 
  • 76 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:48:02)
338ŁUKASZ GRĘDECKI77M301
 
  • 77 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:33)
339ARTUR KĘPSKI77M401
 
  • 77 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:48:06)
340WOJCIECH SZCZEPAŃSKI77M30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 77 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:53)
341PIOTR FRANIAK77M201
 
  • 77 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:50:46)
342PRZEMYSŁAW PŁUSKA78M201
 
  • 78 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:51:14)
343PIOTR FILICHA78M3016BPD1
 
  • 78 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:48:15)
344ARLETA MATYSIAK78K30RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 29 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:02)
  • 49 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:06)
345ANNA ZALEWSKA78K40BBL ZDUŃSKA WOLA1
 
  • 78 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:37:14)
346FILIP SZKUDLAREK79M16UKS LIBERO WIDAWA1
 
  • 79 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:28)
347KRZYSZTOF WOŹNIAKOWSKI79M301
 
  • 79 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:47)
348DOMINIKA WIECHA79K20UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ2
 
  • 56 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:25)
  • 23 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:52)
349KRZYSZTOF SITEK79M401
 
  • 79 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:20)
350ANDRZEJ LUTO80M401
 
  • 80 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:25)
351ŁUKASZ WALASIK80M30ONLY YOU1
 
  • 80 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:46)
352PAWEŁ GAJEWSKI80M50BEAUTY SPORT1
 
  • 80 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:37:38)
353ADRIAN BŁACH80M201
 
  • 80 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:52:32)
354MARIUSZ PORCZYK80M40WIKINGS TIME1
 
  • 80 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:48:21)
355BONAVENTURE NOUSSI81M30FUJITSU RUNNING TEAM1
 
  • 81 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:45)
356ARIEL RYŻYKOWSKI81M30EDC.TEAM1
 
  • 81 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:29)
357ROBERT MARKOWICZ81M401
 
  • 81 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:48:27)
358SŁAWOMIR NAREL81M50NAREL.PL1
 
  • 81 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:37:41)
359MARCIN KUCHARSKI82M40O CO BIEGA1
 
  • 82 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:48)
360TOMEK PIERZYNKA82M301
 
  • 82 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:34)
361MARIUSZ RACZ82M30PIETRZYK RUNNING TEAM3
 
  • 24 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:43)
  • 17 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:40:32)
  • 41 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:30:33)
362DARIUSZ OWCZAREK82M30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 82 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:37:51)
363JAKUB WIERUCKI82M20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 82 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:18)
364ADAM HĄCEL82M50KS LENIWIEC1
 
  • 82 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:52:56)
365MARCIN SIUDZIŃSKI82M409Ł BOT1
 
  • 82 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:48:34)
366KAMIL SZCZEPANIAK83M201
 
  • 83 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:20)
367MACIEJ URBANIAK83M40MID-WIDAWA1
 
  • 83 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:34)
368JÓZEF MALERCZYK83M30WTZ NAMYSLÓW, ACTIVRUN NAMYSLÓW1
 
  • 83 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:53:19)
369MATEUSZ KROTOSZ83M30NIEZRZESZONY1
 
  • 83 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:48:44)
370TOMASZ BARASIŃSKI84M40KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 84 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:37)
371KRZYSZTOF DZIUBAŁTOWSKI84M40ZWIĄZEK DUŻYCH RODZIN 3+1
 
  • 84 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:48:45)
372MAGDA WIŚNIEWSKA84K30KS LENIWIEC1
 
  • 84 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:53:32)
373BARTŁOMIEJ FRALN85M301
 
  • 85 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:53:45)
374ADAM BANDEL85M30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 85 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:00)
375JAN ZIELIŃSKI85M20CRAZY RUNNERFUCKERS1
 
  • 85 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:24)
376MARIUSZ PEPŁOŃSKI85M30GILLETTE RUN1
 
  • 85 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:46)
377DARIUSZ TURSKI85M501
 
  • 85 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:04)
378PRZEMYSŁAW CHACHUŁA85M301
 
  • 85 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:49:00)
379TOMASZ KRATA85M30KRATA NIERUCHOMOŚCI1
 
  • 85 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:39)
380ADRIAN POKORA86M301
 
  • 86 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:53:58)
381MAREK GĘBICKI86M30P&G RUNNING CLUB1
 
  • 86 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:00)
382OLIWIA RACHWALAK86K201
 
  • 86 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:24)
383RADOSŁAW PRZEDPEŁSKI87M30LAWENDOWE OSIEDLE1
 
  • 87 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:58)
384RAFAŁ BRZOSTOWICZ87M40WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 87 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:49:11)
385KAMIL GRĄDZIEL87M201
 
  • 87 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:54:05)
386ARKADIUSZ SZYSZCZYŃSKI87M40RUNNING OSP POLESIE1
 
  • 87 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:09)
387SEBASTIAN SZCZEGÓLSKI87M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 87 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:28)
388KATARZYNA BACIŃSKA88K20NIEZRZESZONY1
 
  • 88 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:54:17)
389SYLWESTER DYLIK88M20REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 88 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:06)
390DARIUSZ SERAFIN88M50THE SERAFIN'S RUNNING TEAM1
 
  • 88 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:03)
391MICHAŁ PISZER89M30BRAK1
 
  • 89 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:46)
392ADAM WONKO89M60KB OLIMP1
 
  • 89 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:49:24)
393JAROSŁAW STANIEC89M402
 
  • 41 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:40)
  • 48 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:00:58)
394JACEK KACZMAREK89M401
 
  • 89 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:54:32)
395KRZYSZTOF MIELCZAREK89M40ROZBIEGANI ŻYCHLIN1
 
  • 89 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:30)
396ADAM OLKUSZ89M40RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 11 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:17:40)
  • 78 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:53)
397WITOLD MAJ90M50OLDBOYS TRUSKOLASY1
 
  • 90 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:46)
398ARTUR PSZCZÓŁKOWSKI90M401
 
  • 90 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:31)
399KRZYSZTOF PAPUGA90M30BIEGING TEAM ZELÓW4
 
  • 33 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:02)
  • 14 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:40)
  • 14 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:14)
  • 29 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:57:37)
400ŁUKASZ DĄBIK90M201
 
  • 90 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:54:41)
401MARIUSZ MATACHOWSKI90M301
 
  • 90 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:09)
402ŁUKASZ HŁĄDZYŃSKI91M30KS LENIWIEC1
 
  • 91 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:54:49)
403DOROTA GAPYS91K30AKADEMIABIEGACZA. PL S. L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ2
 
  • 56 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:05)
  • 35 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:42:47)
404GRZEGORZ SIWIŃSKI92M301
 
  • 92 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:05)
405KATARZYNA OSTOJSKA92K20BIEGING TEAM ZELÓW2
 
  • 27 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:20:53)
  • 65 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:16)
406JAREK SZATANIAK92M402
 
  • 42 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:37)
  • 50 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:07)
407JAGODA GANIA92K201
 
  • 92 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:54:56)
408BŁAŻEJ BURDUKIEWICZ92M201
 
  • 92 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:16)
409JAN HAVELKA92M40MARATHONIUM KLUB PARDUBICE1
 
  • 92 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:50)
410WOJCIECH ŻDANUK92M301
 
  • 92 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:50:04)
411KONRAD JAGIEŁŁO93M30RUN TEAM MILEJÓW1
 
  • 93 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:51)
412WIESŁAW SZCZEPANIAK93M601
 
  • 93 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:55:04)
413KRZYSZTOF ZAKRZEWSKI93M301
 
  • 93 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:10)
414WERONIKA CHOJECKA93K30SIERADZBIEGA.PL1
 
  • 93 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:31)
415MARCIN JĘCHOREK93M301
 
  • 93 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:50:08)
416DARIUSZ STAWIKOWSKI93M40RYSIOTEAM2
 
  • 64 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:42)
  • 29 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:13)
417SYLWESTER ZIMNY94M401
 
  • 94 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:54)
418MACIEJ NOWAK94M30VERA RUNNING TEAM1
 
  • 94 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:16)
419MIROSŁAW URBAŃSKI94M501
 
  • 94 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:34)
420MARCIN GRYGIEL94M401
 
  • 94 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:50:35)
421GRZEGORZ HERKT94M40HERKTTEAM1
 
  • 94 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:19)
422ADAM RZECZYCA94M30PUCHACZE1
 
  • 94 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:17)
423MICHAŁ KOWALSKI95M30CORNING RUN1
 
  • 95 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:17)
424ŁUKASZ MATYSIAK95M401
 
  • 95 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:21)
425ADRIAN WARDA95M16KOLARSKO - BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO1
 
  • 95 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:17)
426AGNIESZKA NOCULAK95K301
 
  • 95 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:55:46)
427RAFAŁ KRÓL95M301
 
  • 95 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:54)
428PRZEMYSŁAW KOSOWSKI95M50NATIONALE-NEDERLANDEN1
 
  • 95 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:18)
429JOANNA WOJTAKOWSKA95K40WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 95 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:50:43)
430PIOTR DANIEL96M40ANASTAZÓW1
 
  • 96 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:54)
431PIOTR TRZECIAK96M301
 
  • 96 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:38)
432ALEKSANDRA KUDRA96K30WIELUN BIEGA1
 
  • 96 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:56:03)
433SŁAWOMIR RATALEWSKI96M50WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 96 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:50:43)
434PIOTR BRASZCZYŃSKI97M16KOLARSKO - BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO1
 
  • 97 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:18)
435KAROL KONIARZ97M201
 
  • 97 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:50:47)
436DARIUSZ ROSA97M401
 
  • 97 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:30)
437DAMIAN WSZELAKI97M30K.B. SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 97 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:55)
438KATARZYNA STODOLNA97K301
 
  • 97 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:56:45)
439SLAWOMIR PISAREK97M501
 
  • 97 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:38)
440SZYMON GŁĄB98M4019781
 
  • 98 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:00)
441MICHAŁ STAŃCZYK98M301
 
  • 98 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:31)
442DOMINIK KARWAT98M301
 
  • 98 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:50:53)
443MATEUSZ WŁUDARA98M16KOLARSKO - BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO1
 
  • 98 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:19)
444RAFAŁ SOBCZAK98M40RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 98 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:39)
445RAFAŁ SOBIESZCZYK98M30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 98 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:37)
446ANNA GAGATEK-WOŹNIAK98K40WIELUN BIEGA1
 
  • 98 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:57:25)
447PAWEŁ MACIASZCZYK99M40RYSIOTEAM1
 
  • 99 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:20)
448ALEKSANDRA KAPRUZIAK99K20AZS AWF KATOWICE1
 
  • 99 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:04)
449PIOTR ROMAŃSKI99M401
 
  • 99 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:02)
450PIOTR IWANOWSKI99M40PROYAMA ŁASK1
 
  • 99 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:43)
451TOMASZ ROGALA99M30OIRP WARSZAWA1
 
  • 99 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:40)
452ANNA GANIA100K301
 
  • 100 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:58:23)
453TOMEK KOŁATEK100M501
 
  • 100 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:12)
454KAMIL SIERSZAK100M401
 
  • 100 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:50)
455ŁUKASZ GRUSZECKI100M30DZIELNA DOM1
 
  • 100 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:08)
456TADEUSZ KOTOWICZ101M601
 
  • 101 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:51)
457KAMILA RYDZYŃSKA101K30FUNDACJA S. P. A. P.1
 
  • 101 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:44)
458AGNIESZKA KUZYK101K40WKB META LUBLINIEC2
 
  • 43 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:42)
  • 58 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:27)
459DANIEL SZYMAŃSKI101M301
 
  • 101 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:41)
460JADWIGA SZCZEPANIAK102K50KS STASZEWSCY1
 
  • 102 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:58:52)
461KAMIL ROGACZEWSKI102M201 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ1
 
  • 102 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:44)
462JULIA KWIATKOWSKA102K20RYSIOTEAM1
 
  • 102 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:28)
463ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI102M401
 
  • 102 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:17)
464ZBIGNIEW WOJDA102M40STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ1
 
  • 102 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:52)
465MARIUSZ WANDACHOWICZ103M30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 103 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:29)
466BARTOSZ BŁAŻEJCZYK103M301
 
  • 103 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:50)
467DANUTA STOLARSKA103K50NIEZRZESZONY1
 
  • 103 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:59:02)
468PAWEŁ SZAFRANEK103M40ARTOM TEAM1
 
  • 103 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:17)
469MATEUSZ KACZMAREK103M30PGE ENERGETIC RUNNING1
 
  • 103 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:21)
470MICHAŁ FIRADZA103M401
 
  • 103 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:06)
471BARTŁOMIEJ PĘDZICH104M30KURPIE SZAFARCZYSKA1
 
  • 104 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:50)
472DOMINIK POPOWSKI104M20KLUB PINGWINA1
 
  • 104 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:07)
473BARBARA SZUBERT104K501
 
  • 104 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:59:11)
474IGOR GUMINSKI104M3019851
 
  • 104 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:54)
475ŁUKASZ WITCZAK105M20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 105 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:53)
476MICHAŁ SZYMAŃSKI105M30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 89 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:07)
  • 16 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:32)
477TOMEK MALISZAK105M30FRYGACI1
 
  • 105 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:26)
478BARTEK SĘK105M401
 
  • 105 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:23)
479MONIKA LIS105K20GEO TEAM1
 
  • 105 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:59:18)
480MICHAŁ MAJDA105M30KUTNO BIEGA1
 
  • 105 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:09)
481BŁAŻEJ PŁACZEK106M301
 
  • 106 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:57)
482ANDRZEJ KAWOŃ106M601
 
  • 106 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:59:35)
483MICHAŁ ŁUKASIAK106M40BBL TOMASZÓW MAZ1
 
  • 106 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:40)
484NATALIA GRZEGORCZYK107K20WANDA PANFIL TEAM2
 
  • 75 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:29)
  • 32 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:58:07)
485LESZEK SNOCHOWSKI107M60LESZEK TEAM1
 
  • 107 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:30)
486DAMIAN ABRAMOWICZ107M40REKSIO TEAM1
 
  • 107 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:00:45)
487MICHAŁ SKIBIŃSKI107M30BBL ZDUŃSKA WOLA2
 
  • 40 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:39)
  • 67 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:20)
488WIESŁAW JANECZEK108M50KLUB BIEGACZA WARTA2
 
  • 74 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:06)
  • 34 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:28)
489MICHAŁ MRÓWKA108M301
 
  • 108 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:36)
490ELŻBIETA SOBAŃTKA108K501
 
  • 108 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:01:00)
491MONIKA PIECZORA108K40ŁÓDŹ RUNNING TEAM1
 
  • 108 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:37)
492MAREK SZPAK108M20OIRP WROCŁAW1
 
  • 108 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:47)
493PRZEMYSŁAW RACZYŃSKI108M301
 
  • 108 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:41)
494ANDRZEJ ZIABKA109M401
 
  • 109 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:43)
495MARTA BUKOWSKA109K203
 
  • 36 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:22)
  • 30 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:38:56)
  • 43 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:00:05)
496MAŁGORZATA DAWID109K301
 
  • 109 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:02)
497ANDRZEJ MIESIĄC109M401
 
  • 109 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:01:50)
498PAWEŁ DERENDARZ110M301
 
  • 110 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:06)
499RADEK GRABIASZ110M30KARTONPOLSKARUNTEAM1
 
  • 110 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:07)
500MARIUSZ JANICKI110M30VERA RUNNING TEAM1
 
  • 110 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:49)
501ADAM FILIPIAK110M30ŁÓDŹ KOCHA SPORT2
 
  • 66 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:57)
  • 44 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:30:58)
502BARBARA SOKOŁOWSKA110K401
 
  • 110 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:03:11)
503ANGELIKA BEDNARSKA110K161
 
  • 110 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:52:11)
504ULA PETRYSZYN111K301
 
  • 111 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:03:12)
505SYLWIA AMBROZIAK111K40SEBATEAM1
 
  • 111 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:51)
506PAWEŁ CHLEBICZ111M501
 
  • 111 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:22)
507GRZEGORZ MALICKI111M40SCYZORYK1
 
  • 111 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:52:19)
508MARLENA DUTKIEWICZ112K301
 
  • 112 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:52:36)
509PAULINA SZCZEPAŃSKA112K302
 
  • 64 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:49)
  • 48 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:35)
510DARIUSZ ADAMIEC112M401
 
  • 112 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:00)
511MAGDALENA JENTSCH112K301
 
  • 112 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:03:45)
512CZESŁAW WOJEWODA112M502
 
  • 65 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:52)
  • 47 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:34)
513KACPER JĘDRZEJCZAK112M161
 
  • 112 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:52)
514ROBERT WALDON112M40KOLARSKO BIEGOWY RADOMSKO1
 
  • 112 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:56)
515WŁADYSŁAW ŻACZEK113M50RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 113 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:07)
516PAWEŁ WYRWAS113M401
 
  • 113 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:03:45)
517MAGDALENA WUJEK113K301
 
  • 113 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:00)
518BARTŁOMIEJ SKŁADOWSKI113M30HUFIEC ZHP TOMASZÓW MAZOWIECKI1
 
  • 113 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:52:39)
519DAMIAN KUSY113M201
 
  • 113 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:15)
520ALEKSANDRA ZAJĄC114K30SZYBKIE ZOLWIE OPATOW1
 
  • 114 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:06:06)
521MARIUSZ ZAJĄCZKOWSKI114M301
 
  • 114 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:52:44)
522PRZEMYSŁAW TOKARSKI114M40TRI AKTYWNY PIOTRKÓW1
 
  • 114 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:04)
523KINGA PIETRAS114K16KOLARSKO - BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO1
 
  • 114 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:48)
524MIROSŁAW STĘPIEŃ115M40ROSSBIEGANI1
 
  • 115 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:23)
525TOMEK KOŁODZIEJCZYK115M20RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 76 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:11)
  • 39 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:41)
526BARTŁOMIEJ ANISZEWSKI115M20ROSSMANN1
 
  • 115 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:22)
527RADOSŁAW PRZYBYŁA115M40YERBOMANIACY1
 
  • 115 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:06)
528DOMINKA WICIŃSKA-REUS115K40RYSIOTEAM1
 
  • 115 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:10)
529SEBASTIAN WIEWIÓROWSKI116M30TATA BIEGA1
 
  • 116 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:52:46)
530MICHAŁ MAJEWSKI116M301
 
  • 116 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:34)
531GRZEGORZ BRZEZIŃSKI116M301
 
  • 116 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:24)
532MACIEJ MAJOROWSKI116M401
 
  • 116 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:12:49)
533MARIUSZ GIERAS117M50PGE ENERGETIC RUNNING1
 
  • 117 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:10)
534TOMASZ ROKITA117M401
 
  • 117 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:53:02)
535PAULINA WALISZEK117K301
 
  • 117 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:19)
536PIOTR STĘPIEŃ118M30TOMASZÓW MAZ.1
 
  • 118 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:53:18)
537PAWEŁ MAJCZAK118M401
 
  • 118 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:10)
538PATRYK WROSZ118M301
 
  • 118 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:40)
539SŁAWOMIR RZEŹNICKI118M302
 
  • 53 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:59)
  • 65 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:34:36)
540PIOTR PAZDEJ118M40ULTRAMARATON LEŚNA DOBA1
 
  • 118 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:22)
541KATARZYNA KACZMARZYK119K30WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 119 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:53:29)
542KAMIL GĄSIORKIEWICZ119M401
 
  • 119 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:40)
543PRZEMYSŁAW DROZD119M40RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 119 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:19)
544GRZEGORZ MAZUR119M501
 
  • 119 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:27)
545KATARZYNA CANDER119K30TRI AKTYWNY PIOTRKÓW1
 
  • 119 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:15)
546JAROSŁAW PAWLAK119M501
 
  • 119 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:59)
547KONRAD BARASIŃSKI120M302
 
  • 78 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:40)
  • 42 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:00:02)
548ZDZISŁAW KLUF120M60AMATOR3
 
  • 39 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:30:11)
  • 25 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:58)
  • 56 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:08)
549SŁAWOMIR GAJDA120M40OSP WADLEW3
 
  • 37 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:26)
  • 18 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:39)
  • 65 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:47)
550MARCIN SZYMANEK120M20VINOTINTO1
 
  • 120 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:15)
551DAWID GABARA120M30SHARK TOP TEAM1
 
  • 120 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:27)
552ŁUKASZ ROZNER121M301
 
  • 121 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:53:42)
553JAROSŁAW WŁODARCZYK121M40WIELUN BIEGA2
 
  • 78 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:12)
  • 43 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:13)
554ARTUR RYCHLIŃSKI121M30BBL ZDUNSKA WOLA1
 
  • 121 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:16)
555SYLWESTER KAŹMIERCZAK121M401
 
  • 121 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:11)
556SEBASTIAN GRABOWSKI121M201
 
  • 121 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:42)
557MARCIN FELISIAK122M403
 
  • 26 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:50)
  • 49 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:31:38)
  • 47 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:00:52)
558KAMIL LASKA122M30RUNING OSP POLESIE1
 
  • 122 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:44)
559MARCIN KOWALCZYK122M40XX2
 
  • 92 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:04)
  • 30 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:16)
560ADAM ŻYŁA122M40RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 122 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:25)
561MARIUSZ SADOWSKI122M30EDC.TEAM1
 
  • 122 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:17)
562PIOTR BUCZYŃSKI123M302
 
  • 41 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:48)
  • 82 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:31)
563ŁUKASZ KOPKA123M40PĘDZĄCE ŚLIMAKI1
 
  • 123 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:13)
564BARBARA ROSIŃSKA123K50STO-NOGI MILANÓWEK1
 
  • 123 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:42:01)
565KAZIMIERZ GRYGIEL123M501
 
  • 123 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:03)
566ZBIGNIEW SWEDRAK124M501
 
  • 124 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:14)
567PAWEŁ CZARNY124M40KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 124 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:28)
568JAKUB MISIASZEK124M30VEGE RUNNERS1
 
  • 124 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:32)
569MIROSŁAW DOMAŃSKI125M50NIEZRZESZONY1
 
  • 125 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:17)
570MARCIN MAKOWSKI125M401
 
  • 125 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:42:19)
571ANDRZEJ PUŁACZEWSKI125M50VIBROSON1
 
  • 125 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:31)
572WOJCIECH PIOTROWSKI125M401
 
  • 125 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:25)
573PAULINA GOTKOWICZ126K30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 126 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:25)
574SYLWESTER SZAFER126M40ZRYW PARZYMIECHY1
 
  • 126 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:27)
575JAKUB WYSMYK126M201
 
  • 126 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:19)
576JACEK GNYSIŃSKI126M50SIERADZBIEGA.PL1
 
  • 126 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:33)
577VIKTOR VOLKOV126M30O CO BIEGA1
 
  • 126 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:33)
578IWONA KRZACZKOWSKA127K30DZIKI WROCŁAW1
 
  • 127 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:42:43)
579GRZEGORZ KRUK127M50PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY1
 
  • 127 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:29)
580ARTUR GÓRALCZYK127M201
 
  • 127 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:31)
581AGNIESZKA ULASZEWSKA127K40WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 127 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:33)
582MARCIN RYBAK127M40RADA MIASTA1
 
  • 127 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:28)
583MICHAŁ MAZUR128M30HARMAN RUNNING TEAM1
 
  • 128 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:39)
584KOWALSKI KRZYSZTOF128M30PASSION LIFE JOY1
 
  • 128 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:30)
585KAROL KUTKOWSKI128M30OSP WISKIENICA DOLNA1
 
  • 128 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:42:49)
586TOMASZ DRÓŻDŻ129M30CZEWARUN TIM1
 
  • 129 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:40)
587ANNA OSTROMECKA129K30URWIS BIEGA1
 
  • 129 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:42:51)
588TOMASZ OLEKSIEWICZ129M40OIRP GDAŃSK1
 
  • 129 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:41)
589PAWEŁ SZLACHTA130M301
 
  • 130 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:42:55)
590ADRIAN MISIAK130M301
 
  • 130 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:42)
591DAMIAN KURZYNOGA130M301
 
  • 130 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:43)
592ARTUR GRUNTKOWSKI130M501
 
  • 130 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:43)
593JAKUB MAJCHERCZYK130M161
 
  • 130 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:22)
594ŁUKASZ STAŃCZYK131M30BEMOWO BIEGA1
 
  • 131 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:04)
595MARCIN TĘCZAR131M201
 
  • 131 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:40)
596PAWEŁ KĄCKI131M40RĄCZE RACICZKI2
 
  • 74 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:32)
  • 57 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:09)
597JACEK SZYMCZAK131M403
 
  • 45 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:45)
  • 46 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:31:17)
  • 40 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:59:59)
598RAFAŁ MOTYL131M301
 
  • 131 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:44)
599PIOTR WÓJCIK131M401
 
  • 131 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:55)
600WITOLD FREUS132M40BRAK1
 
  • 132 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:46)
601PAWEŁ DĄBROWSKI132M401
 
  • 132 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:51)
602JUSTYNA PASTWIŃSKA132K301
 
  • 132 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:23)
603JAKUB OWCZAREK132M16NGB KŁOBUCK2
 
  • 59 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:22)
  • 73 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:48)
604TOMASZ RUDZIK132M301
 
  • 132 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:17)
605KRZYSZTOF WIECZOREK132M401
 
  • 132 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:59)
606JUSTYNA ŁUCZAK133K20SOBCZYK TEAM1
 
  • 133 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:51)
607PIOTR ARCAB133M301
 
  • 133 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:23)
608MICHAŁ ORDAK133M301
 
  • 133 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:13)
609PAULINA KOŁATEK133K201
 
  • 133 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:49)
610HENRYK DRÓŻDŻ134M60BEZ KLUBU1
 
  • 134 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:16)
611PAULINA DUGACZ134K201
 
  • 134 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:53)
612ADAM KANTORSKI134M401
 
  • 134 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:49)
613MARTA GUNTHER134K30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 134 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:26)
614MARCIN BRZEZIŃSKI134M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 134 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:52)
615RAFAŁ ISKRZYCKI134M20SII RUNNING TEAM1
 
  • 134 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:13)
616MICHAŁ KRZYKOWSKI135M30KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 135 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:49)
617ŁUKASZ PIECZARA135M40TME RUNNERS1
 
  • 135 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:47)
618DARIUSZ RADOMIAK135M40SZYBKIE ŻÓŁWIE1
 
  • 135 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:53)
619ANNA DZIURDZIA135K3025 BATALION LOGISTYCZNY1
 
  • 135 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:18)
620MARTA BIAŁAS136K301
 
  • 136 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:19)
621KAMIL LESIAK137M30TEAM ZABIEGANEDNI1
 
  • 137 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:51)
622ŁUKASZ LEWIŃSKI137M401
 
  • 137 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:55)
623DAGMARA KRÓLIKIEWICZ137K40BEZ KLUBU1
 
  • 137 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:30)
624GRZEGORZ DZIEDZIC137M50SIERADZBIEGA.PL2
 
  • 90 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:29)
  • 47 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:55)
625GRZEGORZ KUŚMIREK138M401
 
  • 138 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:57)
626PIOTR PIELUŻEK138M40BEAUTY SPORT1
 
  • 138 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:53)
627AREK SZEWCZYK138M201
 
  • 138 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:48)
628ZOSIA RADOMIAK139K16SZYBKIE ŻÓŁWIE1
 
  • 139 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:10)
629ZOFIA RADOMIAK139K0UKS CZEMPION BEŁCHATÓW1
 
  • 139 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:55)
630PAULINA STARNAWSKA139K20WAGEN 201
 
  • 139 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:45)
631MARCIN KWINTKIEWICZ139M40REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 139 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:32)
632BARTOSZ KORBELA139M30MBANK2
 
  • 61 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:32)
  • 78 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:01)
633JANUSZ KOSOWSKI140M60AKM OLSZTYN1
 
  • 140 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:57)
634JOANNA TREPKA140K40RYSIOTEAM1
 
  • 140 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:44:07)
635JULITA BOROWCZYK140K40WAGEN 201
 
  • 140 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:45)
636AGATA PSKIT140K20TRUCHT.COM1
 
  • 140 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:52)
637PAWEŁ KĘPKA140M50KOCIARZE ŁÓDŹ1
 
  • 140 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:32)
638MAKSYMILIAN MAJDA141M16KUTNO BIEGA1
 
  • 141 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:44:07)
639PIOTR WIŚNIEWSKI141M20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 141 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:12)
640MARTA WITKOWSKA141K20BRAK1
 
  • 141 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:58)
641SŁAWOMIR RUTOWICZ141M4025BKPOW1
 
  • 141 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:45)
642DAMIAN SKATULSKI141M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 141 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:56)
643MARIUSZ KLUSKA142M40TEAM REAC1
 
  • 142 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:47)
644JAROSŁAW GÓRALSKI142M50KUTNO BIEGA1
 
  • 142 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:44:07)
645PRZEMEK MATUSIAK142M30OLEJ RUNNING TEAM1
 
  • 142 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:12)
646TOMASZ OJRZANOWSKI142M30HARMAN RUNNING TEAM1
 
  • 142 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:02)
647PIOTR STOLECKI143M40DRUŻYNA SZPIKU1
 
  • 143 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:03)
648ŻANETA ROZNER143K301
 
  • 143 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:54)
649MAGDA OLEJNIK143K201
 
  • 143 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:37)
650ANDRZEJ DOMINIAK143M60STOPA-LODZ1
 
  • 143 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:44:27)
651PIOTR TONDYS143M40TIGERS TEAM2
 
  • 22 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:20:14)
  • 121 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:23)
652MAREK CHABIERA143M401
 
  • 143 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:01)
653BARTŁOMIEJ ZAMBRZYCKI143M301
 
  • 143 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:38)
654RENATA GROŃSKA144K20LBC WIDAWA1
 
  • 144 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:40)
655SYLWIA WALCZAK144K20SIERADZBIEGA.PL1
 
  • 144 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:17)
656MARCIN ZAJĄC144M30NORDEA RUNNERS1
 
  • 144 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:47)
657LUKASZ JEDRZEJEK144M30DFDS POLSKA RUNNING TEAM1
 
  • 144 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:59)
658DANIEL PIĘCEK144M301
 
  • 144 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:59)
659EWELINA PASTUSIAK145K301
 
  • 145 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:50)
660MARCIN JÓZEFACIUK145M30VERA SPORT1
 
  • 145 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:17)
661PIOTR MALŻYCKI145M40ZABIEGANY WOŁOMIN1
 
  • 145 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:44:40)
662SZYMON ANTCZAK145M30TRI AKTYWNY PIOTRKÓW2
 
  • 59 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:12)
  • 86 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:41)
663MICHAŁ ZIELIŃSKI145M16MKS TOMASZÓW MAZOWIECKI1
 
  • 145 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:04)
664CEZARY BAZAK146M50CENTRUM DOKTRYN I SZKOLENIA SIŁ ZBROJNYCH1
 
  • 146 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:44:54)
665MARCIN PILICHOWSKI146M30RUN KONSTANTYNÓW1
 
  • 146 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:03)
666JAN BORWIN146M30AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ1
 
  • 146 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:19)
667SZCZEPAN MATUSIAK146M40K.S. CELIRONMAN S.A.1
 
  • 146 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:05)
668MARCIN DRATWA146M301
 
  • 146 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:14)
669JAKUB KĘDZIERSKI147M20OIRP WROCŁAW1
 
  • 147 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:02)
670MICHAŁ KOSIOR147M20HTF LUDWIK SIKORSKI1
 
  • 147 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:52)
671MICHAŁ KRZEMIŃSKI147M401
 
  • 147 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:44:55)
672WIOLETTA PRZYBYLSKA147K40BBL1
 
  • 147 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:54)
673TADEUSZ DZIEKOŃSKI147M60JUVENIA BIALYSTOK1
 
  • 147 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:06)
674ANDRZEJ WEBER148M201
 
  • 148 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:05)
675BEATA JARECKA148K301
 
  • 148 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:44:57)
676ADAM SOBCZAK148M30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 148 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:55)
677PIOTR FIJAŁKOWSKI149M301
 
  • 149 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:45:14)
678MARCIN MAJCHEREK149M20PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY1
 
  • 149 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:14)
679RADOSŁAW GŁADKI149M301
 
  • 149 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:39)
680ANDRZEJ WIELOCH150M50ZRYW PARZYMIECHY1
 
  • 150 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:14)
681MAŁGORZATA ZAJĄC150K30WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 150 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:42)
682MARTA SIERADZKA150EVERRUN1
 
  • 150 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:45:15)
683PAWEŁ KWIATKOWSKI150M40RAJSPORT ACTIVE5
 
  • 31 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:00)
  • 10 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:27)
  • 43 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:39:38)
  • 28 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:11)
  • 38 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:59:56)
684KONRAD DOLIŃSKI151M201
 
  • 151 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:17)
685SZYMON STAWIANY151M301
 
  • 151 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:57:00)
686RADOSŁAW ŻULEWSKI152M301
 
  • 152 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:17)
687MARIUSZ MICHALSKI152M30EVERRUN5
 
  • 19 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:32)
  • 12 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:18:33)
  • 15 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:40:01)
  • 51 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:05)
  • 55 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:56)
688WALDEMAR BOJARCZUK152M60WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 152 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:57:10)
689KRZYSZTOF SZMYTKOWSKI152M40MIA SAN MIA1
 
  • 152 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:45:35)
690JAROSŁAW SZEWCZYK153M40RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 107 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:28)
  • 46 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:05)
691PAWEŁ SĘK153M40ADRIAN ! BŁAGAM WOLNIEJ1
 
  • 153 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:14)
692BŁAŻEJ KOSELNIK153M16WYBIERZ1
 
  • 153 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:57:25)
693ANNA KACZOROWSKA153K301
 
  • 153 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:32)
694WŁODZIMIERZ PAKUŁA153M401
 
  • 153 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:45:36)
695BEATA ŚWIATŁOWSKA154K20CELIRONMAN2
 
  • 73 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:00)
  • 81 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:54)
696DARIUSZ SZELEST154M40PIETRZYK RUNNING TEAM2
 
  • 106 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:46)
  • 48 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:31:36)
697ZDZISLAW SZMIDEL154M50TIME4RUNNINGWALDI-BUS TEAM1
 
  • 154 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:57:26)
698MAŁGORZATA CHLEBICZ154K201
 
  • 154 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:29)
699PAWEŁ ŻYDCZYK154M301
 
  • 154 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:25)
700PIOTR PIETRUCHA155M401
 
  • 155 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:45:53)
701ADAM ŁUKASIEWICZ155M30BBL ZDUŃSKA WOLA3
 
  • 20 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:36)
  • 25 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:25:59)
  • 110 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:41)
702KRZYSZTOF ABRATKIEWICZ155M40TRUCKDRIVER1
 
  • 155 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:57:36)
703PAWEŁ ANDRYSIAK155M40TO PAKA TRIATHLON TEAM1
 
  • 155 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:37)
704HONORATA KIELNIEROWSKA155K40O CO BIEGA1
 
  • 155 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:34)
705BARTOSZ MAJCHEREK156M20PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY1
 
  • 156 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:23)
706JUSTYNA SALAMON156K201
 
  • 156 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:45:58)
707ANETA ABRATKIEWICZ156K30ANGIE TEAM1
 
  • 156 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:57:39)
708DAGMARA SZCZEŚNIAK157K201
 
  • 157 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:01)
709DANIEL AGACIAK157M30NWPL GARROSA TEAM SIERADZ1
 
  • 157 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:39)
710KATARZYNA ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK157K40KUTNO BIEGA1
 
  • 157 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:01)
711JĘDRZEJ BĄK158M202
 
  • 100 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:42)
  • 58 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:11)
712MONIKA HERKT158K30HERKTTEAM1
 
  • 158 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:05)
713ROMAN KOZŁOWSKI158M60WARSZAWIAKY1
 
  • 158 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:10)
714RADOSLAW SEKULA158M301
 
  • 158 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:38)
715TOMASZ KAPCZYŃSKI159M501
 
  • 159 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:11)
716MARIUSZ WISZOWATY159M40SZYBKIE ŻÓŁWIE1
 
  • 159 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:44)
717ROBERT KOSIELSKI160M302
 
  • 91 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:00)
  • 69 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:34)
718ELWIRA SAMBORSKA160K30EVERRUN1
 
  • 160 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:25)
719ANNA MARIA CHWIAŁKOWSKA160K30SIERADZBIEGA.PL1
 
  • 160 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:51)
720PIOTR LEWANDA160M30HARMAN RUNNING TEAM1
 
  • 160 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:31)
721ARTUR GERWIN160M40ARTOM TEAM1
 
  • 160 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:13)
722JAROSŁAW POLOWCZYK161M401
 
  • 161 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:51)
723PRZEMYSŁAW RÓŻYCKI161M4025 BATALION LOGISTYCZNY1
 
  • 161 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:20)
724MARCIN KUSIŃSKI161M30OIRP WARSZAWA1
 
  • 161 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:33)
725WALDEMAR UCIEKLAK162M50PSZCZÓŁKOWSKI TEAM1
 
  • 162 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:03)
726HUBERT KRÓL162M30WWW.TRENERTRIATHLONU.PL1
 
  • 162 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:28)
727ŁUKASZ GUTMAN162M301
 
  • 162 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:21)
728ROBERT LACHOWSKI162M30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 116 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:11)
  • 46 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:44:38)
729ANETA KUROWSKA162K30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 162 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:52)
730ZENON KOŁODZIEJ162M501
 
  • 162 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:26)
731KONRAD BUJALSKI163M20FARMACJA TARCHOMIN1
 
  • 163 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:29)
732MAREK MACIĄGOWSKI163M301
 
  • 163 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:37)
733TOMASZ ROSIAK163M402
 
  • 117 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:11)
  • 46 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:53)
734JAKUB DUDZIŃSKI163M301
 
  • 163 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:30)
735PRZEMYSŁAW GRODECKI163M50SNS FOODS TRI TEAM1
 
  • 163 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:39)
736MACIEJ JASIULAK163M301
 
  • 163 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:05)
737MATEUSZ DOMINIAK164M30CLARIANT1
 
  • 164 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:39)
738AGNIESZKA WIECZOREK164K301
 
  • 164 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:27)
739PAULINA ZDUŃCZYK164K30EVERRUN2
 
  • 114 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:10)
  • 50 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:09)
740RADOSŁAW DEC164M401
 
  • 164 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:09)
741PIOTR MAROSZEK164M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 164 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:53)
742JULITA TITZ KOZA164K301
 
  • 164 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:33)
743DARIUSZ SŁOWIKOWSKI165M30BEMOWO BIEGA1
 
  • 165 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:38)
744PAWEŁ DRĄŻEK165M50PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW3
 
  • 39 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:30)
  • 24 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:20:32)
  • 102 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:18)
745ROBERT LEŚNIEWSKI165M40FIZJO MED TOMASZÓW MAZ.1
 
  • 165 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:46)
746PAWEŁ STĘPIEŃ165M401
 
  • 165 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:34)
747ADAM FIK165M401
 
  • 165 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:34)
748PAULINA STAŃCZYK165K301
 
  • 165 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:10)
749JACEK PIECYK166M40SZADKOBIEGACZE1
 
  • 166 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:58)
750MIKOŁAJ KUJAWSKI166M201
 
  • 166 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:44)
751AGATA TOMASZCZYK166K30O CO BIEGA1
 
  • 166 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:40)
752JULIA BARYŚ166K201
 
  • 166 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:48)
753BARTOSZ DROBNY166M30MORENA CZOŁOWA6
 
  • 16 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:15)
  • 85 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:55)
  • 21 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:07)
  • 24 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:41:38)
  • 70 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:35:30)
  • 35 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:25)
754PAWEL SZYMCZAK167M30NIE MA1
 
  • 167 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:53)
755MAREK HENDZELEWSKI167M60TKKF ZNP TOMASZÓW MAZOWIECKI1
 
  • 167 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:50)
756TOMASZ PIETRZAK167M301
 
  • 167 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:42)
757BARTŁOMIEJ MITEK167M201
 
  • 167 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:50)
758PIOTR PONIECKI167M202
 
  • 91 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:04)
  • 76 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:51)
759DOMINIKA GAPYS168K20AKADEMIABIEGACZA. PL S. L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ2
 
  • 89 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:29)
  • 79 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:48:20)
760KACPER SOBCZYK168M161
 
  • 168 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:59:14)
761MAŁGORZATA BUGAŁA168K301
 
  • 168 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:40)
762ŁUKASZ LEWANDOWICZ168M30SZUKAM_SPONSOR_TEAM1
 
  • 168 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:41)
763RADOSŁAW OZIEMBAŁA168M401
 
  • 168 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:17)
764WOJCIECH JĘDRZEJCZAK169M501
 
  • 169 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:43)
765MAGDALENA MŁYNARCZYK169K201
 
  • 169 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:45)
766DAMIAN WESOŁOWSKI169M30TOMASZÓW MAZ.1
 
  • 169 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:59:15)
767BARBARA RYBACZEK170K301
 
  • 170 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:59:29)
768PAWEŁ PATORA170M401
 
  • 170 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:07)
769MICHAŁ PODWÓJCI170M30BIEGAMZESLAWKIEM1
 
  • 170 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:12)
770MAŁGORZATA DZIAKOŃSKA170K40RYSIOTEAM1
 
  • 170 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:41)
771MICHAŁ ŁOŚ170M30SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ1
 
  • 170 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:45)
772GRZEGORZ TOBOŁA171M40O CO BIEGA2
 
  • 84 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:00)
  • 87 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:43)
773TOMASZ MIKSA171M30AKTYWNI RUSIEC1
 
  • 171 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:06)
774MATEUSZ WITCZAK171M201
 
  • 171 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:10)
775CEZARY RYBACZEK171M40EPTM1
 
  • 171 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:59:30)
776MACIEJ JANOWSKI171M20PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ1
 
  • 171 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:09)
777ANONIMOWY ZAWODNIK172M30TOMASZÓW RUN TEAM1
 
  • 172 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:59:34)
778ŁUKASZ WOJTECKI172M30RAZEM TRENUJEMY SPORT7
 
  • 30 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:07)
  • 111 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:06)
  • 38 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:19)
  • 27 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:42:57)
  • 64 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:34:11)
  • 47 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:05)
  • 77 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:01)
779PIOTR KARASIŃSKI172M501
 
  • 172 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:23)
780WIOLETTA LEPCZYŃSKA172K501
 
  • 172 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:10)
781CEZARY GUZEK172M301
 
  • 172 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:18)
782RAFAŁ LIPCZYŃSKI173M30O CO BIEGA1
 
  • 173 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:24)
783MICHAŁ OWCZAREK173M30BORG AUTOMOTIVE SPORT TEAM1
 
  • 173 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:14)
784EDWARD JURACHNO173M501
 
  • 173 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:24)
785EDYTA TWOROŻYŃSKA173K30REEBOK RUN CREW LDZ2
 
  • 97 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:35)
  • 76 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:36:44)
786STANSŁAW LASZCZAK173M60BBL ZDUŃSKA WOLA2
 
  • 111 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:07)
  • 62 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:40)
787SEBASTIAN LOTKA173M20RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 173 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:50)
788MATEUSZ BODZAK173M20BOKSERSKIE STADO BIEGACZY1
 
  • 173 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:14)
789ANNA BŁAŻAŁEK173K40SUPERTEAM1
 
  • 173 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:48)
790ADAM GRELA173M501
 
  • 173 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:59:48)
791STANISŁAW MIELCZAREK174M60NIEZRZESZONY3
 
  • 81 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:14)
  • 48 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:57)
  • 45 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:31)
792MACIEJ SYCHNIAK174M30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 174 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:25)
793SŁAWOMIR KRZESIŃSKI174M50AMATOR1
 
  • 174 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:59:54)
794DARIUSZ JAGODZIŃSKI174M501
 
  • 174 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:16)
795MATEUSZ KAŹMIERCZAK174M16CELIRONMAN1
 
  • 174 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:51)
796BEATA FIJOŁEK-NOWIŃSKA174K401
 
  • 174 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:26)
797ZUZANNA ZAJDEL-SOBCZAK174K30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 174 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:48)
798JUSTYNA CHUDZIK-WARZECHA175K202
 
  • 104 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:50)
  • 71 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:41)
799ŁUKASZ KUBIAK175M30KB GEOTERMIA UNIEJÓW1
 
  • 175 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:48)
800MAGDALENA PYDA175K30FUJITSU RUNNING TEAM1
 
  • 175 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:20)
801MARIUSZ CHMIELEWSKI175M40WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA1
 
  • 175 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:30)
802ELZBIETA BRYŁA175K40WIELUŃ BIEGA1
 
  • 175 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:17)
803PAWEŁ NIEDZIELSKI175M40BIEGAM Z ASSECO BS3
 
  • 21 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:20:08)
  • 96 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:28)
  • 58 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:33:08)
804MARCIN KŁOS176M201
 
  • 176 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:52)
805DANIEL KOCZWARSKI176M30PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA""1
 
  • 176 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:27)
806DARIUSZ DANIŁOWICZ176M401
 
  • 176 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:06)
807JUSTYNA ROSIAK177K301
 
  • 177 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:20)
808JAN PIOTR ZIELIŃSKI177M201
 
  • 177 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:40)
809CEZARY HUBAR178M201
 
  • 178 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:33)
810ADRIAN GOŹDZIK178M30OSNOWA RUN2
 
  • 95 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:36)
  • 83 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:51)
811JOLANTA MICHALCZYK178K201
 
  • 178 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:24)
812PIOTR ROST178M30PGE KWB BEŁCHATÓW1
 
  • 178 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:30)
813PAWEŁ DIOWKSZ178M401
 
  • 178 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:38)
814MARTA MICHALCZYK179K301
 
  • 179 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:24)
815MAREK PILC179M40OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 179 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:12)
816TOMASZ MELON179M30KLUB SPORTOWY TĘCZA1
 
  • 179 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:53)
817ARKADIUSZ BEDNARCZYK179M40BRAK1
 
  • 179 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:37)
818NATALIA GAJEWSKA180K201
 
  • 180 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:52)
819OLGA JĘDRZEJEWSKA180K201
 
  • 180 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:27)
820MACIEJ RADCZYC181M40PIETRZYK RUNNING TEAM1
 
  • 181 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:47)
821DOROTA WIECZOREK181K40WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 181 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:01:09)
822SŁAWOMIR PIETRZAK181M201
 
  • 181 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:27)
823PAWEŁ MATYŚKIEWICZ181M30SEMPERACTIV1
 
  • 181 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:40)
824DOMINIK WYSOCKI181M301
 
  • 181 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:48:04)
825ANNA KOCIAK182K40ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 182 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:53)
826TOMASZ SŁOWIKOWSKI182M301
 
  • 182 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:31)
827TOMASZ MAŁKUS182M40RUNNING OSP POLESIE1
 
  • 182 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:48:20)
828GRZEGORZ SUSKI182M301
 
  • 182 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:01:28)
829DANIEL WARACH182M40WARACH ROWERY1
 
  • 182 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:40)
830MARIUSZ PELIAN182M30BIEGING TEAM ZELÓW2
 
  • 112 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:07)
  • 70 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:59)
831MICHAŁ GROCHOLSKI183M40KNAUF1
 
  • 183 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:45)
832MILENA NOWAK183K301
 
  • 183 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:30)
833MONIKA PACH-SUSKA183K40DUOLIFE1
 
  • 183 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:01:28)
834MICHAŁ KRAJEWSKI183M301
 
  • 183 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:07)
835ARTUR KOSTRZEWSKI184M40CELIRONMAN1
 
  • 184 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:33)
836BARTOSZ ZIELIŃSKI184M20MĘSKA SPRAWA SCH TOMY1
 
  • 184 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:01:43)
837MICHAŁ SZTARBAŁA184M30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 150 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:14)
  • 34 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:24)
838ARKADIUSZ JATCZAK184M201
 
  • 184 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:07)
839WŁODZIMIERZ KARPIŃSKI184M40ENDORFINA1
 
  • 184 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:53)
840KAROLINA MUSIAŁ184K301
 
  • 184 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:32)
841ARKADIUSZ CZYŻNIELEWSKI184M30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 184 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:01)
842MARCIN JAWOREK184M301
 
  • 184 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:48:37)
843PAULINA KOPAJCZYK185K301
 
  • 185 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:33)
844TOMASZ HUBAR185M307DLOT1
 
  • 185 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:02:33)
845SEBASTIAN DOMURAD185M401
 
  • 185 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:02)
846MARTA WOJTKOWIAK186K30OIRP WARSZAWA1
 
  • 186 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:07)
847SEBASTIAN KAMIŃSKI186M30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 186 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:36)
848JAKUB DOBROWOLSKI186M301
 
  • 186 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:36)
849GRZEGORZ JAGODA187M401
 
  • 187 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:10)
850ANETA BRYŁKA187K301
 
  • 187 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:38)
851MARCIN ROJKOWSKI187M40REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 187 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:48:44)
852TOMASZ WOJTECKI187M302
 
  • 135 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:50)
  • 52 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:06)
853MARCIN WACŁAWIAK188M201
 
  • 188 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:48:46)
854MAŁGORZATA ZABADEUSZ188K20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 188 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:38)
855JAROSŁAW CICHOSZ188M30MORENA CZOŁOWA2
 
  • 55 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:03)
  • 133 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:40)
856BENEDYKT KUCHARCZYK188M60JEDNOŚĆ BORONÓW1
 
  • 188 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:05)
857DAWID RAJSKI188M20WAGEN 201
 
  • 188 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:02:56)
858JULIA CHAJZER189K30TRICLUB1
 
  • 189 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:48:55)
859RADOSŁAW WAGENKNECHT189M40WAGEN 201
 
  • 189 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:02:58)
860MAREK GWIZDAŁA189M50NIEZRZESZONY1
 
  • 189 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:45)
861MIROSŁAW FLORCZAK189M40KS LENIWIEC1
 
  • 189 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:05)
862DOMINIK MICHALAM189M401
 
  • 189 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:15)
863PIOTR SAWCZYK190M301
 
  • 190 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:00)
864PAWEŁ LEWANDOWSKI190M301
 
  • 190 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:08)
865TOMEK TARKA190M401
 
  • 190 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:15)
866RYSZARD KOZIELSKI VEL KOZIAK190M60ETERNE JUNA1
 
  • 190 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:43)
867EWA TOMCZAK-WOŹNIAK190K401
 
  • 190 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:45)
868ŁUKASZ DOROZIŃSKI190M30WAGEN 201
 
  • 190 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:02:58)
869TOMASZ RYCHLEWICZ191M30EXPLAIN EVERYTHING1
 
  • 191 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:12)
870DAMIAN ŁYKO191M30WIELUŃ BIEGA1
 
  • 191 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:17)
871MARCELI JĘDRZEJEWSKI191M40PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT1
 
  • 191 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:30)
872MARCIN BUCZKOWSKI191M40SZYSZKA KOLUMNA1
 
  • 191 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:43)
873ADRIAN KASPRZYK191M301
 
  • 191 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:45)
874KINGA DARCZYŃSKA192K307DLOT1
 
  • 192 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:03:08)
875JAKUB ŁEBSKI192M301
 
  • 192 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:16)
876MAGDALENA RAPACKA192K16PIETRZYK RUNNING TEAM1
 
  • 192 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:44)
877MARLENA KOWALCZYK192K301
 
  • 192 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:47)
878MAREK WIĘCKOWSKI192M50POLIGRAF SPORT1
 
  • 192 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:11)
879TOMASZ ROGALSKI192M30-2
 
  • 125 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:29)
  • 67 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:56)
880AGNIESZKA PEĆKA192K30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 192 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:18)
881SYLWIA LESIAK193K40WANDA PANFIL TEAM1
 
  • 193 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:03:17)
882SŁAWOMIR REDA193M60KBP PASJA WARSZAWA1
 
  • 193 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:31)
883MATEUSZ CIEŚLAK193M301
 
  • 193 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:28)
884ZBIGNIEW WOŹNIAK193M30OSP DĄBROWA WIDAWSKA1
 
  • 193 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:47)
885MACIEJ JASIELEC193M302
 
  • 72 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:59)
  • 121 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:04)
886BARBARA FRONCZKOWSKA193K30EC1 - ŚWIT SUPERBOHATERÓW1
 
  • 193 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:20)
887WITOLD MARTYNOWSKI194M501
 
  • 194 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:25)
888MICHAŁ JAROSZ194M401
 
  • 194 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:32)
889ŁUKASZ KALINOWSKI194M30TOMASZÓW RUN TEAM1
 
  • 194 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:03:25)
890ANNA SANKOWSKA-DOBROWOLSKA194K301
 
  • 194 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:31:28)
891MICHAŁ NOWAK195M40EUROGLAS POLSKA1
 
  • 195 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:03:50)
892BARTOSZ BARTKOWIAK195M401
 
  • 195 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:17)
893PIOTR CZERWIŃSKI195M40SEBATEAM1
 
  • 195 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:29)
894KAROLINA GOŹDZIEWICZ195K301
 
  • 195 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:32:11)
895ILONA KULIŃSKA196K301
 
  • 196 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:04:08)
896GRZEGORZ CHROMIŃSKI196M50CUDIM1
 
  • 196 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:31)
897MICHAL JAROSZ196M401
 
  • 196 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:36)
898DARIUSZ CIEŚLAK196M30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 196 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:51)
899KAMIL PIECZYKOLAN197M30OLIMPIJSKA AKADEMIA BIEGANIA PIOTR KĘDZIA1
 
  • 197 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:34)
900JANUSZ PYDA197M301
 
  • 197 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:32:54)
901KRZYSZTOF STASIAK197M301
 
  • 197 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:29)
902JAROSŁAW BĄK197M401
 
  • 197 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:20)
903ŁUKASZ SZEWCZYK197M301
 
  • 197 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:05:35)
904ALINA GOSKA198K50BEZ KLUBU1
 
  • 198 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:03)
905SANDRA ŚNIEGOSKA198K201
 
  • 198 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:29)
906ANNA WIECZOREK198K16KLUB BIEGACZA WARTA1
 
  • 198 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:38)
907EMILIA NASTAROWICZ198K20STAŚ TEAM1
 
  • 198 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:32:57)
908ŁUKASZ WALĘDZIAK198M301
 
  • 198 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:40)
909STANISŁAW ZAKRZEWSKI198M20WWW DRUŻYNA BIEGOWA1
 
  • 198 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:40)
910DOMINIK KOWASZ198M201
 
  • 198 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:56)
911MACIEJ KAZIMIERSKI199M40KUTNO BIEGA1
 
  • 199 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:45)
912PIOTR WEDER199M401
 
  • 199 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:29)
913ANDRZEJ PIETRZYK199M601
 
  • 199 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:25)
914ROBERT SZCZAWINSKI199M40ACCENTURE RUNNERS CLUB1
 
  • 199 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:40)
915KRZYSIEK WYŻYKOWSKI200M40NARODOWY BANK POLSKI1
 
  • 200 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:36)
916ALEKSANDRA WYCHOWAŁEK200K20SWIMMING BABY1
 
  • 200 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:31)
917ŁUKASZ PIECYK200M201
 
  • 200 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:41)
918PRZEMEK KOZŁOWSKI200M30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 49 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:51)
  • 151 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:18)
919TOMASZ SOŚNIERZ201M303
 
  • 105 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:41)
  • 36 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:31)
  • 60 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:02:33)
920ALEKSANDER TRĘBACZ201M201
 
  • 201 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:32)
921SEBASTIAN STENCEL201M30TATE & LYLE ACTIVE TEAM1
 
  • 201 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:54)
922RADEK KAMIŃSKI201M40OGGY RUN1
 
  • 201 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:30)
923MACIEJ HETMAN201M301
 
  • 201 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:44)
924KLAUDIA KWIECIŃSKA201K301
 
  • 201 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:33:17)
925KAROL GOŁDA201M302
 
  • 45 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:44:38)
  • 156 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:29)
926LUIS NIETO202M20CLARIANT1
 
  • 202 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:56)
927TERESA ZIELEZIŃSKA202K60NIEZRZESZONY1
 
  • 202 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:33:20)
928TOMASZ BARAŃSKI202M30SWIMMING BABY1
 
  • 202 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:33)
929ADRIAN KOWALIK203M201
 
  • 203 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:35)
930PRZEMYSŁAW KRYSIAK203M30RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 121 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:23)
  • 82 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:56)
931MONIKA ROGOŚ203K30WROCLAW MARATHON TEAM1
 
  • 203 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:50)
932GRZEGORZ BEDNIK203M50RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 203 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:13)
933ADRIAN SKIERSKI203M301
 
  • 203 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:07)
934ŁUKASZ DŁABICH203M30OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 203 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:37)
935AGNIESZKA SULIKOWSKA204K40RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 149 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:25)
  • 55 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:16)
936TOMASZ TOKARCZYK204M301
 
  • 204 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:18)
937MICHAŁ KUBICKO205M301
 
  • 205 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:44)
938MICHAŁ MIELCZAREK205M201
 
  • 205 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:35)
939ANDRZEJ ROMEK205M50SIERADZBIEGA.PL1
 
  • 205 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:53)
940JAN IGNASIAK205M60RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 205 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:21)
941ROBERT ZIMOWSKI206M50PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW1
 
  • 206 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:55)
942WOJCIECH GAWĘDA206M401
 
  • 206 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:45)
943PIOTR GÓRALCZYK206M40-1
 
  • 206 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:39)
944ŁUKASZ FIRAZA206M30NAPIERACZE1
 
  • 206 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:38)
945GRZEGORZ KWIESIELEWICZ206M40REEBOKRUNCREW LDZ3
 
  • 101 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:42)
  • 83 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:37:52)
  • 22 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:18:51)
946ALEKSANDRA KĘDZIERSKA206K301
 
  • 206 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:33:56)
947ŁUKASZ TROJANOWSKI206M301
 
  • 206 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:21)
948PAWEŁ ZWOLIŃSKI207M30SEBATEAM1
 
  • 207 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:18)
949BARTŁOMIEJ MASTALERZ207M201
 
  • 207 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:55)
950JOANNA SPUŁTOWSKA207K40BIEG NA 6 ŁAP1
 
  • 207 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:22)
951PATRYCJA ZATORSKA207K201
 
  • 207 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:06:58)
952ŁUKASZ BLADA208M301
 
  • 208 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:57)
953RYSZARD JEZIORNY208M50WIELUN BIEGA2
 
  • 127 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:33)
  • 81 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:52:50)
954SEBASTIAN PUCHALSKI208M40K.S.BUDOWLANI LODZ1
 
  • 208 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:41)
955JUSTYNA ŚLIWOWSKA208K20NORDEA RUNNERS1
 
  • 208 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:48)
956DAGMARA LEŚNIEWSKA208K20FIZJO MED TOMASZÓW MAZ.1
 
  • 208 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:07:14)
957KRZYSZTOF NOWAK208M30WARACH-ROWERY2
 
  • 188 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:44)
  • 20 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 00:56:35)
958KATARZYNA DOMINIAK208K30TIGERS TEAM ŁÓDŹ1
 
  • 208 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:21)
959KAMILA LATUS208K30SIERADZ BIEGA1
 
  • 208 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:34:24)
960JAROSŁAW KLONOWSKI209M401
 
  • 209 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:30)
961MICHAŁ SEWERYNEK209M40AKTYWNI KAMIEŃSK1
 
  • 209 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:57)
962MONIKA DAŁEK209K201
 
  • 209 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:41)
963KATARZYNA PUCHALSKA209K401
 
  • 209 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:23)
964GRZEGORZ SYGUT209M60ATLAS RUNNING TEAM1
 
  • 209 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:07:23)
965KAROLINA KLIMCZAK209K20KLUB BIEGACZY JYSK1
 
  • 209 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:36:37)
966GRZESIU SOBCZYK209M30WIELUŃ BIEGA2
 
  • 42 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:41)
  • 167 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:16)
967ANDRZEJ SADZIŃSKI210M30SZADKOBIEGACZE1
 
  • 210 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:24)
968JAREK DEMONTOWICZ210M40OH ZUZA1
 
  • 210 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:42)
969RAFAŁ MACHERA210M20TER-SPORT1
 
  • 210 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:57)
970KRZYSZTOF MARAT210M301
 
  • 210 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:31)
971KAROLINA SOCHA-OLCZAK210K30KS1
 
  • 210 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:07:24)
972MATEUSZ WOLMAN210M30CZSW1
 
  • 210 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:45)
973MONIKA KAFLAK211K30NIEZRZESZONY1
 
  • 211 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:08:12)
974KAMIL SERWIK211M20ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 211 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:42)
975TOMASZ ADAMSKI211M40TO PAKA TRIATHLON TEAM1
 
  • 211 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:24)
976RAFAŁ OSTROWSKI212M30ACTIVERUNNERS PŁOCK1
 
  • 212 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:46)
977ANDRZEJ ZAKRZEWSKI212M60WANDA PANFIL TEAM2
 
  • 70 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:47:17)
  • 142 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:00)
978KRZYSZTOF DYKTYŃSKI212M50VEOLIA1
 
  • 212 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:03)
979MAŁGORZATA MICHALAK212K30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 212 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:43)
980TOMASZ SOBOLEWSKI212M40AKTYWNI KAMIEŃSK1
 
  • 212 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:07)
981ŁUKASZ MACIEJEWSKI213M30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 213 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:28)
982JACEK WÓJCIAK213M401
 
  • 213 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:11)
983MICHAŁ CZERWIŃSKI213M30REEBOK RUN CREW2
 
  • 104 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:17)
  • 109 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:49)
984KAMIL ŚWIECH213M30BEZ KLUBU1
 
  • 213 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:10:30)
985MACIEJ MODZELEWSKI213M301
 
  • 213 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:00)
986DARIUSZ CZUBAK214M501
 
  • 214 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:05)
987KRZYSZTOF TUCHOWSKI214M50WAGEN 201
 
  • 214 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:12:43)
988PATRYCJA BEDNAREK214K301
 
  • 214 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:28)
989JAROSŁAW DĄBKOWSKI214M40OIRP WARSZAWA1
 
  • 214 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:59)
990MICHAŁ STANOWSKI215M301
 
  • 215 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:34)
991EMIL BIELECKI215ENDPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA1
 
  • 215 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: M40-49)
992WIESŁAW SIEKIERSKI215M501
 
  • 215 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:12)
993MATEUSZ PRZYBOREK215M201
 
  • 215 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:13:51)
994WOJCIECH DOBROWOLSKI215M201
 
  • 215 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:07)
995KRZYSZTOF LEWANDOWSKI216M40REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 185 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:03)
  • 31 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:16)
996MARIUSZ SZEWCZYK216M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 216 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:14:47)
997EMILIAN PŁYWACZEWSKI216M301
 
  • 216 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:20)
998JAKUB JABŁOŃSKI216M161
 
  • 216 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:36)
999IZA ŁASZCZUK217K30WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE1
 
  • 217 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:54)
1000PIOTR MATUSZEWSKI217M30TOMASZÓW RUN TEAM1
 
  • 217 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:14:50)
1001EDYTA PATOLETA217K40BEMOWO BIEGA1
 
  • 217 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:29)
1002MAREK KALITA218M40LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW1
 
  • 218 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:23)
1003SZYMON OSOWSKI218M301
 
  • 218 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:55)
1004PRZEMYSŁAW ZGANIACZ218M40GFT POLSKA1
 
  • 218 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:04)
1005MARIUSZ KĘDZIORA218M40RUNNING OSP POLESIE1
 
  • 218 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:30)
1006ROBERT WAWRZENIAK218M40RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 218 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:39)
1007AGNIESZKA KOŁODZIEJCZYK218K30TOMASZÓW RUN TEAM1
 
  • 218 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:14:53)
1008KRZYSZTOF PÓŁGRABIA219M501
 
  • 219 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:56)
1009ŁUKASZ KLIMAS219M301
 
  • 219 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:30)
1010PAWEŁ BŁASIAK219M20CLARIANT1
 
  • 219 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:01)
1011ZBIGNIEW KNOL220M401
 
  • 220 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:28)
1012ADAM ĆWIKLAK220M20WAGEN 201
 
  • 220 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:19:10)
1013PRZEMYSŁAW UDUT220M301
 
  • 220 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:12)
1014MAREK LIS220M401
 
  • 220 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:32)
1015SYLWIA HAŁACZKIEWICZ221K305
 
  • 46 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:48)
  • 20 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:19:59)
  • 84 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:41:46)
  • 22 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:40:28)
  • 49 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:00)
1016SZYMON MARCINIAK221M40WAGEN 201
 
  • 221 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:19:15)
1017PIOTR WOJCIECHOWSKI221M301
 
  • 221 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:10)
1018EWELINA KEMPA221K20ASICS FRONTRUNNER POLAND1
 
  • 221 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:28)
1019KASIA KOWALSKA222 KBTEAMZABIEGANEDNI1
 
  • 222 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 4)
1020ROMAN NOWAK222M30SCANFIL SIERADZ1
 
  • 222 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:43)
1021ROBERT WAGENKNECHT222M40WAGEN 201
 
  • 222 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:19:15)
1022BARTEK GRABARCZYK222M16LIBERO VIP1
 
  • 222 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:59)
1023FILIP DĄBROWSKI222M30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 136 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:47)
  • 86 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:02)
1024MARCIN JEŻYNA222M30PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ1
 
  • 222 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:09)
1025ROMAN KRÓLIKOWSKI222M40KUTNO BIEGA1
 
  • 222 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:38)
1026JULIA SZYMKOWICZ223K20UKS PIJARSKI KLUB SPORTOWY W ŁOWICZU1
 
  • 223 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:42)
1027WITOLD RADZIK223M505
 
  • 30 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:18:56)
  • 62 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:40:39)
  • 24 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:41:27)
  • 55 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:32:28)
  • 52 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:16)
1028PAWEŁ KĘDZIA224M401
 
  • 224 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:42)
1029MICHAŁ KUBIK224M301
 
  • 224 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:24)
1030GRZEGORZ POLUS225M402
 
  • 55 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:14)
  • 170 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:18)
1031KRZYSZTOF MIELNICKI225M601
 
  • 225 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:44)
1032BARTOSZ TOKARCZYK225M40OIRP BYDGOSZCZ1
 
  • 225 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:28)
1033CZESŁAW KLEPCZAREK225M601
 
  • 225 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:40)
1034JAROSŁAW OSIŃSKI226M30STP ŁUKASZ JENDRYCHOWSKI1
 
  • 226 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:53)
1035DOMINIK KUBIAK226M30VERA RUNNIG TEAM3
 
  • 48 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:50)
  • 107 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:53)
  • 71 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:35:42)
1036DARIUSZ DOMAGAŁA226M30FITNESSLIDER1
 
  • 226 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:16)
1037MARIUSZ WYSOCKI226M401
 
  • 226 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:49)
1038TOMASZ BARCZAK226M40RUN TEAM MILEJÓW2
 
  • 68 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:53)
  • 158 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:46)
1039GRZEGORZ WOJNICKI227M40PASSION LIFE JOY, PKB ENDORFINA""1
 
  • 227 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:41)
1040TOMASZ JÓŹWIAK227M30LEĆ WRÓBEL LEĆ1
 
  • 227 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:19)
1041TOMASZ WORACH227M30TEMPIO1
 
  • 227 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:51)
1042SŁAWOMIR FROMMBERG227M401
 
  • 227 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:12)
1043ADAM DRÓŻDŻ228M40WANDA PANFIL TEAM2
 
  • 57 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:19)
  • 171 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:18)
1044TOMASZ LORĘCKI228M501
 
  • 228 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:58)
1045PAWEŁ RAKOWSKI228M402
 
  • 188 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:31)
  • 40 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:47)
1046DAMIAN WAWRZYNIAK228M30ROZBIEGAJMY RADOMSKO / AKTYWNI KAMIEŃSK1
 
  • 228 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:44)
1047KAROL KOSIACKI228M301
 
  • 228 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:00)
1048ROBERT STEFANIAK228M301
 
  • 228 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:12)
1049RAFAŁ HAWEL229M401
 
  • 229 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:58)
1050DARIUSZ METRYCKI229M30BIEGACZ NOWOSOLNA1
 
  • 229 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:50)
1051LAURA SZCZEPAŃSKA230K301
 
  • 230 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:59)
1052PAWEŁ ŁABĘCKI230M301
 
  • 230 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:46)
1053BARTŁOMIEJ KOWALSKI230M30ROSSMANN1
 
  • 230 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:20)
1054SŁAWOMIR SKATULNIK230M50PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO & ENDORFINA1
 
  • 230 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:05)
1055PIOTR GRYŚ230M301
 
  • 230 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:54)
1056AGATA JUROWSKA231K30ACTIVRUN ŁASK2
 
  • 143 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:14)
  • 88 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:49:20)
1057MICHAŁ KWIATKOWSKI231M301
 
  • 231 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:12)
1058ŁUKASZ BRZEZIŃSKI231M30K.S. CELIRONMAN S.A.1
 
  • 231 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:31)
1059BARTOSZ KOŁACZ231M301
 
  • 231 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:23)
1060JACEK KALISTA231M40MBANK1
 
  • 231 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:58)
1061ŁUKASZ RUSZKOWSKI231M30BORG AUTOMOTIVE SPORT TEAM1
 
  • 231 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:04)
1062RADOSŁAW WAWRZENIAK232M20RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 232 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:04)
1063KAMILA SZULECKA232K301
 
  • 232 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:23)
1064TOBIASZ TOMASZEWSKI232M201
 
  • 232 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:36)
1065BARTOSZ STROJKOWSKI232M30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 232 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:16)
1066ARKADIUSZ MAKOWSKI232M401
 
  • 232 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:00)
1067MARTA URBAŃSKA233K30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 233 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:18)
1068PIOTR PIETRZAK233M502
 
  • 124 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:42:15)
  • 109 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:38)
1069KATARZYNA CHORZEWSKA233K30ADRIAN ! BŁAGAM WOLNIEJ1
 
  • 233 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:23)
1070KRZYSZTOF OŚCIK233M30ZARAZ BĘDZIE CIEMNO :)1
 
  • 233 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:07)
1071KRZYSZTOF JAWORSKI234M30EVERRUN2
 
  • 155 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:11)
  • 79 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:37:21)
1072BOGUMIŁA POTARGOWICZ234K30#HAPPYRUNNERS1
 
  • 234 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:27)
1073ZBIGNIEW FIKS234M70RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 77 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:12)
  • 157 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:37)
1074DOMINIK JESKE234M30RUNDOMSKO1
 
  • 234 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:13)
1075JAROSŁAW KAMIEŃSKI234M30SPARTA TEAM1
 
  • 234 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:28)
1076ADAM ZIEMIAŃSKI234M30SNG WILD DUCKS1
 
  • 234 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:32)
1077ARKADIUSZ CISZEWSKI234M501
 
  • 234 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:06)
1078KRZYSZTOF NAWROCKI235M30LEGION1
 
  • 235 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:28)
1079ADAM MAJEWSKI235M30SEMPER ACTIVE1
 
  • 235 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:15)
1080MARCIN PERZYNA235M40HSV PRZEBIEGLI SIERADZ1
 
  • 235 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:28)
1081MICHAŁ LASZCZYK235M161
 
  • 235 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:08)
1082LECHOSŁAW DOROŻAŁA236M401
 
  • 236 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:10)
1083PAWEŁ TURZAŃSKI236M301
 
  • 236 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:42)
1084PATRYK PAWLICKI236M30RTS2
 
  • 176 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:17)
  • 60 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:38)
1085KRZYSZTOF OPALA236M30YERBOMANIACY1
 
  • 236 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:15)
1086MICHAŁ KAŹMIERCZAK236M40MPK-ŁÓDŹ2
 
  • 159 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:39)
  • 77 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:36:56)
1087ZBIGNIEW DOMAŃSKI237M30ROSSMANN2
 
  • 80 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:13)
  • 157 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:15)
1088KONRAD STRZELECKI237M30TWIN TEAM1
 
  • 237 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:50)
1089IGOR KALITA237M16LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW1
 
  • 237 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:16)
1090PATRYK GAJDA237M201
 
  • 237 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:45)
1091KATARZYNA SŁOMA238K301
 
  • 238 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:53)
1092ALVARO CISZEWSKI238M30BBL ZDUŃSKA WOLA2
 
  • 158 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:40)
  • 80 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:30)
1093MICHAŁ ŚLUSARCZYK238M40ERICSSON RUN++1
 
  • 238 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:36)
1094AREK PRZEBIERAŁA239M40WIELUŃ BIEGA1
 
  • 239 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:18)
1095TADEUSZ RUTA239M60WKB META LUBLINIEC1
 
  • 239 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:53:00)
1096FILIP BOROWIECKI239M16VERA RUNNING TEAM1
 
  • 239 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:34)
1097BOGUSŁAW BIBI KARBOWNIK240M60REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 240 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:30)
1098BŁAŻEJ ZARZYCKI240M301
 
  • 240 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:36)
1099CEZARY KARWAT240M301
 
  • 240 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:53:16)
1100DAGMARA KOZIRÓG240K401
 
  • 240 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:18)
1101MICHAŁ KOSIŃSKI241M60WANDA PANFIL TEAM2
 
  • 103 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:43)
  • 138 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:55:32)
1102TOMASZ KOPAŃSKI241M301
 
  • 241 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:35)
1103CEZARY OJRZYŃSKI241M40RUNDOMSKO1
 
  • 241 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:20)
1104ROBERT RETKIEWICZ243M301
 
  • 243 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:25)
1105ADAM NIEPSUJ243M301
 
  • 243 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:42)
1106PAWEŁ ŁAWRENCZUK243M30RMF4RT GLADIATORS1
 
  • 243 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:53:59)
1107MANUELA TOMALA243K30TEAM LENA1
 
  • 243 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:28)
1108MICHAŁ GOŚCIMSKI244M301
 
  • 244 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:28)
1109MARZENA CICHOŃSKA – BAZAK244K401
 
  • 244 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:02)
1110JERZY MANDOSIK245M60TEAMOCHAL1
 
  • 245 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:03)
1111PIOTR MENCEL245M30MPK-ŁÓDŹ1
 
  • 245 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:52)
1112ADAM KASPRZAK245M20BIEGAM Z PASJĄ1
 
  • 245 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:29)
1113ŁUKASZ PRZYBYLSKI246M20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 246 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:31)
1114TOMASZ PIPIA246M402
 
  • 165 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:57)
  • 81 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:31)
1115MATEUSZ KĘDRA246M201
 
  • 246 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:52)
1116MICHAŁ GAŁKA247M20OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 247 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:50)
1117PATRYCJA MOCZKOWSKA247K301
 
  • 247 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:44)
1118MAGDALENA RAK-SLOMCZYNSKA247K301
 
  • 247 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:33)
1119RADOSŁAW STEFANIAK248M301
 
  • 248 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:33)
1120KRZYSZTOF DZIERBICKI248M501
 
  • 248 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:14)
1121MARIUSZ SEWERYNEK248M40AKTYWNI KAMIEŃSK1
 
  • 248 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:34)
1122SŁAWOMIR PONIŃSKI249M50AMATOR1
 
  • 249 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:35)
1123SŁAWOMIR KOŁOSOWSKI249M50BOROWINY BIEGAJO1
 
  • 249 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:24)
1124JAN GEMBORYS250M50MEDNO1
 
  • 250 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:39)
1125DAMIAN ZARĘBA250M301
 
  • 250 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:32)
1126PIOTR LERKA251M401
 
  • 251 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:32)
1127ZBIGNIEW SWĘDRAK251M501
 
  • 251 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:43)
1128MAJA BRACICHOWICZ251K161
 
  • 251 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:44)
1129ZUZANNA KWAŚNIEWSKA251K16KOLARSKO - BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKO1
 
  • 251 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:48)
1130JULIA SZCZYTKOWSKA252K20FOREVER YOUNG ŁÓDŹ1
 
  • 252 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:34)
1131JAN OLSZEWSKI252M16RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 156 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:39)
  • 96 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:18)
1132ALEKSANDRA ŚWIĄTEK252K30Z1
 
  • 252 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:49)
1133ADAM CEGŁA253M301
 
  • 253 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:53)
1134MATEUSZ GŁUSZCZYŃSKU253M301
 
  • 253 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:45)
1135JONATAN KRÓLAK254M20B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM1
 
  • 254 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:55)
1136PAULINA NIKODEMIAK254K30KUTNO BIEGA1
 
  • 254 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:48)
1137EWA WONKO254K30HTF LUDWIK SIKORSKI1
 
  • 254 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:53)
1138DARIUSZ FILIPIAK255M402
 
  • 168 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:03)
  • 87 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:49)
1139LENA ŻDANOW255K30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 255 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:49)
1140TOMASZ BANASZCZYK255M40ACTIVE RUN ŁASK1
 
  • 255 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:57)
1141KAROLINA CHABOWSKA255K30KB WYGAN1
 
  • 255 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:53)
1142MICHAŁ MIZIOŁEK255M301
 
  • 255 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:55)
1143JAN KOCIMSKI256M70KM AKTYWNI SOCHACZEW1
 
  • 256 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:56)
1144MARIUSZ NAWROCKI256M301
 
  • 256 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:58)
1145ŁUKASZ WYWIAŁ256M30SAINT-GOBAIN SQUAD1
 
  • 256 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:14)
1146JAKUB ŁUCZAK257M201
 
  • 257 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:04)
1147IZABELA ŚWITAŁA257K301
 
  • 257 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:54)
1148MARIUSZ PIECHURA257M401
 
  • 257 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:02)
1149PIOTR WIONCZYK257M40KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 257 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:58)
1150TERESA RICHOZ258K60RUNNING OSP POLESIE1
 
  • 258 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:55:00)
1151OLEK DWORNICKI258M501
 
  • 258 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:00)
1152ZBIGNIEW PACUŁA258M501
 
  • 258 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:09)
1153MONIKA ZYDORCZYK258K301
 
  • 258 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:06)
1154DOROTA ZATKE258K40AKADEMIA BIEGACZA PL SL SALOS -WODNA3
 
  • 37 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:16)
  • 66 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:22)
  • 155 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:27)
1155PIOTR KOPKA KOPKA259M401
 
  • 259 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:51)
1156AGATA HOWANIEC259K30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 259 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:12)
1157ANDRZEJ KUBICA259M401
 
  • 259 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:55:20)
1158JOANNA JAGIEŁŁO259K30RUN TEAM MILEJÓW1
 
  • 259 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:02)
1159MAREK SOWAŁA260M401.DLOT6
 
  • 91 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:29)
  • 28 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:00)
  • 58 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:20)
  • 30 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:25)
  • 53 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:06)
  • 101 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:17)
1160ALEKSANDRA KOWALSKA260K40BRAK1
 
  • 260 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:21)
1161KINGA SĘKOWSKA260K20EVERRUN1
 
  • 260 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:58)
1162JACEK KACZYŃSKI261M401
 
  • 261 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:24)
1163JAROSŁAW NOWICKI261M301
 
  • 261 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:08)
1164JACEK SZAFRAŃSKI262M40KNAUF1
 
  • 262 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:12)
1165DOROTA PĘKALSKA262K30GÓRALSKIE ZAKAPIORKI1
 
  • 262 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:55:33)
1166AMADEUSZ WIETESKA262M30TKANFARB1
 
  • 262 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:31)
1167MARCIN KACZMAREK262M302
 
  • 163 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:53)
  • 99 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:41)
1168DARIA CZARNECKA262K30#TEAMGRAŻYNKI1
 
  • 262 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:29)
1169MARIUSZ GABRYSIAK262M401
 
  • 262 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:02)
1170NATALIA WYCISZKIEWICZ263K161
 
  • 263 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:03)
1171NATALIA KUBICKA263K301
 
  • 263 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:30)
1172ROBERT KOTECKI263M301
 
  • 263 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:29)
1173JAN KOWALEWSKI264M601
 
  • 264 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:55:39)
1174ZENON BARAN264M50RĄCZE RACICZKI1
 
  • 264 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:22)
1175ARKADIUSZ CZEKALIK264M20RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 84 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:44)
  • 180 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:01)
1176EWA HAJZER264K30EVERRUN1
 
  • 264 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:02)
1177KATARZYNA KŁYSIAK265K30HAPPYRUNNERS1
 
  • 265 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:34)
1178ANDRZEJ FRACH265M401
 
  • 265 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:23)
1179PAULINA MACHNIKOWSKA265K301
 
  • 265 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:55:45)
1180TOMASZ KELLER266M401
 
  • 266 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:14)
1181MARZENA GREZEL266K30HAPPYRUNNERS1
 
  • 266 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:35)
1182SEBASTIAN ŁUCZAK266M401
 
  • 266 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:22)
1183DARIUSZ POTERALSKI266M40PKO BANK POLSKI SA1
 
  • 266 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:03)
1184IZABELA KELLER267K30WIELUŃ BIEGA1
 
  • 267 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:15)
1185DANIEL JASIŃSKI267M30RAZEM TRENUJEMY SPORT3
 
  • 116 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:11)
  • 94 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:17)
  • 57 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:10)
1186PAWEŁ SOŁTYSIAK267M40POLONIA WARSZAWA1
 
  • 267 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:06)
1187JAKUB KOŁODZIEJCZAK268M301
 
  • 268 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:36)
1188KRZYSZTOF MALCZEWSKI269M161
 
  • 269 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:04)
1189BARTOSZ MICHALSKI269M201
 
  • 269 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:50)
1190HUBERT OBŁĄKOWSKI269M401
 
  • 269 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:15)
1191PRZEMYSŁAW ROKITA269M401
 
  • 269 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:26)
1192TOMASZ WERNER270M20SEMPER ACTIVE1
 
  • 270 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:26)
1193MATEUSZ DZIERBICKI271M201
 
  • 271 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:21)
1194TOMASZ MARCINIAK271M40RUNNING TEAM SKOTNIKI1
 
  • 271 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:39)
1195ANNA EDYK271K50ANTEK TEAM1
 
  • 271 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:23)
1196JAROSŁAW FELIŃSKI271M501
 
  • 271 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:27)
1197PAWEŁ BOCIĄGA272M40OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 272 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:24)
1198GRZEGORZ GRODEK272M30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 272 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:26)
1199WITOLD SPOCIŃSKI272M401
 
  • 272 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:27)
1200BOGUSŁAW KARBOWNIK272M60REEBOK RUN CREW1
 
  • 272 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:23)
1201TADEUSZ KACPRZAK273M602
 
  • 187 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:38)
  • 86 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:49)
1202AGNIESZKA STOPEK273K30KUŻNIA FIGHT1
 
  • 273 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:25)
1203DAMIAN DOMAŃSKI273M301
 
  • 273 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:28)
1204MAŁGORZATA JAGIEEŁŁO274K50LKS KOLUSZKI1
 
  • 274 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:21)
1205RADOSŁAW KUCIŃSKI274M401
 
  • 274 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:33)
1206MARCIN MARCZAK274M30NIE1
 
  • 274 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:34)
1207MARCIN ZARĘBA274M401
 
  • 274 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:57)
1208PAWEŁ LESIAK275M40WANDA PANFIL TEAM2
 
  • 73 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:47:37)
  • 202 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:02)
1209MICHAŁ MACHACZ275M201
 
  • 275 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:31)
1210KATARZYNA KRZYŻOSZCZAK275K301
 
  • 275 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:37)
1211MACIEJ PUŁKOWNIK275M40NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA1
 
  • 275 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:36)
1212KATARZYNA PIENIĄŻEK275K40RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 275 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:58)
1213PIOTR PIPIA276M201
 
  • 276 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:39)
1214PAULINA OLEJNICZAK276K301
 
  • 276 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:58)
1215ANNA ROGALA276K301
 
  • 276 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:29)
1216JACEK CZEKALSKI276M50O CO BIEGA2
 
  • 117 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:32)
  • 159 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:56)
1217PIOTR WŁODARCZYK276M40PIETRZYK RUNNING TEAM1
 
  • 276 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:16)
1218DARIUSZ PIETRZAK276M401
 
  • 276 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:38)
1219ZDZISŁAW MAŁOLEPSZY277M40-1
 
  • 277 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:58)
1220KRZYSZTOF ŁASKI278M50BIEGIEM PO PIWO1
 
  • 278 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:25)
1221MAŁGORZATA KLEBER278K30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 278 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:58)
1222KAZIMIERZ CIECHOMSKI279M501
 
  • 279 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:44)
1223PATRYK DUŃSKI279M301
 
  • 279 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:32)
1224LESZEK BAGNOWSKI279M30NIEZRZESZONY1
 
  • 279 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:44)
1225MARCIN WYMYSŁOWSKI280M301
 
  • 280 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:40)
1226SŁAWOMIR FLAKOWSKI280M50BBL ZDUŃSKA WOLA2
 
  • 189 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:41)
  • 91 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:01)
1227ADAM POCHWAŁA280M201
 
  • 280 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:45)
1228PRZEMYSŁAW WOJCIECHOWSKI281M50BORG AUTOMOTIVE SPORT TEAM1
 
  • 281 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:41)
1229JAROSŁAW SŁOK281M401
 
  • 281 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:44)
1230STEFAN BARTOS281M601
 
  • 281 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:50)
1231RAFAŁ SKURA281M401
 
  • 281 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:59)
1232KRZYSZTOF GRAMS281M30RYSIOTEAM1
 
  • 281 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:36)
1233KRZYSZTOF KOSIŃSKI282M301
 
  • 282 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:36)
1234SABINA SZCZYPKA282K301
 
  • 282 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:46)
1235ADRIAN PABINIAK282M16ZŁOCZEW TEAM1
 
  • 282 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:42)
1236FILIP ZBŁOWSKI283M301
 
  • 283 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:37)
1237MICHAŁ ZBIERAŃSKI283M301
 
  • 283 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:47)
1238TOMASZ KARDA283M40REEBOK RUN CREW SKIERNIEWICE1
 
  • 283 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:19)
1239ANDRZEJ CUDAK284M40ROZBIEGAJMY RADOMSKO RR1
 
  • 284 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:58)
1240RADOSŁAW KOZŁOWSKI284M301
 
  • 284 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:44)
1241GRZEGORZ WELM285M40ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA1
 
  • 285 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:01)
1242ARTUR MAZUCHOWSKI285M301
 
  • 285 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:01)
1243MARIUSZ STANISZEWSKI285M201
 
  • 285 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:28)
1244PIOTR JAWORNIK285M301
 
  • 285 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:03)
1245KRZYSZTOF BURZYŃSKI286M201
 
  • 286 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:29)
1246MATEUSZ SZLĘK286M301
 
  • 286 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:49)
1247KRZYSZTOF SAŁATA287M40CENTRUM UBEZPIECZEŃ AGNIESZKA SADOWSKA1
 
  • 287 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:31)
1248SYLWESTER BREWIŃSKI287M401
 
  • 287 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:35)
1249ALICJA ZIĘTEK288K201
 
  • 288 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:39)
1250TOMASZ ŁOŃSKI288M30WARACH ROWERY1
 
  • 288 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:06)
1251DANIEL DUŁA288M402
 
  • 72 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:47:33)
  • 216 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:19)
1252KATARZYNA CERAN288K30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 183 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:02)
  • 105 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:32)
1253RAFAŁ KOZŁOWSKI288M401
 
  • 288 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:34)
1254NATALIA DOROŻAŁA288K301
 
  • 288 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:59)
1255KAROL MARGIELEWSKI289M301
 
  • 289 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:17)
1256JAROSŁAW MARSZAŁEK289M401
 
  • 289 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:38)
1257KRZYSZTOF RÓŻALSKI290M401
 
  • 290 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:43)
1258MARIUSZ KUŚNIEREK290M401
 
  • 290 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:48)
1259LARS GONTARZ290M40PGE ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW1
 
  • 290 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:08)
1260OSKAR SZUMER291M201
 
  • 291 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:41)
1261PIOTR BĄCZYŃSKI291M20RAJSPORT ACTIVE.1
 
  • 291 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:01)
1262TOMASZ ŚMIETAŃSKI291M501
 
  • 291 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:49)
1263GRZEGORZ PODGRODZKI292M40BBL ZDUŃSKA WOLA3
 
  • 57 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:11)
  • 86 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:07)
  • 149 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:13)
1264RAFAŁ ANDRZEJCZAK292M401
 
  • 292 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:13)
1265KAMIL POGODA292M30ACCENTURE RUNNERS CLUB1
 
  • 292 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:50)
1266KATARZYNA TOKARCZYK293K301
 
  • 293 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:09)
1267KAROLINA SKONECZNA293K20DRUŻYNA1
 
  • 293 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:55)
1268ANNA WIKTOROWSKA293K30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 187 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:17)
  • 106 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:40:27)
1269DOROTA KRYSIAK293K30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 293 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:13)
1270ROMAN NOWACKI293M401
 
  • 293 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:16)
1271BARTŁOMIEJ SKONECZNY294M30DRUŻYNA1
 
  • 294 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:56)
1272EWA WANDACHOWICZ294K30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 294 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:20)
1273SEBASTIAN ZAJĄC295M40KK ARAWAWASHI1
 
  • 295 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:05)
1274JUSTYNA MACIASZEK295K301
 
  • 295 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:32)
1275ROBERT HOFFMANN295M40SEMPER ACTIVE1
 
  • 295 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:29)
1276ZBIGNIEW ZIEMBA295M40URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJ. ŁÓDZKIEGO1
 
  • 295 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:13)
1277CELINA KREBS296K30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 296 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:32)
1278KRYSIA BALCERZAK296K40EVERRUN1
 
  • 296 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:14)
1279MAREK BUDZISZEWSKI296M301
 
  • 296 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:14)
1280EWA PIETRUSZEWSKA297K30NORDEA RUNNERS1
 
  • 297 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:44)
1281MARIUSZ GAJEWSKI297M401
 
  • 297 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:58:14)
1282ANNA BRACICHOWICZ298K401
 
  • 298 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:14)
1283RAFAŁ KAWKA298M30ULTRATRIK RADOMSKO1
 
  • 298 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:31)
1284MAREK SOCHA299M4019712
 
  • 194 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:49)
  • 105 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:56)
1285PIOTR DASZCZYŃSKI299M30FC ZDZICHU1
 
  • 299 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:58:23)
1286WIKTOR TISZLER299M302
 
  • 202 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:13)
  • 97 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:37)
1287MARTYNA ZAPOLSKA299K30DROGA WOLNA1
 
  • 299 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:37)
1288MARCIN ŁANDWIJT299M40EVERRUN2
 
  • 103 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:50)
  • 196 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:34)
1289DARIUSZ GABRYELCZYK299M401 DYWIZJON LOTNICZY1
 
  • 299 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:34)
1290BARTŁOMIEJ DZIUBA300M40FUJITSU RUNNIG TEAM1
 
  • 300 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:26)
1291KRZYSZTOF MACHAJ300M401
 
  • 300 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:58:32)
1292ROBERT CIEŚLAK300M401
 
  • 300 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:38)
1293STEFAN KUCZ300M60KB STRZELEC STRZEBIŃ1
 
  • 300 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:35)
1294PIOTR MALISZEWSKI300M402
 
  • 113 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:08)
  • 187 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:02)
1295RAFAŁ RABENDA301M30FRYGACI2
 
  • 59 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:37)
  • 242 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:22)
1296ADAM JANKOWSKI301M301
 
  • 301 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:02)
1297DARIUSZ GOLIŃSKI301M30PIOTR MACHAJ SUPPORT TEAM1
 
  • 301 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:58:33)
1298ŁUKASZ SOSKI301M301
 
  • 301 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:39)
1299MARCIN GUSZCZAR302M201
 
  • 302 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:39)
1300MONIKA WÓJCIK302K301
 
  • 302 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:39)
1301JACEK KARCZ302M40KP PSP PABIANICE1
 
  • 302 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:24)
1302MAGDALENA ADAMKIEWICZ302K201
 
  • 302 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:19)
1303RADOWSŁAW SWITAJSKI303M301
 
  • 303 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:58:47)
1304ANGELIKA DĄBROWSKA303K30WIELUŃ BIEGA1
 
  • 303 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:22)
1305PATRYK OŻAREK303M301
 
  • 303 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:47)
1306MARIAN MOSTOWY303M502
 
  • 123 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:24)
  • 180 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:39)
1307RADOSŁAW PYTEL303M301
 
  • 303 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:41)
1308MAREK DOBROWOLSKI304M50VEOLIA1
 
  • 304 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:35)
1309PAULINA ŚLIWIŃSKA304K40LZS TRZEBNICA1
 
  • 304 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:02)
1310KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI305M401
 
  • 305 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:44)
1311TOMASZ KURASIK305M301
 
  • 305 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:16)
1312GRZEGORZ STĘPIEŃ306M40AQUA ELEKTROKLIMA LKS FENIKS OPOCZNO3
 
  • 18 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:40:44)
  • 235 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:48)
  • 53 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:01:21)
1313MICHAŁ WRONA306M301
 
  • 306 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:44)
1314DARIUSZ WITUSIK306M50O CO BIEGA1
 
  • 306 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:08)
1315MAGDALENA KOKSANOWICZ307K30TOYOTA RUNMATOR1
 
  • 307 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:52)
1316MAREK ZIÓŁKOWSKI307M30EVERRUN1
 
  • 307 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:44)
1317MARIUSZ KOWALSKI307M40BRAK1
 
  • 307 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:28)
1318JANUSZ GÓRAL307M50BIEGAMPOLODZI.PL1
 
  • 307 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:13)
1319PRZEMEK ANTCZAK308M301
 
  • 308 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:25)
1320ARON KECSKES308M30CSONGRÁD VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT1
 
  • 308 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:49)
1321ROBERT SOBCZAK308M30ZAWAŁOWIEC3
 
  • 292 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:02)
  • 7 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:17:53)
  • 9 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:17:38)
1322KAROLINA KRAKOWIAN308K30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 308 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:36)
1323TOMASZ GÓRECKI308M40BRAK1
 
  • 308 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:28)
1324ŁUKASZ BYCZKOWSKI308M301
 
  • 308 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:02)
1325RAFAŁ CIESIELSKI309M301
 
  • 309 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:49)
1326KRYSTIAN OLĘNCKI309M20KUTNO BIEGA1
 
  • 309 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:31)
1327EWELINA WIĘCŁAWEK309K30DECATHLON CAR ŁÓDŹ1
 
  • 309 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:06)
1328JUSTYNA BARDZEL310K30EVERRUN1
 
  • 310 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:51)
1329ARTUR BERESKA310M30JA SAM1
 
  • 310 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:53)
1330ZBIGNIEW KAMIŃSKI311M50AMATOR1
 
  • 311 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:33)
1331JÓZEF ZALEWSKI311M70TKKF WIŚLANIE SŁUPNO1
 
  • 311 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:38)
1332ROBERT KARASIŃSKI311M50MZK PIOTRKÓW TRYB1
 
  • 311 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:53)
1333ANETA ŚWIERCZ312K401
 
  • 312 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:03)
1334KAMIL SOWAŁA312M30RAJSPORT ACTIVE6
 
  • 183 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:32)
  • 50 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:05)
  • 52 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:03)
  • 31 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:35)
  • 63 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:15)
  • 116 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:09)
1335MACIEJ SKRZYPEK312M20RUN WITH WNPID UAM1
 
  • 312 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:44)
1336ROMAN WINTER312M401
 
  • 312 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:54)
1337JAKUB KRAWCZYK312M401
 
  • 312 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:19)
1338PIOTREK GOLIŃSKI313M501
 
  • 313 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:18)
1339JAROSŁAW SZCZEPANIK313M401
 
  • 313 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:55)
1340KATARZYNA OLEŚ313K20WSIOKI1
 
  • 313 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:13)
1341PIOTR KWAŚNIEWSKI314M201
 
  • 314 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:24)
1342DAMIAN SKWARNECKI314M30RAZEM TRENUJEMY SPORT3
 
  • 100 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:43)
  • 140 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:32)
  • 74 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:50)
1343ZBIGNIEW JAGUSIAK314M302
 
  • 122 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:26)
  • 192 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:25)
1344PATRYK SZAMOL314M20SZAMTEAM1
 
  • 314 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:14)
1345STANISŁAW WOJTASZCZYK315M501
 
  • 315 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:14)
1346PIOTR SOBIESZCZYK315M501
 
  • 315 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:14)
1347PRZEMYSŁAW JANIA315M301
 
  • 315 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:19)
1348ANDŻELIKA SAMSON315K30PARKRUN SKIERNIEWICE1
 
  • 315 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:47)
1349SEBASTIAN SOWIŃSKI315M40WHIRLPOOL RUNNING TEAM1
 
  • 315 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:04)
1350JOANNA SZTEJKA316K30KUTNO BIEGA1
 
  • 316 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:52)
1351JANUSZ PACZESNY316M301
 
  • 316 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:17)
1352PIOTR SKRZYPIŃSKI316M301
 
  • 316 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:05)
1353MICHAŁ FOGEL316M301
 
  • 316 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:16)
1354KRZYSZTOF HENDRYKOWSKI317M50WARACH ROWERY1
 
  • 317 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:07)
1355JAKUB ZAKRZEWSKI317M201
 
  • 317 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:54)
1356GRZEGORZ KROMER318M301
 
  • 318 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:08)
1357PIOTR PISKORSKI318M40FARBEN LEHRE1
 
  • 318 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:27)
1358LESZEK ŻUCHOWSKI319M701
 
  • 319 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:32)
1359SEBASTIAN SZAMOL319M401
 
  • 319 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:25)
1360KONRAD GRZYB319M20MORENA CZOŁOWA2
 
  • 180 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:29)
  • 139 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:52)
1361ŁUKASZ CEBULA319M40JA1
 
  • 319 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:38)
1362RAFAŁ KAŁUŻNY319M30RETKINIA RUN1
 
  • 319 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:11)
1363RYSZARD MIKUSEK319M401
 
  • 319 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:04)
1364PAWEŁ BRAUN320M20EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ1
 
  • 320 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:11)
1365ARTUR MIKINA320M60PWPW SA1
 
  • 320 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:06)
1366DARIUSZ WROŃSKI321M20MR CROW1
 
  • 321 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:26)
1367MAŁGORZATA WRÓBEL321K202
 
  • 177 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:36)
  • 144 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:04)
1368ADAM KOPERNIAK322M30ABB1
 
  • 322 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:21)
1369KAMIL URBANEK322M301
 
  • 322 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:13)
1370ARKADIUSZ PLEWA322M301
 
  • 322 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:30)
1371EWELINA MISZCZUK322K401
 
  • 322 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:42)
1372TOMASZ KISIEL322M50COOPER STANDARD1
 
  • 322 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:15)
1373KRZYSZTOF BADOWSKI323M50BIEGING TEAM ZELÓW3
 
  • 56 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:23)
  • 101 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:26)
  • 166 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:14)
1374ALEKSANDRA PLUSKOTA323K40BBL ZDUŃSKA WOLA1
 
  • 323 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:45)
1375MARCIN DĄBROWSKI323M30BEZ FAULU1
 
  • 323 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:17)
1376JUSTYNA PIECHURA323K30#TEAMGRAŻYNKI1
 
  • 323 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:34)
1377KAROLINA ZAGAWA323K30R-TEAM ŁOWICZ1
 
  • 323 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:17)
1378JACEK MIERZYŃSKI323M40EKSOC BIEGA1
 
  • 323 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:47)
1379MAREK KAMINSKI324M50LUKS SZCZERCÓW1
 
  • 324 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:17)
1380AGNIESZKA TROJAK324K30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 324 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:52)
1381ŁUKASZ ŁUKASIK324M40PIETRZYK RUNNING TEAM3
 
  • 148 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:23)
  • 136 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:48)
  • 40 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:32)
1382KRZYSZTOF BOCZEK324M501
 
  • 324 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:24)
1383MARCIN JANUS325M20WIELUŃ BIEGA3
 
  • 120 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:22)
  • 28 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:43:01)
  • 177 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:29)
1384PAWEŁ KAWKA325M40AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ1
 
  • 325 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:27)
1385DAWID SIKORA325M201
 
  • 325 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:28)
1386GRAZYNA WOJCIECHOWSKA325K401
 
  • 325 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:40)
1387PIOTR PRZYBYLSKI325M40LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW1
 
  • 325 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:18)
1388MARTA ŻOŁĄDEK326K301
 
  • 326 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:10)
1389JAROSŁAW SZMIGIELSKI326M40VEXUS1
 
  • 326 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:21)
1390KATARZYNA WOJTCZAK326K20DECATHLON CAR ŁÓDŹ1
 
  • 326 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:40)
1391AGNIESZKA JASTRZĄBEK326K30EVERRUN2
 
  • 131 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:45)
  • 195 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:33)
1392KRZYSZTOF SOBCZAK326M402
 
  • 284 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:21)
  • 42 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:19:49)
1393KAZIMIERZ LEŚNIEWSKI326M701
 
  • 326 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:38)
1394KATARZYNA KOLASINSKA327K401
 
  • 327 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:13)
1395MAGDALENA PRZYBYLIŃSKA327K301
 
  • 327 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:41)
1396RYSZARD KACPERSKI327M401
 
  • 327 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:26)
1397ARKADIUSZ CZERKAWSKI327M301
 
  • 327 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:32)
1398PRZEMYSŁAW STAŃCZYK328M40SZAKALE BAŁUT1
 
  • 328 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:43)
1399AGATA FELCENLOBEN328K201
 
  • 328 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:15)
1400SŁAWOMIR HOFFMAN328M40REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE1
 
  • 328 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:39)
1401MATEUSZ STANISZEWSKI329M16SPACEROWA1
 
  • 329 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:42)
1402ROBERT MAKOWSKI330M40WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE1
 
  • 330 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:23)
1403ANETA MICHALAK330K401
 
  • 330 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:47)
1404JACEK PIETRASIAK330M50BIEGACZ NOWOSOLNA1
 
  • 330 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:41)
1405KRZYSZTOF KOSAKOWICZ331M301
 
  • 331 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:26)
1406MARIUSZ KARBOWSKI331M40ZŁOCZEW TEAM2
 
  • 223 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:44)
  • 108 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:01)
1407PIOTR SZMAŃSKI331M301
 
  • 331 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:34)
1408PIOTR RABĘCKI331M40CYKLOMANIACY1
 
  • 331 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:47)
1409KRZYSZTOF KORCZAK332M401
 
  • 332 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:35)
1410LIDIA RABĘCKA332K40CYKLOMANIACY1
 
  • 332 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:47)
1411RADOSŁAW PRZYBYSZEWSKI332M40GRABOWSKA TEAM1
 
  • 332 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:01:08)
1412ARKADIUSZ ZANOBERG333M301
 
  • 333 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:01:09)
1413BOGDAN SZYMCZYK333M60AMATOR1
 
  • 333 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:37)
1414JAROSŁAW DOMINIAK333M401
 
  • 333 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:50)
1415REMIGIUSZ BARAŃSKI333M3019841
 
  • 333 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:48)
1416ADAM LISZEWSKI333M40SUWALSKA EMIGRACJA1
 
  • 333 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:27)
1417MARIUSZ STĘPIEŃ334M401
 
  • 334 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:40)
1418PIOTR GRAŁEK334M30RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 293 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:47)
  • 41 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:43:32)
1419HUBERT TASARZ334M161
 
  • 334 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:33)
1420PIOTR DZIERŻAWSKI335M40DZIADY OCR1
 
  • 335 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:36)
1421DAWID BACIA335M30NASTĘPNY KROK2
 
  • 199 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:34)
  • 136 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:50)
1422MATEUSZ MARCINIAK335M16RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 335 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:53)
1423IRENEUSZ PIOTROWSKI335M401
 
  • 335 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:01:27)
1424TOMASZ PAKUŁA335M40FITLINE1
 
  • 335 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:33)
1425DAREK PIETRZAK336M30T-MOBILE SPORT TEAM1
 
  • 336 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:52)
1426MACIEJ SOBCZAK336M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 336 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:36)
1427TOMASZ PIETRACHO336M301
 
  • 336 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:48)
1428JACEK WASILEWSKI337M30OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 337 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:57)
1429KAROLINA NIEMIEC337K301
 
  • 337 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:54)
1430RADOSŁAW ŁASKI338M30ALKONY/NORDEA RUNNERS1
 
  • 338 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:35)
1431PIOTR BANASIAK338M50KRZAL ADVENTURE TEAM1
 
  • 338 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:56)
1432MARIUSZ KOSECKI338M301
 
  • 338 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:39)
1433PRZEMYSŁAW BAGROWSKI339M20OCROWCE1
 
  • 339 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:03)
1434AGNIESZKA FIRAZA339K30LA TRENER1
 
  • 339 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:29:03)
1435MICHAŁ ŚWITOŃ340M20BIEGAJĄC Z ‰1
 
  • 340 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:02)
1436JUSTYNA BOMAN340K201
 
  • 340 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:57)
1437SEBASTIAN GRABARCZYK341M301
 
  • 341 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:41)
1438MACIEJ KACZANOWSKI341M30BRUTALISTA1
 
  • 341 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:02:40)
1439PIOTR GERASCH341M40CZĘSTO CHOWA1
 
  • 341 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:58)
1440WOJCIECH TOMASZKIEWICZ342M301
 
  • 342 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:02:46)
1441MAREK SZAŁABSKI342M501
 
  • 342 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:59)
1442KONRAD KABAŁA343M50BEAUTY SPORT1
 
  • 343 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:03)
1443PIOTR WOJTERA343M301
 
  • 343 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:59)
1444DARIUSZ KLECHOWSKI343M50BEZ PRZYDZIAŁU1
 
  • 343 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:03:10)
1445ŁUKASZ GRZELAK344M30GĄBIN BIEGA1
 
  • 344 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:03:30)
1446SYLWESTER ĶAŹMIERCZAK344M30KABANY ZDUŃSKA WOLA1
 
  • 344 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:59)
1447JOLANTA OWCZAREK344K20O CO BIEGA1
 
  • 344 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:29:20)
1448MARCIN OLSZEWSKI344M301
 
  • 344 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:03)
1449ALEKSANDRA FOGIEL345K401
 
  • 345 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:04)
1450PIOTR JANIAK345M20OIRP POZNAŃ1
 
  • 345 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:50)
1451MICHAŁ BEK345M30RODZINNA GRUPA ROWEROWA1
 
  • 345 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:03:34)
1452PIOTR KACZMAREK345M30RAJSPORT ACTIV1
 
  • 345 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:29:30)
1453AGNIESZKA KAŹMIERCZAK345K30KABANY ZDUŃSKA WOLA1
 
  • 345 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:00)
1454ADAM BARBURSKI346M40MDH1
 
  • 346 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:07)
1455ROBERT SZCZAWIŃSKI346M40ACCENTURE RUNNERS CLUB2
 
  • 229 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:29)
  • 117 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:54)
1456MILENA KAŁUŻNA346K201
 
  • 346 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:29:35)
1457EWA TRACZYK-PRZYBYLSKA346K40PRZYBYL-KUTNO1
 
  • 346 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:02)
1458ROMUALD SZCZYTKOWSKI346M40FOREVER YOUNG ŁÓDŹ1
 
  • 346 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:03:39)
1459PRZEMYSŁAW SZWAJKOWSKI347M301
 
  • 347 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:09)
1460JAROSŁAW LESIEWICZ347M501
 
  • 347 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:54)
1461JOANNA LUBECKA347K401
 
  • 347 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:29:41)
1462PAULINA BARAN347K20RĄCZE RACICZKI1
 
  • 347 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:11)
1463AMELIA DAŁEK347K30FOREVER YOUNG ŁÓDŹ1
 
  • 347 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:03:41)
1464AGNIESZKA PAWLAK348K301
 
  • 348 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:29:42)
1465ALEKSANDRA STANOWSKA348K301
 
  • 348 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:11)
1466BARTOSZ DUCZEK348M30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 223 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:15)
  • 125 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:14)
1467ZDZISŁAW NIEWIADOMSKI348M701
 
  • 348 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:00)
1468MICHAŁ ROSIŃSKI348M30PARKRUN PABIANICE1
 
  • 348 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:14)
1469SŁAWOMIR SIEMIŃSKI349M401
 
  • 349 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:02)
1470MACIEK SMIT349M401
 
  • 349 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:00)
1471DOROTA DĘBICKA349K40EVERRUN1
 
  • 349 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:12)
1472WIKTOR MŁOTKIEWICZ349M202
 
  • 55 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:08)
  • 294 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:20)
1473RAFAŁ GŁOWACKI350M301
 
  • 350 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:20)
1474PIOTR NOWACKI350M301
 
  • 350 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:22)
1475DOMINIK JÓŹWIAK350M20ŁÓDŹ KOCHA SPORT2
 
  • 221 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:40)
  • 129 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:22)
1476KAROLINA KAIS350K20SGGW1
 
  • 350 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:08)
1477JAROSŁAW GÓŻAŃSKI350M50ŁÓDŹ KOCHA SPORT5
 
  • 63 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:40)
  • 109 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:51)
  • 33 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:44:22)
  • 54 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:07)
  • 91 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:48)
1478KRZYSZTOF KARP350M20SOLAR TEAM1
 
  • 350 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:11)
1479ARKADIUSZ WŁODARCZYK350M40ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 350 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:29:59)
1480KATARZYNA KRÓL351K301
 
  • 351 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:30:18)
1481WOJCIECH SUJKA351M30#BIEGACZE1
 
  • 351 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:00)
1482MAŁGORZATA DEC351K30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 351 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:23)
1483NATALIA KRAJEWSKA-MATUSIAK351K30HTF1
 
  • 351 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:08)
1484SYLWIA PILECKA-WILMAŃŚKA352K40HTF1
 
  • 352 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:09)
1485MARTA GRUZDOWSKA352K301
 
  • 352 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:30:26)
1486JANIS JAUNZEIKARS352M30ACCENTURE RUNNERS CLUB1
 
  • 352 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:13)
1487JACEK WALAC352M30DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI1
 
  • 352 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:20)
1488BOGDAN KACZMAREK353M601
 
  • 353 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:24)
1489MAŁGORZATA MŁYNARSKA353K301
 
  • 353 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:30:27)
1490MARCIN WITOŃSKI353M40BBL ZDUŃSKA WOLA2
 
  • 228 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:57)
  • 125 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:14)
1491GRAŻYNA BIAŁEK353K40RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 193 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:45)
  • 160 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:23)
1492SYLWESTER PARADECKI353M401
 
  • 353 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:21)
1493ANITA PASZKIEWICZ-KĘSIAK354K60FOREVER YOUNG ŁÓDŹ1
 
  • 354 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:51)
1494SLAWOMIR RATALEWSKI354M50PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO1
 
  • 354 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:24)
1495KRZYSZTOF STRUSZCZAK355M501
 
  • 355 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:30:51)
1496ANDRZEJ OLCZYK355M501
 
  • 355 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:04:48)
1497MATEUSZ TRZASKOWSKI355M20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 355 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:54)
1498BOGUSŁAW POSTRACH356M50ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA1
 
  • 356 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:27)
1499PAULINA TRZASKOWSKA356K20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 356 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:58)
1500MARCIN STĘPIŃSKI356M301
 
  • 356 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:30:59)
1501MAREK ŚWITAŁA356M40ZŁOCZEW TEAM2
 
  • 256 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:53)
  • 100 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:41)
1502TOMASZ CZWARNO356M40NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI1
 
  • 356 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:05:04)
1503JACEK POLEK357M401
 
  • 357 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:28)
1504GRZEGORZ FRYZEŁ357M401
 
  • 357 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:42)
1505MARTA BROWARNA357K30BBL ZDUŃSKA WOLA1
 
  • 357 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:32:08)
1506EWELINA TRYLAŃSKA357K402
 
  • 63 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:41)
  • 294 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:43)
1507DANIEL MARKIEWICZ357M30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 244 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:41)
  • 113 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:45)
1508ALEKSANDER WIELEC358M501
 
  • 358 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:06:04)
1509OLGA ŚWIĘCICKA358K30AQ WIRING SYSTEMS TEAM1
 
  • 358 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:32:13)
1510WALDEMAR PASIERB358M40EXACTLY TEAM3
 
  • 63 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:12)
  • 126 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:42:31)
  • 169 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:18)
1511ANNA WIKTOROWICZ358K40PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA1
 
  • 358 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:31)
1512CARMEN MIELNIK359K201
 
  • 359 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:32:14)
1513AGNIESZKA KUDEŃ359K401
 
  • 359 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:31:23)
1514MAREK KOZAK359M40RAP RADOMSKO1
 
  • 359 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:31)
1515MACIEJ GÓRECKI359M30RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 177 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:19)
  • 182 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:06)
1516ADAM PAWLUK359M501
 
  • 359 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:06:05)
1517MIROSŁAW KALINOWSKI360M50RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 360 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:32:15)
1518PIOTR SZYMCZAK360M40MZK/STRIPONS1
 
  • 360 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:06:12)
1519GRZEGORZ JASTRZĘBSKI360M501
 
  • 360 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:31:36)
1520MARIUSZ SOLAREK360M301
 
  • 360 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:38)
1521MARTA LEBIODA360K201
 
  • 360 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:12)
1522JAKUB JACKOWSKI361M301
 
  • 361 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:32:17)
1523KINGA KUBISZEWSKA361K301
 
  • 361 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:31:44)
1524ANDRZEJ JANICKI361M501
 
  • 361 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:06:27)
1525CEZARY BOROWIECKI361M301
 
  • 361 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:47)
1526KATARZYNA KIESZKOWSKA362K30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 362 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:31:45)
1527ŁUKASZ GOLDMAN362M40BBL ZDUŃSKA WOLA5
 
  • 79 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:12)
  • 62 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:12)
  • 73 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:36:16)
  • 60 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:13)
  • 88 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:45)
1528AGNIESZKA ŚREDNIAK362K40SZAKALE BAŁUT1
 
  • 362 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:06:31)
1529KRZYSZTOF SIMON362M30PIETRZYK RUNNING TEAM1
 
  • 362 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:55)
1530MARTYNA BŁASIAK363K20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 363 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:32:47)
1531DARIUSZ PODSĘDEK363M501
 
  • 363 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:06:37)
1532MICHAŁ MAĆKIEWICZ363M20OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 363 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:06)
1533SYLWESTER PYSZAK364M30DEBEDEŁKI1
 
  • 364 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:53)
1534ANDRZEJ KOLASA364M60KLUB J.SŁOWACKIEGO1
 
  • 364 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:06:56)
1535SLAWEK WIŚNIEWSKI364M30KS LENIWIEC1
 
  • 364 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:56)
1536BARTOSZ SOBALA364M20RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 195 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:49)
  • 169 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:44)
1537MICHAŁ KOPERTOWSKI365M301
 
  • 365 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:57)
1538SZYMON ŻOŁYNIAK365M301
 
  • 365 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:13)
1539ROBERT SKURCZAK365M402
 
  • 265 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:13)
  • 100 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:23)
1540ŻANETA PACZKOWSKA365K40RUNNING POLESIE1
 
  • 365 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:06:58)
1541MACIEJ MARCZAK365M302
 
  • 250 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:53)
  • 115 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:49)
1542AGATA GRABARCZYK365K40LIBERO VIP1
 
  • 365 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:32:01)
1543LIDIA ŁUKOWSKA366K50ENDORFINA PIOTRKÓW1
 
  • 366 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:06)
1544KAMIL MARSZAL366M30NEUTRICA1
 
  • 366 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:30)
1545MAGDALENA STRAUB367K40BORG AUTOMOTIVE SPORT TEAM1
 
  • 367 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:29)
1546MARCIN ENGWERT367M30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 367 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:32:11)
1547RADEK CHODNICKI367M401
 
  • 367 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:08)
1548RYSZARD BAGIŃSKI367M40TRI AKTYWNY PIOTRKÓW1
 
  • 367 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:59)
1549MAGDALENA USTABOROWICZ368K30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 368 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:32:13)
1550ARKADIUSZ KOSECKI368M50PKS CHŁOPCY Z FERAJNY2
 
  • 233 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:05)
  • 135 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:53)
1551MARIUSZ CUPIAŁ368M301
 
  • 368 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:59)
1552BARBARA NAPIERAJ368K40WIELUŃ BIEGA1
 
  • 368 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:32)
1553BEATA JANECZEK369K201
 
  • 369 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:16)
1554PRZEMYSŁAW KRZYCZMANIK369M30GKS CZARNI STARCZA1
 
  • 369 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:00)
1555MARLENA STĘPNIAK369K30RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 241 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:23)
  • 128 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:32)
1556KAMILA BORYCZKA369K30WIELUŃ BIEGA1
 
  • 369 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:34)
1557JUSTYNA POCHWAŁA369K30NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL1
 
  • 369 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:15)
1558JOANNA PIETRZAK-ŁĘŻAK369K30REEBOK RUNNING CREW1
 
  • 369 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:32:13)
1559MICHAŁ KRYŚCIAK370M20HARMAN RUNNING TEAM1
 
  • 370 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:20)
1560MACIEJ DĄBROWSKI370M401
 
  • 370 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:16)
1561PAULINA KUCHARCZYK370K301
 
  • 370 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:32:14)
1562MACIEJ BIEGAŃSKI370M501
 
  • 370 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:02)
1563JOANNA JAGAS370K30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 370 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:51)
1564RYSZARD SOBCZYK371M50KB SPARTAKUS1
 
  • 371 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:03)
1565WIKTOR OLSZEWSKI371M20BORG AUTOMOTIVE SPORT TEAM1
 
  • 371 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:52)
1566AGNIESZKA KORNACKA371K401
 
  • 371 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:22)
1567MATEUSZ BUCZKOWSKI371M201
 
  • 371 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:32:17)
1568MARCIN KRUPIŃSKI371M30ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKI2
 
  • 267 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:18)
  • 104 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:31)
1569KAROLINA GRZYBOWSKA371K401
 
  • 371 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:35)
1570ROKSANA ADAMCZEWSKA372K30LA TRENER1
 
  • 372 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:32:22)
1571MAREK ŁAJKOWSKI372M301
 
  • 372 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:22)
1572RADEK KAŁUŻA372M30WARACH ROWERY1
 
  • 372 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:03)
1573TOMASZ MICHALSKI372M30KB ARTURÓWEK1
 
  • 372 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:25)
1574DAMIAN MIKOŁAJCZYK372M20KB GEOTERMIA UNIEJÓW2
 
  • 136 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:13)
  • 236 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:50)
1575MAGDALENA KORCZYK WASZAK373K401
 
  • 373 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:32:27)
1576WOJCIECH FRĄK373M301
 
  • 373 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:23)
1577MALWINA BIEGAŃSKA373K401
 
  • 373 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:03)
1578EMILIA WYCISZKIEWICZ373K401
 
  • 373 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:58)
1579MICHAŁ DUBLAŃSKI373M30MEYRA SPEED TEAM1
 
  • 373 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:22)
1580DARIA WIECZOREK374K301
 
  • 374 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:33:09)
1581MAREK TOMASZKIEWICZ374M401
 
  • 374 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:27)
1582KAMIL STANIOS374M301
 
  • 374 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:26)
1583TOMASZ WŁODARCZYK374M40BBL ZDUŃSKA WOLA3
 
  • 99 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:38)
  • 151 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:45:31)
  • 124 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:23)
1584PIOTR ZADROŻNY374M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 374 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:58)
1585GRAŻYNA SUJKA375K50WIELUŃ BIEGA1
 
  • 375 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:34:37)
1586MARIANA PASICHNYK375K201
 
  • 375 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:33:11)
1587KRZYSZTOF PIOTROWSKI375M50SIERADZBIEGA.PL1
 
  • 375 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:06)
1588ADAM BUTOWICZ375M501
 
  • 375 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:28)
1589EDYTA WODZIŃSKA376K301
 
  • 376 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:14)
1590MAŁGORZATA WIERUCKA376K401
 
  • 376 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:34:41)
1591AGNIESZKA MISIAK376K40STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ1
 
  • 376 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:28)
1592AGNIESZKA FORYŚ376K30REEBOK RUN CREW2
 
  • 247 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:33)
  • 129 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:41)
1593JERZY FIGLUS376M60NIEZRZESZONY1
 
  • 376 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:08)
1594ANDRZEJ LANGE376M501
 
  • 376 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:33:11)
1595STANISŁAW BIAŁAS377M60Z BIEGIEM NARWII1
 
  • 377 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:41)
1596DOROTA TOMCZYK377K501
 
  • 377 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:33:13)
1597WOJCIECH GIL377M40WARSZAWA1
 
  • 377 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:10)
1598ALEKSANDRA WAWRZENIAK377K40RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 377 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:34:51)
1599MARCIN SZWEBS378M40ERICSSON RUN++1
 
  • 378 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:19)
1600ANNA BANASIAK378K30BBL ZDUŃSKA WOLA2
 
  • 239 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:20)
  • 139 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:27)
1601ZBIGNIEW NAJDER378M502
 
  • 115 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:52:45)
  • 263 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:55:37)
1602BEATA KOŁODZIEJCZAK379K40SOCHO TEAM1
 
  • 379 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:50)
1603PIOTR WIELEC379M40LUZAKI NA FANTAZJI1
 
  • 379 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:33:37)
1604ELŻBIETA BRYŁA379K40WIELUŃ BIEGA1
 
  • 379 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:16)
1605ANDRZEJ JUSTYNA380M501
 
  • 380 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:19)
1606MACIEJ FUDAŁA380M20HUFIEC ŁOWICZ1
 
  • 380 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:08:02)
1607MARCIN PIETKIEWICZ380M201
 
  • 380 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:35:20)
1608JAKUB URBANOWICZ380M40KLUB STONOGA1
 
  • 380 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:45)
1609MARIUSZ DOBROWOLSKI381M301
 
  • 381 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:08:02)
1610CRISTIANO ALEGIANI381M40ACCENTURE RUNNERS CLUB1
 
  • 381 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:20)
1611STEFAN ŁAPCZYŃSKI383M60NIEZRZESZONY2
 
  • 245 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:30)
  • 138 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:15)
1612ANNA KŁOS383K20SNG WILD DUCKS1
 
  • 383 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:04)
1613MONIKA KOWALSKA383K30KUTNO BIEGA1
 
  • 383 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:08:14)
1614MARTA FRASZCZAK383K20BORG AUTOMOTIVE SPORT TEAM1
 
  • 383 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:35:31)
1615PIOTR ZAREMBA383M30BBL CZĘSTOCHOWA1
 
  • 383 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:23)
1616TOMASZ SOSIŃSKI384M30NAPIERACZE1
 
  • 384 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:15)
1617PIOTR PYSZCZEK384M301
 
  • 384 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:34:15)
1618DARIUSZ GĄSIOROWSKI384M30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 384 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:26)
1619MACIEJ MANIEWSKI385M30PĘDZĄCE ŚLIMAKI2
 
  • 261 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:00)
  • 124 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:13)
1620MARCIN KOWALSKI385M401
 
  • 385 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:08:21)
1621MACIEJ LENARCZYK385M301
 
  • 385 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:25)
1622MARIUSZ STROJKOWSKI385M40TENIS BEŁCHATÓW1
 
  • 385 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:27)
1623KAROLINA DĄBROWSKA386K30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 386 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:08:35)
1624DOMINIKA SERAFIŃSKA386K161
 
  • 386 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:26)
1625ADRIAN PACZKOWSKI387M20RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 387 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:26)
1626RAFAŁ SZYMAŃSKI387M40WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE1
 
  • 387 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:34:35)
1627PIOTR GADOMSKI387M401
 
  • 387 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:09:16)
1628MICHAŁ KUBALA387M30HSV TEAM1
 
  • 387 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:27)
1629ARKADIUSZ ZIĘBACZEWSKI387M301
 
  • 387 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:30)
1630JOANNA WŁODARCZYK388K30WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE1
 
  • 388 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:34:36)
1631GRZEGORZ BIGOS388M40GRAMMI1
 
  • 388 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:31)
1632PIOTR GALANCIAK388M30CERI INTERNATIONAL / KS CELIRONMAN1
 
  • 388 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:14)
1633ALICJA ŚWIEŻAWSKA388K30KUTNO BIEGA1
 
  • 388 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:09:21)
1634DAWID KOSZTOWNY389M401
 
  • 389 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:09:26)
1635SZCZEPAN STAWCZYK389M60BIEGACZE W RADOMSKU1
 
  • 389 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:32)
1636TOMAS SUBIEL389M30TEAM LENA1
 
  • 389 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:47)
1637TOMASZ PARYSKI389M401
 
  • 389 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:12)
1638MAGDALENA WARDOWSKA389K401
 
  • 389 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:36:05)
1639MARCIN NOWICKI390M30DRUŻYNA BSS1
 
  • 390 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:09:28)
1640MARTA IDCZAK390K401
 
  • 390 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:36:05)
1641WOJCIECH GRENDA391M401
 
  • 391 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:40)
1642AGNIESZKA FELDMAN391K40RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 391 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:37:30)
1643PIOTR DOBROSZEK391M401
 
  • 391 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:09:32)
1644PRZEMEK MAŚLANKO391M501
 
  • 391 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:14)
1645EWA KUBIAK391K301
 
  • 391 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:49)
1646MICHAŁ KASPRZAK392M40MOVE FACTORY1
 
  • 392 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:14)
1647ARTUR ROMANIAK392M301
 
  • 392 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:09:33)
1648KRZYSZTOF PIGUŁA392M501
 
  • 392 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:39:25)
1649KAMIL KUBIAK392M301
 
  • 392 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:49)
1650MARCIN MASŁOWSKI392M30KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 392 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:42)
1651MARIUSZ CIEŚLIK393M30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 393 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:25)
1652DOROTA MŁYNARSKA393K401
 
  • 393 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:39:33)
1653EDYTA PIECHOTA393K401
 
  • 393 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:51)
1654MICHAL WOŹNICKI394M401
 
  • 394 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:38)
1655ADAM BALWIERZ394M40REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 394 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:47)
1656SYLWIA WOJTECKA395K30RAZEM TRENUJEMY SPORT7
 
  • 45 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:51)
  • 211 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:53)
  • 61 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:09)
  • 36 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:45:19)
  • 169 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:12)
  • 84 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:58)
  • 244 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:28)
1657MICHAŁ OGŁOZIŃSKI395M20NORDEA RUNNERS1
 
  • 395 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:27)
1658MARTA JANTOSIAK395K201
 
  • 395 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:37:17)
1659ADAM RAJCH395M401
 
  • 395 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:10:06)
1660MARCIN SKUTNIK396M401
 
  • 396 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:10:10)
1661JAN SIPOWICZ396M302
 
  • 277 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:30)
  • 119 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:50)
1662NATALIA PIECHOTA396K201
 
  • 396 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:37:23)
1663KLAUDIUSZ SKOWRONSKI396M30CAŁA NAPRZÓD1
 
  • 396 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:33)
1664DAWID STACHERA397M30PSP2
 
  • 68 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:57)
  • 329 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:30)
1665KAROLINA ANTOSIAK397K30RAJSPORT ACTIVE.1
 
  • 397 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:37:59)
1666DOMINIK BUDZEŃ397M201
 
  • 397 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:42)
1667KRZYSZTOF KAŹMIERCZAK397M401
 
  • 397 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:58)
1668DARIUSZ GRZEGORCZYK397M30FLEX ŁÓDŹ TEAM1
 
  • 397 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:10:26)
1669SYLWEK ZIELIŃSKI397M302
 
  • 141 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:35)
  • 256 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:56)
1670KATARZYNA BURDAJEWICZ398K401
 
  • 398 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:32)
1671ANDRZEJ ZIĘBA398M50AKTYWNI KAMIEŃSK1
 
  • 398 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:11)
1672RENATA WISNIEWSKA398K40STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ1
 
  • 398 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:10:32)
1673WALDEMAR WOCHNA399M401
 
  • 399 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:48)
1674MILENA KAŁUŻA399K30KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 399 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:40:50)
1675ŁUKASZ SUJKA399M30O CO BIEGA3
 
  • 70 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:53)
  • 249 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:52)
  • 80 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:54)
1676DAWID SZATKOWSKI399M30DRUŻYNA SZPIKU1
 
  • 399 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:12)
1677ARTUR LESZCZYŃSKI399M30TOMTOM RUNNERS1
 
  • 399 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:10:49)
1678MARIA KOCHANIAK400K60EPOKA NORDICA ŁÓDŹ1
 
  • 400 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:41:04)
1679JAKUB KOWALCZYK400M30OSP RUNNING POLESIE1
 
  • 400 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:10:53)
1680ANNA ZIENTALA400K30BBL ZDUŃSKA WOLA3
 
  • 129 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:37)
  • 96 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:20)
  • 175 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:26)
1681RAFAŁ BEŚKA401M30VEOLIA1
 
  • 401 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:02)
1682DARIUSZ KRZYŻAŃSKI401M401
 
  • 401 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:11:01)
1683MAŁGORZATA PŁUSZKA402K30RUNNING POLESIE1
 
  • 402 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:11:26)
1684PIOTR GOLIŃSKI402M601
 
  • 402 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:39)
1685PAWEŁ SICIŃSKI402M401
 
  • 402 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:17)
1686KRZYSZTOF CZERSKI402M30KOLASA-POWER WALK EPOKA NORDICA1
 
  • 402 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:41:06)
1687AGNIESZKA OLCZYK403K402
 
  • 123 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:27)
  • 280 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:44)
1688ADAM WIERUSZEWSKI403M40EVERRUN1
 
  • 403 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:35)
1689KRYSTYNA TOMASZEWSKA403K40RUNNING POLESIE1
 
  • 403 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:11:26)
1690PAULINA STEFAŃSKA404#N/DFUNDACJA BIEGAMY POLESIE1
 
  • 404 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:11:26)
1691PIOTR KOLASA404M303
 
  • 162 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:27)
  • 89 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:09)
  • 153 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:21)
1692ALBERT MROZIŃSKI404M401
 
  • 404 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:53)
1693RAFAŁ KLEPACZ404M401
 
  • 404 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:31)
1694ŁUKASZ KLUCH405M201
 
  • 405 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:50)
1695ROBERT BOSEK405M401
 
  • 405 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:11:42)
1696TOMASZ BIAŁEK405M20SEMPER ACTIVE1
 
  • 405 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:38)
1697MAŁGORZATA RYCHLIŃSKA406K30BBL ZDUŃSKA WOLA1
 
  • 406 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:39)
1698MONIKA PIETRZAK406K401
 
  • 406 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:00)
1699TOMASZ BRYCHT406M501
 
  • 406 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:55)
1700RADOSŁAW GIELNIEWSKI407M401
 
  • 407 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:05)
1701MACIEJ ŁACWIK407M20SII RUNNING TEAM1
 
  • 407 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:45)
1702WALDEMAR ROMANOWICZ408M301
 
  • 408 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:44)
1703ANDRZEJ ZAWADZKI408M401
 
  • 408 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:52)
1704TOMASZ ZIELIŃSKI409M40TETRYCY SCHRODINGERA1
 
  • 409 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:02)
1705MAGDALENA GAJEWSKA409K40LAFIRYNDY I GAMONIE1
 
  • 409 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:07)
1706KRZYSZTOF SZAFRAŃSKI410M402
 
  • 186 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:02)
  • 224 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:38)
1707MATEUSZ RATAJCZAK410M201
 
  • 410 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:03)
1708SEBASTIAN STROŻEK410M301
 
  • 410 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:55)
1709TOMASZ FIDO411M301
 
  • 411 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:49)
1710KRYSTIAN TURLEJ411M301
 
  • 411 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:05)
1711ANNA DEMBOWSKA412K301
 
  • 412 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:24)
1712MAGDA LEŚNICZAK412K30RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 197 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:53)
  • 215 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:47)
1713KRYSTIAN KOCIOŁEK412M401
 
  • 412 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:46)
1714TOMASZ HEINDL413M301
 
  • 413 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:24)
1715DAMIAN FRĄCZKOWSKI413M201
 
  • 413 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:58)
1716PAWEŁ KRÓL414M30BBTEAM1
 
  • 414 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:18)
1717KRZYSZTOF BRZEZIŃSKI414M406
 
  • 118 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:15)
  • 57 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:33)
  • 69 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:56)
  • 42 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:46:01)
  • 128 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:21)
  • 160 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:00)
1718PATRYCJA MEKSA414K40PULS TRI TEAM1
 
  • 414 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:20)
1719RADOSŁAW SAŁADAJCZYK414M40AQ WIRING SYSTEMS TEAM2
 
  • 154 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:45:47)
  • 260 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:02)
1720ARTUR FLIS414M30WKURW_TEAM1
 
  • 414 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:36)
1721WOJCIECH PODLASIŃSKI415M30WKURW-TEAM1
 
  • 415 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:36)
1722MARIUSZ CHOŁUJ415M301
 
  • 415 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:44)
1723URSZULA KOWALSKA416K40BRAK1
 
  • 416 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:24)
1724GRAŻYNA MARCZAK416K60LECZO TEAM1
 
  • 416 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:42)
1725MONIKA DRĄŻEK416K206
 
  • 106 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:55)
  • 42 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:43)
  • 65 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:40)
  • 120 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:41)
  • 83 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:57)
  • 123 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:06:19)
1726BARTŁOMIEJ WOŹNIAK417M20SII RUNNING TEAM1
 
  • 417 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:47)
1727MARIUSZ PIOTROWSKI417M401
 
  • 417 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:25)
1728ANNA MARSZAŁEK417K301
 
  • 417 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:55)
1729MARCIN JANIAK418M301
 
  • 418 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:44)
1730TOMASZ JANICKI418M30AQ1
 
  • 418 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:13:09)
1731PIOTR MULARCZYK418M301
 
  • 418 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:29)
1732MARCIN MAKUCH419M401
 
  • 419 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:31)
1733DARIUSZ JANICKI419M30AQ WIRING SYSTEMS TEAM1
 
  • 419 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:13:09)
1734ZBIGNIEW WYPYCH419M20WATAHA1
 
  • 419 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:22)
1735SŁAWOMIR GIELEC420M40WANDA PANFIL TEAM2
 
  • 86 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:49:06)
  • 334 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:01:16)
1736MAREK SŁOMA420M301
 
  • 420 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:13:22)
1737PAWEŁ SZTRANEK420M40UKS AZYMUT PABIANICE1
 
  • 420 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:53)
1738PAWEŁ KULA420M30DRUŻYNA PIERŚCIENIA1
 
  • 420 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:33)
1739EMILIA GAJDA421K201
 
  • 421 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:13:25)
1740SYLWIA DANIELIK-SŁODKOWSKA421K40TRI AKTYWNY PIOTRKÓW1
 
  • 421 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:33)
1741MARCIN MARKOWSKI421M30ABB1
 
  • 421 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:44)
1742ILONA JÓZIAK422K201
 
  • 422 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:13:25)
1743PAULINA FILIPCZAK-ZAWADZKA422K30OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 422 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:56)
1744PIOTR BERĘC422M401
 
  • 422 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:34)
1745JAROSŁAW POPOWSKI423M50UNTS WARSZAWA1
 
  • 423 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:13:30)
1746KRZYSZTOF PSZCZÓŁKOWSKI423M20RRC LDZ1
 
  • 423 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:42)
1747RYSZARD KOZIELSKI423M60REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 423 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:43)
1748AGNIESZKA PAWŁOWSKA424K301
 
  • 424 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:13)
1749ŁUKASZ WITKOWSKI424M301
 
  • 424 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:43)
1750BARTŁOMIEJ ILCZUK425M201
 
  • 425 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:54)
1751KLAUDIA ŁUKASIAK426K20ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JADWIGI GRODZKIEJ W ŁĘCZYCY1
 
  • 426 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:50)
1752ADAM ZAORSKI426M301
 
  • 426 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:07)
1753MAREK POKORA427M20OSP SELIGÓW1
 
  • 427 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:15:16)
1754ARTUR BISTUŁA427M20O CO BIEGA PABIANICE2
 
  • 344 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:49)
  • 83 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:04:31)
1755PAWEŁ CIUPA427M30BLOK EKIPA1
 
  • 427 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:41)
1756ROBERT RASZCZYNSKI427M30SIDOR TEAM1
 
  • 427 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:51)
1757LUIZA MARKIEWICZ428K401
 
  • 428 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:58)
1758ŁUKASZ SAJDUDA428M301
 
  • 428 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:55)
1759MARCIN BRAUN429M301
 
  • 429 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:50)
1760ANNA CICHAL429K40RUNNING OSP POLESIE1
 
  • 429 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:15:26)
1761JOANNA ODOLCZYK429K50RĄCZE RACICZKI1
 
  • 429 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:55)
1762MARIUSZ WYTYKOWSKI430M401
 
  • 430 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:49)
1763MIROSLAW SIEWIERSKI430M60MIREWA TEAM1
 
  • 430 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:55)
1764MARZENA SZWED430K40BYLE NIE OSTATNI1
 
  • 430 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:15:26)
1765RADEK CHUDZIK431M401
 
  • 431 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:06)
1766LUCYNA JURCZYK431K501
 
  • 431 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:00)
1767ROBERT LAUDAN431M40MBANK1
 
  • 431 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:15:41)
1768TOMASZ MIKUSZEWSKI432M401
 
  • 432 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:53)
1769SYLWIA PILECKA-WILMAŃSKA432K40K.S. CELIRONMAN S.A.1
 
  • 432 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:01)
1770WOJCIECH ŻEBRACKI432M30RUNNERS TEAM NYSA1
 
  • 432 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:16:01)
1771MAŁGORZATA ŚCIBOREK433K401
 
  • 433 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:06)
1772TOMASZ NOWICKI433M301
 
  • 433 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:06)
1773ALEKSANDRA SPĘTANA434K202
 
  • 283 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:43)
  • 151 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:10)
1774JAKUB RZYMSKI434M201
 
  • 434 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:16:25)
1775MATEUSZ DZIEWANOWSKI434M20PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ1
 
  • 434 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:44)
1776MONIKA BOŃCZAK435K301
 
  • 435 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:17:23)
1777SŁAWOMIR MACIEJEWSKI436M40M-TEAM1
 
  • 436 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:14)
1778ANNA KOCHANOWSKA436K30CZEWARUN TIM1
 
  • 436 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:25)
1779KATARZYNA SIKORA436K301
 
  • 436 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:17:23)
1780AGATA LEWIŃSKA437K16BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ1
 
  • 437 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:28)
1781PAWEŁ PIORUN437M40PARKRUN SKIERNIEWICE2
 
  • 159 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:19)
  • 278 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:39)
1782ADAM STRUŻYK437M401
 
  • 437 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:17:44)
1783PAWEŁ KAMASSA437M40MPK ŁÓDŹ1
 
  • 437 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:51)
1784MACIEJ KRZYŻANOWSKI438M40WWW.POLANDONBIKE.PL1
 
  • 438 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:19:30)
1785KRZYSZTOF LEWIŃSKI438M50BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ1
 
  • 438 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:28)
1786TOMASZ RADOMIŃSKI438M40KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI1
 
  • 438 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:10)
1787WOJCIECH ZALASA438M50ŁÓDŹ KOCHA SPORT5
 
  • 137 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:43:51)
  • 64 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:46:22)
  • 88 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:38:25)
  • 45 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:02)
  • 104 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:22)
1788KRZYSZTOF WOJTYSIAK438M402
 
  • 301 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:18)
  • 137 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:14)
1789SERGIO BASTANTE CARRASCO439M30CLARIANT1
 
  • 439 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:32)
1790MAŁGORZATA KARBOWSKA439K40ZLOCZEW TEAM3
 
  • 242 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:24)
  • 118 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:47)
  • 79 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:51:34)
1791IZA JEZIERSKA439K301
 
  • 439 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:19:37)
1792KRZYSZTOF DOMAŃSKI439M30ROSSMANN3
 
  • 88 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:28)
  • 189 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:14)
  • 162 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:29)
1793MACIEJ FIDOR440M301
 
  • 440 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:57)
1794KATARZYNA SIANOS440K30TRIAKTYWNI PIOTRKÓW1
 
  • 440 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:33)
1795RAFAŁ CZEKAJ440M301
 
  • 440 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:19:38)
1796MARCIN ADAMSKI440M302
 
  • 172 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:46)
  • 268 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:26)
1797AGNIESZKA ŁUCZAK-OLCZYK440K302
 
  • 290 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:00)
  • 150 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:10)
1798NATALIA KRAJEWSKA441K30K.S. CELIRONMAN S.A.1
 
  • 441 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:34)
1799MICHAŁ GNIADZIK441M30REEBOK RUN CREW LDZ1
 
  • 441 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:19:54)
1800GRAŻYNA BRAUN442K40OIRP WARSZAWA1
 
  • 442 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:45)
1801KATARZYNA SKWARNECKA442K301
 
  • 442 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:00)
1802JAROSŁAW GÓRKA443M402
 
  • 260 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:13)
  • 183 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:48:23)
1803TOMASZ KOCZBERSKI443M402
 
  • 316 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:24)
  • 127 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:18)
1804JOANNA KLIMCZAK443K301
 
  • 443 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:05)
1805GRZEGORZ SIEWIERA444M40FILMAT1
 
  • 444 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:35)
1806DARIUSZ STRZECHOWSKI444M30RAJSPORT ACTIVE5
 
  • 68 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:20:52)
  • 50 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:01)
  • 114 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:41:18)
  • 67 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:29)
  • 145 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:04)
1807MICHAŁ KLONOWSKI444M30ATLAS RUNNING TEAM1
 
  • 444 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:13)
1808ADRIAN SEKURA445M40VEGE RUNNERS1
 
  • 445 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:52)
1809ELŻBIETA KLONOWSKA445K30ATLAS RUNNING TEAM1
 
  • 445 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:14)
1810GRZEGORZ KACPRZAK446M201
 
  • 446 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:19)
1811KATARZYNA KACPRZYKOWSKA446K202
 
  • 132 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:48)
  • 314 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:45)
1812DAWID PRAŁAT446M40PZU SPORT TEAM1
 
  • 446 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:37)
1813ANNA NARUSZEWICZ447K301
 
  • 447 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:42)
1814MAGDALENA SROKA449K201
 
  • 449 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:08)
1815KLAUDIA KLIK449K206
 
  • 36 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:32)
  • 204 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:31)
  • 54 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:05)
  • 139 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:59)
  • 68 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:31)
  • 152 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:17)
1816ROMAN KOWALCZYK449M502
 
  • 307 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:35)
  • 142 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:36)
1817BEATA ZIENCZYK449K401
 
  • 449 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:33)
1818JACEK KRAWCZYK450M20TEAM CRISBIKE1
 
  • 450 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:52)
1819ANGELIKA MYNC450K20RYSIOTEAM2
 
  • 298 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:44)
  • 152 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:02)
1820ANDRZEJ RZEŹNICKI451M60NIE DOTYCZY1
 
  • 451 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:38)
1821RAFAŁ LENKIEWICZ451M40CAŁA NAPRZÓD1
 
  • 451 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:03)
1822WOJCIECH ILSKI452M60FOREVER YOUNG ŁÓDŹ1
 
  • 452 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:21:42)
1823PIOTR SIEMIŃSKI452M306
 
  • 32 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:24)
  • 209 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:43)
  • 53 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:45:05)
  • 200 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:47)
  • 61 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:13)
  • 106 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:30)
1824DARIUSZ ŻURAWSKI452M40MID-WIDAWA2
 
  • 306 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:34)
  • 146 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:51)
1825PAWEŁ KULESZA452M40KULESZKA1
 
  • 452 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:01)
1826JACEK PIWOWARSKI453M40KNAUF1
 
  • 453 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:05)
1827PIOTR STACHOWSKI453M40RYSIOTEAM1
 
  • 453 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:25)
1828DAWID GŁĄBICKI454M201
 
  • 454 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:13)
1829NATALIA ROSÓŁ454K201
 
  • 454 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:29)
1830ANNA BOMAN455K501
 
  • 455 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:15)
1831MACIEJ MARKOWSKI455M401
 
  • 455 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:44)
1832JAKUB WOLSKI455M301
 
  • 455 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:22:32)
1833ARTUR PRASAL455M40REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 309 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:13)
  • 146 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:51)
1834WALDEMAR GRZESZCZUK456M50FILIPIDES1
 
  • 456 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:52)
1835ARKADIUSZ STEFANEK456M401
 
  • 456 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:16)
1836BOGUMIŁA GRZESZKOWIAK457K501
 
  • 457 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:22:48)
1837DARIUSZ KĘPIŃSKI457M401
 
  • 457 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:19)
1838ŁUKASZ MICHALSKI457M301
 
  • 457 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:47)
1839KAROL FRICKERT458M20RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 458 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:11)
1840MAŁGORZATA SZUFEL458K01
 
  • 458 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:22:55)
1841PAWEŁ MUSIAŁ459M302
 
  • 93 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:17)
  • 366 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:58)
1842TERESA ŻYWEK459K70TRIPOWER1
 
  • 459 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:23:33)
1843RAFAŁ KASZUBSKI459M30KASZUBRUN2
 
  • 448 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:15)
  • 11 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:17:49)
1844ARTUR STROŃSKI459M40ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JADWIGI GRODZKIEJ W ŁĘCZYCY3
 
  • 255 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:04)
  • 93 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:15)
  • 111 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:05:46)
1845MARCIN KAROWSKI459M401
 
  • 459 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:39)
1846JADWIGA WIKTOREK460K60NIE DOTYCZY1
 
  • 460 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:23:59)
1847WOJCIECH ADAMCZYK460M50WEST COAST RUNNERS CYPRUS1
 
  • 460 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:40)
1848PIOTR JABŁOŃSKI460M40POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW1
 
  • 460 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:24)
1849ROBERT WNUK461M501
 
  • 461 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:24:36)
1850WOJCIECH SZCZĘSNY461M50POZYTYWNIE ZABIEGANI1
 
  • 461 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:24)
1851JACEK KAŁUŻNY461M401
 
  • 461 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:45)
1852WOJCIECH SMAJDA462M301
 
  • 462 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:42)
1853ŁUKASZ WRĘCZYCKI462M305 PUŁK CHEMICZNY1
 
  • 462 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:29)
1854ANETA BANDEL463K20REEBOK RUN CREW LDZ1
 
  • 463 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:24:52)
1855RAFAŁ STODULNY464M30SNG WILD DUCKS2
 
  • 194 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:02)
  • 270 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:17)
1856WIESŁAW WLAŹLAK464M601
 
  • 464 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:40)
1857MAGDALENA SOBCZAK464K401
 
  • 464 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:25:26)
1858ZENON CUPIAŁ465M601
 
  • 465 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:47)
1859ŁUKASZ JAGUSIAK465M301
 
  • 465 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:53)
1860MICHAŁ MADEJ465M301
 
  • 465 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:25:40)
1861MARIAN BŁASZCZYK466M60SPARTAKUS BEŁCHATÓW4
 
  • 92 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:30)
  • 52 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:10)
  • 111 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:44)
  • 211 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:04)
1862KRZYSZTOF CZARCZYK466M301
 
  • 466 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:38)
1863SEBASTIAN WYPYCH466M201
 
  • 466 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:55)
1864ARKADIUSZ ISKRA467M40PORT LOTNICZY ŁÓDZ1
 
  • 467 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:35)
1865KAMIL KĘDZIA467M30ŚLĘZAK TEAM1
 
  • 467 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:03)
1866ARKADIUSZ LEGAT468M401
 
  • 468 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:26:47)
1867TOMASZ SZARF468M301
 
  • 468 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:05)
1868AGNIESZKA GĄSIOROWSKA468K30EVERRUN1
 
  • 468 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:40)
1869ADAM ŚWIERCZYŃSKI469M401
 
  • 469 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:08)
1870ROBERT SYROWY469M401
 
  • 469 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:22)
1871ARTUR BANASIAK470M201
 
  • 470 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:50)
1872ANDRZEJ KRUSZYŃSKI470M60NIEZRZESZONY1
 
  • 470 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:08)
1873AGNIESZKA BEDNARZ471K401
 
  • 471 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:17)
1874PRZEMYSŁAW GRABARZ471M30SII RUNNING TEAM1
 
  • 471 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:55)
1875BOŻENA WOŁOWIEC472K401
 
  • 472 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:29:39)
1876RADOSŁAW PAŁUBSKI472M401
 
  • 472 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:27)
1877OLAF SZCZEKUN472M301
 
  • 472 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:40)
1878AGNIESZKA HARAJDA-TARNECKA473K30SNG WILD DUCKS1
 
  • 473 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:29:54)
1879PAWEŁ KOZŁOWSKI473M40ARGAL ŁÓDŹ1
 
  • 473 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:50)
1880MAGDALENA FELCZAK473K301
 
  • 473 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:29)
1881NATALIA AUGUSTYNIAK474K201
 
  • 474 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:34)
1882SYLWIA JAKÓBCZAK474K30ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 474 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:57)
1883MICHAŁ KUNA475M30ACCENTURE RUNNERS CLUB1
 
  • 475 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:04)
1884ILONA KOWALCZYK475K20MAMY-BIEGAMY1
 
  • 475 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:30:34)
1885ŁUKASZ DOPIERAŁA476M30B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM1
 
  • 476 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:49)
1886CHRISTO WASILIEW476M60START.PUŁASKI.WARKA1
 
  • 476 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:30:47)
1887DARIUSZ WERECKI476M50GKS CZARNI STARCZA1
 
  • 476 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:36)
1888JOLANTA KLUSEK477K40YOLA YOLANDA1
 
  • 477 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:31:24)
1889ANNA BŁASZCZYK477K40CZEWARUN TIM1
 
  • 477 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:41)
1890MARCIN ZIÓŁKOWSKI477M302
 
  • 324 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:21)
  • 153 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:03)
1891PAWEŁ KURZEJAMSKI477M20CHIPYTEAM1
 
  • 477 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:06)
1892BOŻENA MALICKA478K50BIEGACZ NOWOSOLNA1
 
  • 478 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:32:31)
1893ROMUALD FELCZAK478M601
 
  • 478 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:41)
1894DOMINIKA CHRUŚCIELEWSKA478K401
 
  • 478 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:31)
1895MONIKA SZREITER479K401
 
  • 479 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:32:32)
1896PRZEMYSŁAW PAŚNIK479M401
 
  • 479 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:15)
1897PIOTR KOWALCZYK479M202
 
  • 44 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:44)
  • 435 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:08)
1898PRZEMYSŁAW DĄBROWSKI480M50PASSION LIFE JOY1
 
  • 480 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:43)
1899PIOTR KUCIŃSKI480M40ŁÓDŹ KOCHA SPORT2
 
  • 358 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:11)
  • 122 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:06)
1900JUSTYNA ŻACZEK480K301
 
  • 480 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:32:38)
1901BARTOSZ SERAFIN481M201
 
  • 481 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:06)
1902KASIA BROŻYNA481K20FRYGACI1
 
  • 481 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:44)
1903ANNA KLIMCZYŃSKA481K301
 
  • 481 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:34:00)
1904WIOLETTA OSUCHOWSKA482K40PKO BP1
 
  • 482 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:34:37)
1905DOROTA RETKIEWICZ482K40COMKAS TEAM1
 
  • 482 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:44)
1906MARCIN DOMAŃSKI482M301
 
  • 482 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:09)
1907PAWEŁ BRUDZICKI483M401
 
  • 483 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:35:22)
1908JAKUB RZESZOWSKI483M201
 
  • 483 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:48)
1909CYPRIAN MAUS483M401
 
  • 483 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:11)
1910MARIUSZ RETKIEWICZ484M40COMKAS TEAM1
 
  • 484 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:51)
1911PIOTR FIDYK485M30SEMPER ACTIVE1
 
  • 485 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:57)
1912SYLWIA SOWA-OKRASA485K40DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI2
 
  • 134 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:38)
  • 351 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:20)
1913PIOTR GAWRON485M40KB GOCH BYTÓW1
 
  • 485 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:18)
1914WIKTOR PERKOWSKI486M30NORDEA RUNNERS1
 
  • 486 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:19)
1915ADAM KRATA486M30BIEGING TEAM ZELÓW3
 
  • 49 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:57)
  • 107 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:38)
  • 330 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:33)
1916ANNA KARWALA486K20BIEGAMY W ZGIERZU1
 
  • 486 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:35:45)
1917PAULINA ORZECHOWSKA486K20LZS POTĘKALICE1
 
  • 486 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:05)
1918MONIKA AUGUSTOWSKA487K301
 
  • 487 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:08)
1919JAROSŁAW PŁUCIENNIK487M50BIEGOFIL1
 
  • 487 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:03)
1920KATARZYNA MIZIOŁEK488K40STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ1
 
  • 488 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:39:27)
1921DARIUSZ PECYNA488M501
 
  • 488 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:10)
1922WIESŁAW KAŁUZIŃSKI488M50ŁÓDZKIE DZIKI1
 
  • 488 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:38)
1923PIOTR STARCZEWSKI489M501
 
  • 489 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:40:01)
1924MAGDALENA GULDZIŃSKA489K40AQ WIRING SYSTEMS TEAM1
 
  • 489 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:10)
1925MICHAŁ ANTCZAK489M301
 
  • 489 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:32)
1926MICHAŁ SZYMAJDA490M301
 
  • 490 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:45:09)
1927KRZYSZTOF ARABAS490M60ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA1
 
  • 490 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:12)
1928MATEUSZ RUTKOWSKI490M3019852
 
  • 320 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:40)
  • 170 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:01)
1929TOMASZ SZYMALA490M401
 
  • 490 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:12)
1930PIOTR MAKUCKI491M301
 
  • 491 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:01)
1931TOMEK LEŚNIEWSKI491M40LAFIRYNDY I GAMONIE1
 
  • 491 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:45:37)
1932MARCIN DYBAŁA491M40ENDORFINA1
 
  • 491 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:13)
1933MONIKA KUCHTA491K402
 
  • 238 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:17)
  • 253 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:53)
1934TOMASZ SKIBIŃSKI491M30BBL ZDUŃSKA WOLA3
 
  • 108 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:59)
  • 41 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:42)
  • 342 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:58)
1935MARCIN WRZESIAK492M30BIEGING TEAM ZELÓW1
 
  • 492 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:13)
1936DOMINIK GRADOMSKI492M301
 
  • 492 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:47:53)
1937DARIUSZ KRYSIŃSKI493M401
 
  • 493 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:48:18)
1938MARCIN PRZELAZŁY493M30ASSECO ACTIVE TEAM ADS1
 
  • 493 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:27)
1939MAŁGORZATA ZAGDAŃSKA493K40VERA RUNNING TEAM2
 
  • 132 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:46)
  • 361 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:58)
1940TOMASZ PŁOMIŃSKI494M401
 
  • 494 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:48:56)
1941MARCIN BARBURSKI494M40MDH SPRZĘT MEDYCZNY1
 
  • 494 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:24)
1942MARCIN ŚWITAŁA494M40KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 494 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:29)
1943PATRYCJA CZECZOTKA495K201
 
  • 495 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:15)
1944CEZARY ZDYBOWICZ495M201
 
  • 495 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:29)
1945KAMILA MURAS495K401
 
  • 495 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:51:11)
1946PIOTR DYŚKO496M40ABB1
 
  • 496 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:53)
1947ZOFIA WIELEMBOREK496K60STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ1
 
  • 496 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:51:11)
1948JACEK REMBOWSKI497M701
 
  • 497 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:51:11)
1949WITOLD MOTYLSKI497M502
 
  • 176 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:33)
  • 321 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:13)
1950INGRID NAPIÓKOWSKA497K401
 
  • 497 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:19)
1951RYSZARD DĄBEK498M60AFLOFARM ACTIVE TEAM1
 
  • 498 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:34)
1952DAMIAN WIADERNY498M20ŁÓDŹ KOCHA SPORT1
 
  • 498 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:12)
1953ANNA OKOLICZNA498K30ZLOCZEW TEAM3
 
  • 268 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:17)
  • 131 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:45)
  • 99 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:57:53)
1954ANDRZEJ DYMEL498M60MARKOWI BIEGACZE1
 
  • 498 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:53:42)
1955BARBARA KOLASA499K60KLUB J.SŁOWACKIEGO1
 
  • 499 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:53:53)
1956KRYSTYNA KUCHAREK499K60KORONA PABIANICE1
 
  • 499 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:34)
1957BARTŁOMIEJ TOMASIK499M301
 
  • 499 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:18)
1958KATARZYNA JAROS499K402
 
  • 332 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:27)
  • 167 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:34)
1959ANDRZEJ KUBIAK500M50GB ZWIK WARTA2
 
  • 334 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:27)
  • 166 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:33)
1960MARIUSZ CIARCIŃSKI500M401
 
  • 500 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 03:02:50)
1961JOLANTA JAKUBOWSKA500K50WIELUN BIEGA2
 
  • 385 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:24)
  • 115 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 01:08:47)
1962MICHAŁ ARASZKIEWICZ500M40OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 500 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:31)
1963PIOTR ROŻENTALSKI500M40DRUŻYNA PIERŚCIENIA1
 
  • 500 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:36)
1964ANNA NOWICKA501K20IZBA ADWOKACKA W WARSZAWIE1
 
  • 501 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:29)
1965ARKADIUSZ JEŻ501M30GRUPA JEŻ1
 
  • 501 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:39)
1966ANNA GAWROŃSKA502K20LAMECZKI1
 
  • 502 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:33)
1967KAMIL JEŻ502M30KS SASKA WARSZAWA1
 
  • 502 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:42)
1968SŁAWEK SKATULNIK504M50PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDRORFINA1
 
  • 504 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:48)
1969PIOTR BAUER504M30BRAK1
 
  • 504 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:16)
1970JAROSŁAW KACZMARSKI505M40KB OLIMP TOMASZÓW MAZOWIECKI1
 
  • 505 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:21)
1971TOMASZ ROBAK505M201
 
  • 505 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:49)
1972RADOSŁAW JANIAK505M50BIEGACZ NOWOSOLNA2
 
  • 303 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:01)
  • 202 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:47)
1973ADAM LIS506M30MORSYWIERZEJSKIE1
 
  • 506 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:27)
1974EWA KRYSTEK506K50TONA SPRZĘTU ZERO TALENTU1
 
  • 506 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:55)
1975GRZEGORZ LACHOWSKI507M40SQUAD SAINT- GOBAIN1
 
  • 507 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:54)
1976PIOTR DOBROWOLSKI507M50LBC WIDAWA2
 
  • 325 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:55)
  • 182 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:29)
1977DARIUSZ DYGUDA508M30NINJAGO2
 
  • 207 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:53)
  • 301 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:36)
1978EDYTA MILLER508K40FORMA FITNESS KLUB /BBL CZ-WA1
 
  • 508 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:00)
1979SANDRA URBANIAK508K201
 
  • 508 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:46)
1980MARIUSZ DZIUBA509M201
 
  • 509 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:46)
1981SYLWIA LENART509K30SL1
 
  • 509 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:01)
1982ANNA SZYMCZAK510K30KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 510 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:04)
1983ARTUR MAJEWSKI510M301
 
  • 510 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:38)
1984JÓZEF GRĘDA511M70SYCÓW1
 
  • 511 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:06)
1985ANDRZEJ PARCHOMIUK511M50NIEZRZESZONY1
 
  • 511 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:52)
1986MACIEJ RUBINKOWSKI512M40RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 377 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:08)
  • 135 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:27)
1987RAFAL CHRUSCIELEWSKI512M201
 
  • 512 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:50)
1988KATARZYNA SIDORCZUK512K40KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 512 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:07)
1989PIOTR KAŁUŻA513M40ŁÓDŹ KOCHA SPORT2
 
  • 356 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:09)
  • 157 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:17)
1990MAGDALENA SEMASZCZUK514K302
 
  • 340 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:42)
  • 174 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:18)
1991MARCELI KOWALSKI514M201
 
  • 514 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:44)
1992TERESA GAWŁOWSKA515K501
 
  • 515 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:24)
1993NELA LITAWSKA515K20OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 515 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:47)
1994MAGDALENA POLA516K402
 
  • 446 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:13)
  • 70 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:39)
1995TOMASZ ZGODA516M403:33 TEAM1
 
  • 516 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:26)
1996MARCIN GAWRYSZCZAK516M20ŁÓDZKIE DZIKI1
 
  • 516 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:09)
1997KRYSTIAN STERNA517M20ZŁOCZEW TEAM3
 
  • 311 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:52)
  • 96 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:28)
  • 110 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:43)
1998KRZYSZTOF STANKIEWICZ517M401
 
  • 517 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:39)
1999MAREK KIDAWSKI517M302
 
  • 341 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:43)
  • 176 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:30:20)
2000CEZARY KALINOWSKI518M302
 
  • 252 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:47)
  • 266 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:24)
2001PIOTR KUSZYŃSKI518M30GOŃ SIĘ! RUNNING TEAM1
 
  • 518 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:34)
2002TOMASZ LIBISZEWSKI519M301
 
  • 519 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:54)
2003ŁUKASZ KIEŁBASA519M30ADRIAN DANILEWICZ GROUP2
 
  • 355 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:55)
  • 164 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:34)
2004MARIUSZ TRZECIAK519M30LZS JUSTYNÓW1
 
  • 519 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:44)
2005SŁAWOMIR CHAŁUBIŃSKI520M402
 
  • 110 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:08)
  • 410 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:12:10)
2006ZBIGNIEW PIEROŃSKI520M60DĘBOWIEC BIEGA1
 
  • 520 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:47)
2007ANDRZEJ DUDKIEWICZ520M30FUJITSU RUNNING TEAM1
 
  • 520 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:01)
2008WALDEMAR ZAJĄC521M40NOVARTIS2
 
  • 78 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:22)
  • 443 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:15)
2009SEBASTIAN SOBCZAK521M30SEBABIEGA.PL1
 
  • 521 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:49)
2010SVATOPLUK KRAJTL522M70MARATHONIUM KLUB PARDUBICE1
 
  • 522 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:23:56)
2011JAKUB RONOWSKI522M30ABB1
 
  • 522 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:47)
2012NATALIA ADAMKIEWICZ522K30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 306 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:13)
  • 216 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:51)
2013MIROSŁAW GOLEŃ523M50B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM1
 
  • 523 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:58)
2014MICHAŁ CIEŚLIK523M30DRUŻYNA PIERŚCIENIA1
 
  • 523 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:02)
2015ANETA GOŹDZIK-ZARĘBA523K30ŁÓDŹ KOCHA SPORT4
 
  • 107 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:21:58)
  • 178 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:40)
  • 90 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:11)
  • 148 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:07:09)
2016KRZYSZTOF KWAPISIEWICZ524M501
 
  • 524 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:15)
2017MACIEJ ZAREMBA525M301
 
  • 525 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:11)
2018MARCIN NOWAKOWSKI525M301
 
  • 525 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:40)
2019KAMIL HAŁADAJ526M301
 
  • 526 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:12)
2020JOANNA MACIEJEWSKA526K40M-TEAM1
 
  • 526 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:14)
2021MICHAŁ ŻAKOWSKI527M40ICHEM-VITADIET1
 
  • 527 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:28)
2022PAWEŁ SOBCZYŃSKI527M40ROSSBIEGANI1
 
  • 527 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:14)
2023MARCIN STASIAK527M40ŁÓDŹ KOCHA SPORT2
 
  • 217 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:07)
  • 310 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:24)
2024EWELINA KŁOS528K30BIEGING TEAM ZELÓW1
 
  • 528 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:14)
2025KATARZYNA DĘBSKA528K40ROSSBIEGANI1
 
  • 528 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:17)
2026FILIP KŁOS529M30BIEGING TEAM ZELÓW1
 
  • 529 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:15)
2027ŁUKASZ KOMINIAK530M401
 
  • 530 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:21)
2028ADAM STRUZIK530M20BIEGING TEAM ZELÓW1
 
  • 530 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:15)
2029MAŁGORZATA STRUZIK531K20BIEGING TEAM ZELÓW1
 
  • 531 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:15)
2030MICHAL KASPERCZAK532M40SOLAR TEAM1
 
  • 532 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:38)
2031ARKADIUSZ SZAFRAŃSKI532M40KLUB BIEGACZY SPARTAKUS1
 
  • 532 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:15)
2032ALEKSANDRA KADZIDŁOWSKA533K40EVERRUN2
 
  • 379 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:17)
  • 154 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:05)
2033JAKUB WÓJCIAK533M161
 
  • 533 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:15)
2034BARTOSZ SZOLC - NARTOWSKI533M40OIRP GDAŃSK1
 
  • 533 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:12)
2035KRYSTIAN KOŁODZIEJCZAK534M401
 
  • 534 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:27)
2036MAREK NAWROCKI534M301
 
  • 534 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:16)
2037KAMIL ZATOŃ534M30PASSION LIFE JOY2
 
  • 317 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:34)
  • 217 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:22)
2038ŁUKASZ MAJCHRZAK534M20RADEK KLECZEK TEAM/PIETRZYK RUNNING TEAM2
 
  • 180 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:55)
  • 354 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:49)
2039WOJCIECH BUJKO535M301
 
  • 535 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:17)
2040IWONA BANACH535K301
 
  • 535 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:17)
2041RAFAŁ ZAJĄC535M40ŚLĘZAK TEAM2
 
  • 331 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:26)
  • 204 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:09:51)
2042EWA KOTALA536K40WIELUŃ BIEGA4
 
  • 137 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:56)
  • 69 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:59)
  • 53 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:47:38)
  • 277 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:39)
2043MACIEJ RYBUS536M401
 
  • 536 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:17)
2044IWONA BIŃKOWSKA-BOCIAN537K401
 
  • 537 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:24)
2045MICHAŁ BANAŚ537M301
 
  • 537 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:29)
2046MAGDALENA WÓJCIK537K16POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW2
 
  • 136 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:27)
  • 401 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:16)
2047TOMASZ WILGOCKI537M502
 
  • 242 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:35)
  • 295 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:58:05)
2048ŁUKASZ KABZIŃSKI538M301
 
  • 538 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:10)
2049ADAM JASZCZAK539M301
 
  • 539 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:07)
2050WOJCIECH BIAŁEK539M50SEMPER ACTIVE1
 
  • 539 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:31)
2051MARTA SOŁTYSIAK539K302
 
  • 359 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:04)
  • 180 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:59)
2052KONRAD MATUSIAK540M201
 
  • 540 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:32)
2053PAWEŁ BANASIK540M50ENDUHUB.COM1
 
  • 540 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:47)
2054JACEK JASTRZĘBSKI540M40KM AKTYWNI SOCHACZEW2
 
  • 329 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:19)
  • 211 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:35)
2055WITOLD JAGIEŁŁO541M40TEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA3
 
  • 136 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:54)
  • 191 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:07)
  • 214 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:14)
2056MICHAŁ KWASIBORSKI541M30BIOSFERA1
 
  • 541 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:10)
2057MAREK ŁAWNICZEK541M501
 
  • 541 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:49)
2058KRZYSZTOF LISOWSKI542M50CAŁA NAPRZÓD1
 
  • 542 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:10)
2059MATEUSZ ZABŁOCKI542M201
 
  • 542 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:24:57)
2060RADOSŁAW SENDERECKI543M402
 
  • 320 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:29)
  • 223 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:34)
2061BARTŁOMIEJ SZKOBEL543M30PULS TRI TEAM1
 
  • 543 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:16)
2062MARTA SIELSKA544K301
 
  • 544 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:31)
2063DARIUSZ NOWAK545M501
 
  • 545 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:45)
2064JAN STRAWA545M301
 
  • 545 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:02)
2065STANISŁAW SKRZEK545M602
 
  • 400 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:50)
  • 145 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:49)
2066JOANNA NOWAK-KABZIŃSKA546K301
 
  • 546 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:06)
2067MARCIN KARPIŃSKI546M301
 
  • 546 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:45)
2068RENATA OLENDER-BARTOSIK546K30EVERRUN2
 
  • 353 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:59)
  • 193 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:23)
2069KRYSTIAN RECZULSKI547M301
 
  • 547 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:44)
2070KATARZYNA MATUSIAK547K301
 
  • 547 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:07)
2071MIROSŁAW PASTUSZKA547M50RUN ŁDZ3
 
  • 273 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:33)
  • 168 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:56)
  • 106 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:36)
2072ARTUR GIL548M401
 
  • 548 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:09)
2073MAREK DŁUGOSZ548M50KB GEOTERMIA UNIEJÓW1
 
  • 548 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:16)
2074JAROSŁAW WOLAK549M50MBANK2
 
  • 221 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:51:34)
  • 328 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:29)
2075KONRAD KLUZA549M30EVERRUN1
 
  • 549 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:02)
2076MARTA MILCZAK549K30KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 549 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:10)
2077MATEUSZ BARZYK549M402
 
  • 186 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:48:43)
  • 363 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:50)
2078KRZYSZTOF MARCZAK550M60NWPL/NW BEŁCHATÓW2
 
  • 92 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:39:05)
  • 458 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:21)
2079DOROTA CZECH550K401
 
  • 550 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:17)
2080MATEUSZ GÓRECKI550M201
 
  • 550 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:15)
2081JAKUB JANISZEWSKI551M30SII RUNNING TEAM1
 
  • 551 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:36)
2082ŁUKASZ ORLIKOWSKI552M20KLIN1
 
  • 552 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:20)
2083DARIUSZ GRABOWSKI553M501
 
  • 553 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:16)
2084KAROL RUDZKI554M302
 
  • 286 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:48)
  • 268 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:07)
2085MARIUSZ BŁASZCZYK554M30SNG WILD DUCKS2
 
  • 484 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:35:44)
  • 70 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:03:33)
2086MARCIN PARADOWSKI554M301
 
  • 554 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:30)
2087TOMASZ NIEWITECKI554M40STONOGA1
 
  • 554 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:58)
2088BEATA NIENADOWSKA555K50KWP ŁÓDŹ1
 
  • 555 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:19)
2089WOJCIECH KOWALCZYK555M50KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 555 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:34)
2090DOMINIK BIAŁEK556M30TECHNITEL1
 
  • 556 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:48)
2091JOANNA STROJNY556K30AKTYWNI KAMIEŃSK1
 
  • 556 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:40)
2092IZABELA LEMIESZEWSKA557K40REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 261 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:55:31)
  • 296 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:30)
2093WLODZIMIERZ RAJCZYK557M60LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO1
 
  • 557 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:45)
2094SEWERYN KOZUBEK557M20RAJSPORT ACTIVE3
 
  • 200 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:00)
  • 71 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:00)
  • 286 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:03)
2095PAWEŁ MAJDECKI558M40ACTIVE RUN ŁASK1
 
  • 558 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:46)
2096SEBASTIAN WAWROCKI558M201
 
  • 558 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:57)
2097FILIP ZIELIŃSKI559M16PT BULLS1
 
  • 559 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:49)
2098ALEKSANDRA GAŁKA559K201
 
  • 559 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:57)
2099BARTOSZ KOPCIŃSKI560M201
 
  • 560 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:52)
2100ŁUKASZ OKOLICZNY560M30ZŁOCZEW TEAM2
 
  • 364 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:33:06)
  • 196 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:32:39)
2101JACEK WOJDYN561M40HSV PRZEBIEGLI SIERADZ1
 
  • 561 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:51)
2102KAROL DELIPACY561M20PIOTRKOWSKA GRUPA ROWEROWA1
 
  • 561 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:54)
2103WERONIKA KUMOR-CHEŁSTOWSKA562K401
 
  • 562 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:41)
2104SYLWESTER KĘSY562M301
 
  • 562 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:59)
2105PAWEŁ PALUSZEK563M301
 
  • 563 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:04)
2106JAROSŁAW GORZYCKI564M60NIEZRZESZONY1
 
  • 564 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:13)
2107JUSTYNA CIEŚLAK564K20ICHEM - VITADIET3
 
  • 179 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:25)
  • 294 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:12)
  • 91 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:12)
2108MARTA KLIMEK565K201
 
  • 565 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:14)
2109ROBERT KRZYSZTOFIAK566M501
 
  • 566 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:50)
2110MARCIN BOCZKOWSKI567M20INFOSYS RUN1
 
  • 567 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:24)
2111TOMASZ CIOLEK569M50SIERADZ3
 
  • 208 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:23)
  • 117 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:45)
  • 244 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:38)
2112PRZEMYSŁAW KUROWSKI569M20ICHEM-VITADIET1
 
  • 569 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:07)
2113WOJCIECH ELMINOWSKI570M501
 
  • 570 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:20)
2114MARCIN NOWAK570M40EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ !2
 
  • 409 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:18)
  • 161 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:08:01)
2115MAREK FLIS570M301
 
  • 570 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:40)
2116DARIUSZ KOLEC571M301
 
  • 571 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:43)
2117PRZEMYSŁAW RAJKOWSKI572M40FUDU&CO SPORT TEAM1
 
  • 572 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:40)
2118RAFAŁ GRZYWACZ572M40OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 572 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:55)
2119MATEUSZ CZECHOWSKI573M20SOLAR TEAM1
 
  • 573 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:00)
2120MAREK LISICKI574M60KB ARTURÓWEK ŁÓDŹ1
 
  • 574 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:06)
2121ZBIGNIEW ANTOSIK576M50RAWA TEAM ZAWSZE SLIM1
 
  • 576 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:56)
2122JACEK PLUTA577M501
 
  • 577 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:48)
2123JOANNA OSIŃSKA578K301
 
  • 578 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:31)
2124MICHAŁ KARBOWIAK578M40WLB1
 
  • 578 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:49)
2125PATRYK KAŹMIERCZAK579M201
 
  • 579 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:52)
2126TOMASZ KIN579M40MPK ŁÓDŹ1
 
  • 579 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:21)
2127WIOLETTA SZWEBS579K40ERICSSON RUN++2
 
  • 138 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:10)
  • 441 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:00)
2128MARCIN WILCZEK580M301
 
  • 580 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:54)
2129IRENEUSZ KOZIOROWICZ580 NONO PAIN1
 
  • 580 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 161)
2130ZUZANNA MODRZEJEWSKA580K16STAŚ TEAM2
 
  • 381 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:35:23)
  • 199 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:33:15)
2131JAROSŁAW CHMIELEWSKI580M30RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 297 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:14)
  • 283 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:03)
2132WERONIKA OLCZYK581K20SOLAR TEAM1
 
  • 581 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:27)
2133IWONA PALUSZEK582K401
 
  • 582 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:04)
2134IZABELA RYTEL583K401
 
  • 583 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:05)
2135KRZYSZTOF CIEŚLAK583M30CLARIANT1
 
  • 583 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:32)
2136PAWEŁ BOCHEŃSKI584M501
 
  • 584 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:16)
2137KASIA OLEKSIAK584K40CZEWARUN TIM1
 
  • 584 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:14)
2138ANNA GAGATEK-WOZNIAK585K40WIELUŃ BIEGA2
 
  • 279 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:38)
  • 306 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:49)
2139JERZY PYTEL585M50WARACH ROWERY1
 
  • 585 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:15)
2140MONIKA KARWACKA585K402
 
  • 157 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:00)
  • 428 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:15:18)
2141PAWEŁ STELMACH586M301
 
  • 586 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:17)
2142MAREK WALENCIK587M601
 
  • 587 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:21)
2143KATARZYNA BARCZAK587K40RUN TEAM MILEJÓW2
 
  • 124 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:08)
  • 463 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:20:29)
2144PIOTR OGLAZA587M301
 
  • 587 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:35)
2145PIOTR NOWAKOWSKI588M301
 
  • 588 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:25)
2146ADAM BAGNOWSKI589M30BRAK1
 
  • 589 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:27)
2147MARTA LEWKOWICZ590K301
 
  • 590 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:17)
2148GABRIEL KLECHA590M50GKS CZARNI STARCZA1
 
  • 590 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:31)
2149AGATA KULIŃSKA591K302
 
  • 318 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:27)
  • 273 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:56)
2150MICHAŁ JAROS591M30TOMTOM RUNNERS1
 
  • 591 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:33)
2151JACEK ŻUBRZAK591M401
 
  • 591 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:47)
2152ZBIGNIEW SKALSKI592M70KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 592 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:33)
2153MARCIN MACIĄG592M401
 
  • 592 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:38)
2154LESZEK PATURA593M30RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 416 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:42)
  • 177 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:54)
2155MICHAL NAWROT593M201
 
  • 593 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:34)
2156EMILIA MODRZEJEWSKA593K40STAŚ TEAM2
 
  • 390 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:48)
  • 203 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:33:27)
2157STANISŁAW MIKODA594M40BRAK1
 
  • 594 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:42)
2158MATEUSZ KOPYTOWSKI594M201
 
  • 594 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:36)
2159AGNIESZKA PIECHURA595K401
 
  • 595 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:39)
2160ADAM GRZELAK595M402
 
  • 133 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:26:49)
  • 462 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:24:47)
2161BOZENA OWCZAREK595K402
 
  • 304 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:29)
  • 291 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:11)
2162AGNIESZKA MAĆKÓW595K401
 
  • 595 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:43)
2163TOMASZ ANDRZEJCZAK595M30REEBOKRUNCREW 52
 
  • 213 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:02)
  • 382 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:00)
2164MICHAŁ MADALIŃSKI596M30MAWEKO TEAM1
 
  • 596 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:50)
2165ANDRZEJ KOKOT596M40KLUB BIEGACZY JYSK1
 
  • 596 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:43)
2166MARCIN PIETRZAK596M30DRUŻYNA PIERŚCIENIA2
 
  • 154 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:44:12)
  • 442 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:34)
2167ROBERT KOWALSKI597M302
 
  • 384 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:08:16)
  • 213 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:43)
2168KAMIL GUCWA597M30NORDEA RUNNERS1
 
  • 597 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:32)
2169IWONA GAJDA598K303
 
  • 154 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:33)
  • 89 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:54)
  • 355 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:24)
2170JAKUB ŁOPUSIEWICZ598M30OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 598 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:52)
2171SEBASTIAN KOZUBEK599M30RAJSPORT ACTIVE3
 
  • 240 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:22)
  • 72 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:03)
  • 287 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:04)
2172TADEUSZ FORMAŃSKI599M70NIEZRZESZONY1
 
  • 599 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:47)
2173CEZARY IMIŃSKI599M501
 
  • 599 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:22)
2174RAFAŁ KOWALCZYK600M30HARMAN RUNNING TEAM1
 
  • 600 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:42)
2175STANISŁAW ARAŚKIEWICZ600M60DRUŻYNA PIERŚCIENIA1
 
  • 600 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:51)
2176JAKUB NIEDZIELA600M3025 BATALION DOWODZENIA2
 
  • 480 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:12)
  • 120 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:53:30)
2177RAFAL BARANSKI601M301
 
  • 601 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:20)
2178ADAM KRAKOWIAK602M301
 
  • 602 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:58)
2179DAMIAN TURLEJ603M01
 
  • 603 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:58)
2180PIOTR TOMASIK603M201
 
  • 603 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:07)
2181ADAM KOWYNIA604M30BRAK1
 
  • 604 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:31)
2182ŁUKASZ WALCZAK605M20SEMPERACTIVE1
 
  • 605 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:59)
2183IWONA KOŁATEK606K401
 
  • 606 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:05)
2184ADELA WALCZAK606K30CURLING ŁÓDŹ1
 
  • 606 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:57)
2185ZAMBROWICZ PRZEMYSŁAW607M301
 
  • 607 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:08)
2186PAWEŁ SZYMALA607M401
 
  • 607 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:30)
2187BARTŁOMIEJ NIEWIADOMSKI608M301
 
  • 608 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:30)
2188GRZEGORZ GIŻEWSKI608M402
 
  • 382 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:08:11)
  • 226 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:11)
2189SŁAWOMIR BARTOS609M30OSD FAMILIA1
 
  • 609 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:29)
2190JUSTYNA WIEJACZKA610K20FRYGACI1
 
  • 610 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:17)
2191ANNA KNAPP610K301
 
  • 610 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:53)
2192PIOTR PIĄTKIEWICZ611M201
 
  • 611 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:31)
2193MATEUSZ JABŁOŃSKI612M20PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY2
 
  • 321 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:37)
  • 291 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:10)
2194KAMIL ŁASKI612M20ROSSBIEGANI1
 
  • 612 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:04)
2195BEATA STOLECKA613K301
 
  • 613 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:45)
2196EDWARD PODZIŃSKI614M501
 
  • 614 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:44)
2197WITOLD KARAŚ614M50RYSIOTEAM2
 
  • 368 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:32)
  • 246 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:04)
2198HALINA GURAZDA614K601
 
  • 614 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:53)
2199BOGUSŁAW RADZIEJOWSKI615M50NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA1
 
  • 615 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:55)
2200BOGUSZ RACZYŃSKI616M30TIGERS TEAM2
 
  • 474 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:30:25)
  • 142 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:35)
2201ANDRZEJ SKOWROŃSKI616M401
 
  • 616 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:10)
2202TOMASZ WAWRZYNIAK617M303
 
  • 258 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:56)
  • 113 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:25)
  • 246 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:42)
2203MARCIN GROBELNY617M301
 
  • 617 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:56)
2204ANDRZEJ KRAWCZYK618M301
 
  • 618 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:07)
2205ANDRZEJ BAGRODZKI618M40NARODOWY BANK POLSKI3
 
  • 37 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:34)
  • 299 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:57)
  • 282 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:58)
2206ADAM BEDYNEK618M301
 
  • 618 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:46)
2207KAMILA WĘŻYK619K301
 
  • 619 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:47)
2208SYLWIA KUBICKA619K401
 
  • 619 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:09)
2209MAREK SEKIETA619M50AZS POLITECHNIKA ŁÓDZKA6
 
  • 74 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:18)
  • 248 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:47)
  • 71 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:47:19)
  • 133 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:43:31)
  • 93 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:16)
  • 261 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:09)
2210ŁUKASZ JAKUBCZYK620M30PKP ENERGETYKA1
 
  • 620 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:30)
2211ANNA SIEWIERA620K20FRYGACI1
 
  • 620 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:11)
2212GRZEGORZ UCIŃSKI621M301
 
  • 621 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:34)
2213ANDRZEJ PABINIAK621M40ZŁOCZEW TEAM5
 
  • 128 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:33)
  • 51 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:22:08)
  • 55 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:47:53)
  • 120 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:00)
  • 267 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:24)
2214CZERSKI KRZYSZTOF621M30EPOKA NORDICA ŁÓDŹ KOLASA POWER WALK1
 
  • 621 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:11)
2215KAMIL GOZDEK622M201
 
  • 622 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:15)
2216EMIL KAWKA623M30ULTRATRIK RADOMSKO1
 
  • 623 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:20)
2217AGNIESZKA CZARNECKA623K301
 
  • 623 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:53)
2218ANDRZEJ PIETRUSIAK624M401
 
  • 624 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:56)
2219MAGDALENA DŁUGOŁĘCKA-ZIMNY625K301
 
  • 625 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:18)
2220DAMIAN KOŁODZIEJCZYK625M201
 
  • 625 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:23)
2221JAKUB MICHALOWSKI626M30BELCHATOW1
 
  • 626 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:24)
2222MATEUSZ KUREK627M30MPK-ŁÓDŹ1
 
  • 627 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:29)
2223TATIANA NOWIK627K40NAKRĘCENI BIEGANIEM1
 
  • 627 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:36)
2224PRZEMYSŁAW ANTOSIAK628M201
 
  • 628 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:28)
2225MAREK CZUBIŃSKI628M601
 
  • 628 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:42)
2226PAULINA FRĄCZKOWSKA629K20OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 629 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:07)
2227ANITA BUDNA-SZYMCZAK629K301
 
  • 629 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:53)
2228TOMASZ OLSZEWSKI629M40RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 343 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:52)
  • 286 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:05)
2229MONIKA DOBRAKOWSKA630K201
 
  • 630 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:55)
2230EWA KIERZEK631K40#TAKIJESTPLAN1
 
  • 631 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:29:58)
2231MICHAŁ DROŻDŻEWSKI633M301
 
  • 633 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:31)
2232PAWEŁ KACPRZAK633M502
 
  • 185 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:34)
  • 448 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:29)
2233AGATA CICHAL634K30HAPPYRUNNERS1
 
  • 634 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:30:25)
2234SZYMON MENDRZYCKI634M30SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ2
 
  • 484 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:02)
  • 150 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:56)
2235ROBERT ŻURAŃSKI634M30GENTLEMEN'S RUGBY CLUB2
 
  • 565 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:55)
  • 69 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:35:26)
2236BOGDAN KOWALCZYK634M501
 
  • 634 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:06)
2237KINGA ZIÓŁKOWSKA635K40#HAPPYRUNNERS ŁOWICZ1
 
  • 635 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:30:25)
2238MATEUSZ JAGIEŁŁO636M20SOLAR TEAM1
 
  • 636 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:31)
2239JÓZEF BUKALSKI636M50ZRYW PARZYMIECHY1
 
  • 636 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:30:29)
2240KRZYSZTOF MAZUR637M202
 
  • 348 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:42)
  • 289 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:06)
2241MAŁGORZATA DRYGAŁA637K301
 
  • 637 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:30:38)
2242MATEUSZ BALCERZAK637M30OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 637 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:27)
2243JAROSŁAW BUGAJSKI638M301
 
  • 638 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:30:39)
2244ŁUKASZ KUNIEWSKI638M30OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 638 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:31)
2245DANIEL BISKUP638M302
 
  • 463 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:48)
  • 175 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:49)
2246JANUSZ TYLAK639M401
 
  • 639 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:43)
2247KATARZYNA KISIELEWSKA639K40ACTIVRUN ŁASK7
 
  • 152 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:32)
  • 112 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:22)
  • 107 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:41)
  • 72 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:49:49)
  • 313 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:44)
  • 196 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:27)
  • 395 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:53)
2248AGNIESZKA TRAWCZYNSKA-640K30KLUB BIEGACZA WARTA1
 
  • 640 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:30:44)
2249DAGMARA SADOWSKA640K40ATLAS RUNNING TEAM1
 
  • 640 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:12)
2250MICHAŁ STĘPNIAK641M201
 
  • 641 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:35)
2251KAMIL SAKTURA641M201
 
  • 641 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:30:52)
2252RENATA MROZIŃSKA642K401
 
  • 642 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:21)
2253JAN BORAS642M30DECATHLON LOGISTIC1
 
  • 642 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:31:10)
2254ANNA GOCAŁEK643K401
 
  • 643 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:31:20)
2255MARCIN JAROMA644M30MPK ŁÓDŹ1
 
  • 644 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:35)
2256MALWINA RAJEWSKA644K30RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 305 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:32)
  • 339 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:53)
2257KONRAD BOROWSKI645M301
 
  • 645 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:31)
2258KATARZYNA KŁUCJASZ645K301
 
  • 645 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:31:22)
2259ANNA KLUSEK646K301
 
  • 646 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:31:34)
2260MICHAŁ KANIA647M20ŁÓDZKIE DZIKI1
 
  • 647 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:45)
2261KACPER GÓRSKI648M30HARMAN RUNNING TEAM1
 
  • 648 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:41)
2262AGNIESZKA SZCZEPANIAK648K30EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ1
 
  • 648 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:31:43)
2263HENRYK KĘPIŃSKI649M60KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW3
 
  • 109 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:56)
  • 205 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:15)
  • 335 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:40)
2264BRONISŁAW KLIMCZAK649M60ZABIEGANI-CZĘSTOCHOWA1
 
  • 649 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:31:52)
2265ADAM MIGODZIŃSKI649M301
 
  • 649 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:39)
2266WIESŁAWA MARIA ANTONIAK650K60MULTIBOND1
 
  • 650 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:36)
2267PRZEMYSŁAW BARCZYŃSKI650M302
 
  • 382 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:35:31)
  • 268 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:49)
2268KACPER ZIELIŃSKI650M301
 
  • 650 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:31:55)
2269ZENON MICHALCZUK651M60SEMPER ACTIVE1
 
  • 651 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:32:13)
2270SANDRA BINIECKA652K301
 
  • 652 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:32:17)
2271PAWEŁ KOŁODZIEJEWSKI652M30BIEGAM Z ABS1
 
  • 652 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:39)
2272ANDRZEJ KUCZKOWSKI653M202
 
  • 270 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:16)
  • 383 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:34:15)
2273TADEUSZ JANUSZ653M60PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA1
 
  • 653 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:32:19)
2274GABRIELA SIELECKA654K30FUJITSU RUNNING TEAM1
 
  • 654 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:39)
2275KRZYSZTOF PAWLAK654M30FC ZDROWIE2
 
  • 313 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:29:10)
  • 341 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:29:08)
2276RYSZARD SIMIŃSKI654M601
 
  • 654 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:32:30)
2277JAKUB BOROWSKI654M30REEBOKRUNCREW LDZ3
 
  • 375 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:19)
  • 161 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:28)
  • 118 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:59)
2278KRZYSZTOF GAWOR655M301
 
  • 655 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:32:40)
2279JAKUB MARKOWSKI655M20FUJITSU RUNNING TEAM1
 
  • 655 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:49)
2280PATRYK BĄCZYK656M201
 
  • 656 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:00)
2281DARIUSZ JĘDRZEJCZYK656M501
 
  • 656 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:32:48)
2282MICHAL JAROMA657M301
 
  • 657 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:51)
2283JAN HAŁKA658M40JACHU1
 
  • 658 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:33:01)
2284ANNA GARNCAREK658K30EVERRUN1
 
  • 658 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:44)
2285MARCIN WALASZCZYK659M30IRON FIGHTERS1
 
  • 659 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:33:03)
2286MARTA MAZUREK660K301
 
  • 660 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:00)
2287WIKTOR JĘDRZEJCZAK660M301
 
  • 660 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:33:06)
2288MICHAŁ KOSTRZEWA661M301
 
  • 661 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:08)
2289BEATA MACHTAŁOWICZ661K301
 
  • 661 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:33:16)
2290PRZEMYSŁAW PAKOSIŃSKI662MRUN TEAM CHMIELNIK1
 
  • 662 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: )
2291ANNA JAMROZY662K30--1
 
  • 662 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:33:26)
2292JAROSŁAW STASIAK663M40OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 663 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:53)
2293ALEKSANDRA DUDA664K301
 
  • 664 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:33:59)
2294MAREK CHWALBORSKI664M501
 
  • 664 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:47)
2295ANNA GŁOGOWSKA-BALCERZAK665K30OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 665 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:00)
2296JOANNA LANGIER666K301
 
  • 666 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:34:32)
2297RENATA BIEGAŃSKA666K401
 
  • 666 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:02)
2298DOMINIK MICHALAK667M401
 
  • 667 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:19)
2299MACIEJ MACIEJEWSKI667M301
 
  • 667 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:34:32)
2300MAGDALENA BANASZKIEWICZ668K301
 
  • 668 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:34:33)
2301PAWEŁ KACPROWICZ668M402
 
  • 513 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:59)
  • 155 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:12)
2302KAMIL GÓRECKI668M20SII RUNNING TEAM1
 
  • 668 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:04)
2303SŁAWOMIR PRZESTRZELSKI669M501
 
  • 669 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:54)
2304IGNACY GADZINOWSKI669M601
 
  • 669 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:34:53)
2305MAGDALENA MIZERSKA670K301
 
  • 670 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:06)
2306PAWEŁ PERYGA670M30DRUZYNA PIERŚCIENIA1
 
  • 670 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:34:58)
2307PIOTR DZIONEK671M301
 
  • 671 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:54)
2308EWA KULA671K30DRUŻYNA PIERŚCIENIA1
 
  • 671 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:35:00)
2309PAWEŁ KASTELNIK672M601
 
  • 672 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:35:08)
2310KAMILA PRZYPIS673K301
 
  • 673 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:35:10)
2311PAWEŁ PRZYWARA674M40ICHEM-VITADIET1
 
  • 674 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:08)
2312DOMINIK STANEK675M30#HAPPYRUNNERS2
 
  • 398 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:39:22)
  • 277 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:11)
2313KAMILA KWIECIEŃ - LIPIŃSKA675K40OIRP ŁÓDŹ1
 
  • 675 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:23)
2314PAWEŁ MAKULSKI675M30PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA1
 
  • 675 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:35:40)
2315ZENON MOŚCICKI676M601
 
  • 676 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:56)
2316ANNA ANTOSIAK677K30KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 677 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:35:44)
2317JUSTYNA JAKUBOWSKA677K201
 
  • 677 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:07)
2318AGNIESZKA MIKULSKA678K40RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 342 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:48)
  • 336 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:54)
2319ASIA WOŹNIAK678K30DRUŻYNA SZPIKU1
 
  • 678 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:37:04)
2320DARIUSZ PATOWSKI678M50VEOLIA1
 
  • 678 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:10)
2321RAFAŁ PIERŚCIŃSKI679M40DRUŻYNA PIERŚCIENIA1
 
  • 679 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:54)
2322ANASTAZJA DOBROWOLSKA679K30SEMPER ACTIVE1
 
  • 679 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:38:53)
2323DARIUSZ DORUCH681M301
 
  • 681 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:50)
2324MAGDALENA MAKLES-KLUBA681K30ZRYW PARZYMIECHY1
 
  • 681 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:39:49)
2325MAREK KULAWIŃSKI682M701
 
  • 682 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:14)
2326MARIAN KUPIS682M70KB ARTURÓWEK1
 
  • 682 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:40:19)
2327ADAM MISIURA683M301
 
  • 683 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:57)
2328STANISŁAW BOLARCZYK684M40FLEX ŁÓDŻ1
 
  • 684 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:19)
2329EWA HARTWIK684K401
 
  • 684 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:40:47)
2330MICHAŁ IŻEL685M301
 
  • 685 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:55)
2331PAWEŁ MARCZYŃSKI686M30SNG WILD DUCKS1
 
  • 686 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:44)
2332TOMASZ KUŚMIEREK686M401
 
  • 686 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:41:27)
2333KAMILA KRENSKA687K20OIRP BYDGOSZCZ1
 
  • 687 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:12)
2334MACIEJ PRZEGALIŃSKI687M40BEAUTY SPORT2
 
  • 242 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:53:55)
  • 445 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:36)
2335MARIUSZ MARKIEWICZ687M301
 
  • 687 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:41:33)
2336RAFAL HAŁACZKIEWICZ688M30B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM1
 
  • 688 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:50)
2337MARIUSZ WIECHA689M502
 
  • 521 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:06)
  • 168 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:42)
2338MICHAŁ HERTEL690M40SNG WILD DUCKS1
 
  • 690 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:23)
2339ANDRZEJ KOZA691M60ANDRZEJ KOZA2
 
  • 278 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:38)
  • 413 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:09)
2340JAKUB KUNISZEWSKI691M201
 
  • 691 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:03)
2341TOMEK PROCHWICZ692M301
 
  • 692 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:27)
2342IGA OWCZAREK693K20SEMPER ACTIVE1
 
  • 693 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:42:13)
2343RENATA KURZAWSKA694K60KB GAPA1
 
  • 694 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:42:17)
2344MARTA STAJUDA694K301
 
  • 694 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:26)
2345PAULINA SAKOWICZ695K30SEMPER ACTIVE1
 
  • 695 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:42:28)
2346ROMAN ZBUDNIEWEK696M601
 
  • 696 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:26)
2347AGNIESZKA CIEŚLIK696K40JUVENA BEŁCHATÓW1
 
  • 696 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:42:42)
2348RADOSŁAW SZYMAJDA697ŁKS1
 
  • 697 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:24)
2349JÓZEF SOBOL698M60BRAK1
 
  • 698 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:43:29)
2350RADOSŁAW KLIMEK698M301
 
  • 698 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:23)
2351OLGA STASIAK699K30HAPPY RUN :D1
 
  • 699 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:43:39)
2352MICHAŁ BANASZCZYK699M301
 
  • 699 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:57)
2353ROBERT WOŹNIAK700M20BIEGING TEAM ZELÓW1
 
  • 700 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:44:16)
2354JAKUB BARTCZAK700M301
 
  • 700 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:51)
2355ADAM KOZIOROWSKI701M40HERKTTEAM1
 
  • 701 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:44:28)
2356WAWRZEK KAROWSKI701M301
 
  • 701 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:35)
2357MAGDALENA STASIAK702K401
 
  • 702 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:44:40)
2358ARTUR BOBEFF702M601
 
  • 702 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:37)
2359KATARZYNA ZYRKA703K40TURBO TEAM1
 
  • 703 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:44:41)
2360RAFAŁ AUGUSTYNIAK703M204
 
  • 102 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:42:45)
  • 318 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:59)
  • 64 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:15)
  • 219 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:24)
2361ROMAN MAKOWSKI703M40KORONA PABIANICE2
 
  • 310 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:59:31)
  • 393 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:47)
2362MARTA WOJEWODA703K30SABAT1
 
  • 703 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:46)
2363MAŁGORZATA STASIAK704K40VELICANTE SPORT TEAM1
 
  • 704 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:44:41)
2364DAWID CZESTKOWSKI704M30MPK ŁÓDŹ1
 
  • 704 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:13)
2365JAROSŁAW WIELGUS705M402
 
  • 339 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:39)
  • 366 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:32:04)
2366PIOTR ŻÓŁTEK705M501
 
  • 705 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:46)
2367DAMIAN KUCHARSKI705M30TURBO TEAM1
 
  • 705 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:44:41)
2368DAMIAN BALA706M201
 
  • 706 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:55)
2369ANNA WALASZCZYK707K30IRON FIGHTERS1
 
  • 707 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:45:00)
2370KONRAD CIEŚLIK708M50BIEGAJ Z JUVENĄ1
 
  • 708 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:45:04)
2371MARTYNA POTONIEC709K201
 
  • 709 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:45:41)
2372SEBASTIAN MISZCZYK709M20MISZCZU2
 
  • 452 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:14)
  • 257 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:58)
2373MACIEJ SUSKI709M50REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 709 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:01)
2374BARBARA MEJOR710K201
 
  • 710 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:45:41)
2375GRAŻYNA WALIS710K50-1
 
  • 710 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:40)
2376LIDIA ZBIES711K601
 
  • 711 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:45:57)
2377WOJCIECH STĘPNIAK711M40ZGIERZBIEGA1
 
  • 711 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:48)
2378ALINA MEKLER712K20FRIGO RADOMSKO TEAM1
 
  • 712 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:45:57)
2379ANNA PACZUSZKA712K30KLUB BIEGACZA WARTA2
 
  • 73 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:16)
  • 639 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:30:44)
2380ARTUR ANDRZEJCZAK713M30TEMPIO-PIATKOWSKI KLUB BIEGACZA2
 
  • 327 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:41)
  • 386 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:27)
2381PAULINA KAMIŃSKA713K301
 
  • 713 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:45:58)
2382PAWEŁ KOWALSKI713M301
 
  • 713 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:52)
2383SYLWIA WROTNIAK714K401
 
  • 714 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:46:00)
2384MARCIN WOJTKIEWICZ714M301
 
  • 714 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:16)
2385TADEUSZ WISNIEWSKI715M601
 
  • 715 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:12)
2386MAGDALENA BEKIER716K20B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM1
 
  • 716 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:40)
2387MAŁGORZATA HAŁKA716K40JACHU1
 
  • 716 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:46:45)
2388ADRIAN FILIPEK717M201
 
  • 717 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:47:00)
2389DOROTA GRODECKA717K30DRUŻYNA CYBORGA1
 
  • 717 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:24)
2390MATEUSZ MATUSIAK718M30SNG WILD DUCKS1
 
  • 718 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:51)
2391TOMASZ SMODLIBOWSKI719M70KB SPARTAKUS1
 
  • 719 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:48:34)
2392JACEK WODZIŃSKI720M401
 
  • 720 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:07)
2393RADOSŁAW DYBAŁA721M30N/A1
 
  • 721 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:15)
2394DAWID PACIOREK722M30MPK-ŁÓDŹ1
 
  • 722 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:49)
2395ROBERT KULIŃSKI722M30ŁÓDŹ KOCHA SPORT3
 
  • 150 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:28)
  • 435 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:36)
  • 137 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:32)
2396MONIKA PŁÓCIENNIK722K40BRAK1
 
  • 722 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:53:57)
2397MICHAŁ SZOCIŃSKI724M301
 
  • 724 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:51)
2398AGATA MARCINIAK725K40RAZEM TRENUJEMY SPORT3
 
  • 250 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:42)
  • 141 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:27:34)
  • 334 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:53)
2399KRZYSZTOF ZAWADZKI725M301
 
  • 725 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:02)
2400PAULINA ROKICKA725K30WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE2
 
  • 362 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:32:40)
  • 363 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:31:51)
2401KATARZYNA GONCIAREK726K50PIETRZYK RUNNING TEAM1
 
  • 726 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:44)
2402MAŁGORZATA JACHÓŁKOWSKA727K201
 
  • 727 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:03)
2403MARCIN CIAPA727M20RAJSPORT ACTIVE2
 
  • 568 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:34)
  • 159 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:18)
2404JACEK KUBIK728M30FUTBOL BONITO1
 
  • 728 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:00)
2405AGNIESZKA ZJAWIONA730K40EVERRUN3
 
  • 259 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:57)
  • 179 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:00:50)
  • 292 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:12)
2406DARIUSZ LIMIERA731M501
 
  • 731 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:50)
2407MARCIN CHOMIK731M30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 602 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:42)
  • 129 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:54:52)
2408DAWID GROCHALA732M301
 
  • 732 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:23)
2409MARIUSZ ŁUKASIK732M402
 
  • 529 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:12)
  • 203 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:37)
2410PAWEŁ GLAPIAK734M301
 
  • 734 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:57)
2411IZABELA HERMANOWICZ734K30WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE2
 
  • 353 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:43)
  • 381 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:34:15)
2412ANNA MAKOWSKA734K40WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE2
 
  • 352 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:31:43)
  • 382 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:34:15)
2413DOMINIK SZYMCZAK734M30RAZEM TRENUJEMY SPORT4
 
  • 190 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:45:16)
  • 251 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:55)
  • 206 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:17)
  • 87 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:06)
2414AGATA STĘPIEŃ735K40SII RUNNING TEAM1
 
  • 735 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:21)
2415BARTOSZ ZAWIASA737M30KORONA PABIANICE1
 
  • 737 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:01)
2416TOMASZ FREILICH738M401
 
  • 738 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:37)
2417TOMASZ CICHOWICZ739M301
 
  • 739 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:47)
2418TOMASZ KRZYŻANOWSKI741M40OIRP WARSZAWA1
 
  • 741 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:17)
2419RENATA RADKE742K401
 
  • 742 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:30)
2420DAMIAN ZAWADZKI742M30#HAPPYRUNNERS ŁOWICZ2
 
  • 330 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:47)
  • 412 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:07)
2421SŁAWOMIR KOWALSKI742M402
 
  • 450 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:25)
  • 292 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:57:49)
2422MIROSŁAW BORKOWSKI743M401
 
  • 743 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:28)
2423PIOTR PAWŁOWSKI744M401
 
  • 744 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:59)
2424KAMIL ZASADA746M201
 
  • 746 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:59)
2425KRZYSZTOF KRAWCZYK747M201
 
  • 747 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:32)
2426KATARZYNA KOZŁOWSKA748K301
 
  • 748 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:44)
2427ARKADIUSZ KOCIK749M501
 
  • 749 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:09)
2428MONIKA EJZEMBERG751K401
 
  • 751 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:00)
2429MAŁGORZATA WIECHA752K402
 
  • 552 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:46)
  • 200 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:29)
2430SYLWIA LICZMONIK753K401
 
  • 753 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:23)
2431MICHAŁ URBAŃSKI755M30WHIRLPOOL RUNNING TEAM2
 
  • 503 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:40)
  • 252 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:46)
2432PAWEŁ SOŚNIERZ756M30042 ULTIMATE FRISBEE TEAM1
 
  • 756 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:04)
2433PIOTR RATALEWSKI756M202
 
  • 158 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:02)
  • 598 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:46)
2434PRZEMYSŁAW MARCAK757M30SPIRITUAL HOMELAND1
 
  • 757 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:16)
2435PIOTR WĄSIK761M30FUJITSU RUNNING TEAM1
 
  • 761 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:03)
2436ANNA KOWALCZYK-SADOWSKA763K301
 
  • 763 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:58)
2437JAROSŁAW KOZIEŁ764M301
 
  • 764 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:42)
2438EWELINA PIORUN764K40PARKRUN SKIERNIEWICE2
 
  • 321 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:08)
  • 443 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:35)
2439HENRYK KWAŚNIEWSKI764M602
 
  • 557 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:57)
  • 207 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:40)
2440ANDRZEJ LESIAK765M60RYSIOTEAM2
 
  • 164 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:58:40)
  • 601 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:57)
2441ALICJA BRYCHT765K201
 
  • 765 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:54)
2442MAGDALENA KOZŁOWSKA766K301
 
  • 766 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:56)
2443MICHAŁ ŚWITACZ767M40ATLAS RUNNING TEAM1
 
  • 767 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:48)
2444MICHAŁ SZEWCZYK768M30BBL ZDUŃSKA WOLA3
 
  • 337 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:30:38)
  • 161 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:16)
  • 270 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:26:50)
2445DAWID BUCZYŃSKI768M30TSN RUNNERS1
 
  • 768 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:53)
2446MAREK DOLIŃSKI769M30HSV PRZEBIEGLI SIERADZ1
 
  • 769 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:04)
2447MAREK ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI770M30FUJITSU RUNNING TEAM1
 
  • 770 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:48)
2448ALEKSANDRA BOGACKA771K40RAJSPORT ACTIVE3
 
  • 300 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:28:16)
  • 160 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:29:12)
  • 311 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:28:11)
2449PIOTR MULIK771M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 771 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:52)
2450MARTA LATER772K301
 
  • 772 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:06)
2451ŁUKASZ WASILEWSKI773M30ORLEN RUNNING TEAM1
 
  • 773 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:00)
2452KRZYSZTOF KACZMAREK774M50MPK-ŁÓDŹ1
 
  • 774 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:02)
2453MACIEJ GŁĘBSKI775M20SII RUNNING TEAM1
 
  • 775 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:43)
2454DARIUSZ SZYMAŃSKI775M402
 
  • 145 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:18)
  • 630 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:00)
2455MICHAŁ GRODZKI775M20FRYGACI2
 
  • 166 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:46:47)
  • 609 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:17)
2456HUBERT WYŁOGA776M20OIRP GDAŃSK1
 
  • 776 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:38)
2457PAWEŁ SKORUPIŃSKI777M40BARLINEK TEAM1
 
  • 777 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:12)
2458ADAM GORZKOWSKI779M20BSH RUNNING TEAM1
 
  • 779 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:52)
2459MATEUSZ KRAWCZYK780M30FAT SEALS1
 
  • 780 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:26)
2460AGATA BŁAŻEJCZYK781K20BIEGAMPOLODZI.PL1
 
  • 781 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:18)
2461JAROSŁAW CIEMIENIEWSKI782M30AKADEMIA JUDO ŁÓDŹ1
 
  • 782 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:15)
2462AGNIESZKA KMIECIK782K40BBL ZDUŃSKA WOLA2
 
  • 388 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:44)
  • 394 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:36:52)
2463AGNIESZKA BOGUS783K507
 
  • 270 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:19)
  • 115 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:33)
  • 653 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:38)
  • 147 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:56:18)
  • 94 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:55:42)
  • 241 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:34)
  • 569 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:36)
2464KATARZYNA KRAWCZYK783K301
 
  • 783 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:00)
2465MICHAŁ KAWALEC784M40RUNSWM!RUN!1
 
  • 784 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:22)
2466JACEK ŁOBODA784M305
 
  • 109 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:22:07)
  • 43 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:21:44)
  • 280 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:47:23)
  • 126 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:18)
  • 226 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:10:40)
2467PRZEMYSŁAW PAWLAK785M401
 
  • 785 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:05)
2468ANNA MOSTOWA-MAŁECKA786K501
 
  • 786 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:14)
2469RAFAŁ TAJBERT787M401
 
  • 787 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:25)
2470PRZEMYSŁAW DOMIŃCZYK788M20HUSARIA RACE TEAM1
 
  • 788 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:25)
2471SYLWIA BIAŁECKA791K40EVERRUN2
 
  • 615 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:52)
  • 176 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:52)
2472MONIKA MARTOFEL791K20KTÓRĘDY NA MOLO?1
 
  • 791 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:17)
2473PIOTR SZCZAWIŃSKI792M30DZIK KOMANDO1
 
  • 792 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:30)
2474STANISŁAW OSIŃSKI793M50E&S2
 
  • 368 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:07:14)
  • 425 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:18:48)
2475ADRIAN NOWAK793M20WATAHA - ŁĄCZY NA BIEGANIE1
 
  • 793 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:30)
2476MARIUSZ STASIAK794M301
 
  • 794 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:37)
2477TOMASZ SZUBERT795M40RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 795 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:12)
2478ZDZISŁAW BLADOWSKI795M70EPOKA NORDICA ŁÓDŹ2
 
  • 401 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:41:06)
  • 394 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:39:53)
2479ŁUKASZ SOŁTYSIAK798M301
 
  • 798 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:40)
2480JOZEF BLASKO800M30RAJSPORT ACTIVE1
 
  • 800 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:29)
2481DAMIAN BANASIAK800M30EPICOM - ZACZYNAMY BIEGAĆ2
 
  • 224 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:45)
  • 576 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:26:45)
2482TOMASZ OLEKSIK802M20SII RUNNING TEAM1
 
  • 802 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:36)
2483JACEK CIEŚLIK803M40REEBOKRUNCREW LDZ6
 
  • 77 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:21)
  • 390 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:28)
  • 101 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:15)
  • 204 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:50:09)
  • 158 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:18)
  • 263 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:12:16)
2484ARKADIUSZ KWIATKOWSKI804M40MBANK2
 
  • 329 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:00:45)
  • 475 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:21:36)
2485ŁUKASZ SIEWIERA805M30GENTLEMAN'S RUGBY CLUB2
 
  • 564 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:54)
  • 241 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:53:49)
2486LADISLAV KERESZTES805M301
 
  • 805 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:41)
2487SYLWERIUSZ JANISZEWSKI806M402
 
  • 357 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:05:57)
  • 449 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:19:51)
2488BARTOSZ JABŁONKA806M30NORDEA RUNNERS1
 
  • 806 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:12)
2489PRZEMYSŁAW FERENC807M401
 
  • 807 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:11)
2490DARIUSZ BAJAS808M50VEOLIA1
 
  • 808 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:29)
2491KRZYSZTOF KARPIŃSKI809M301
 
  • 809 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:17)
2492MAREK FLIS FLIS810M301
 
  • 810 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:07)
2493ŁUKASZ SUPEŁ811M30NORDEA RUNNERS1
 
  • 811 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:46)
2494TADEUSZ SZEWCZYK812M70RYSIOTEAM1
 
  • 812 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:37)
2495JOLANTA MICOR812K20#HAPPYRUNNERS2
 
  • 651 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:36)
  • 161 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:26)
2496DARIUSZ STASZEWSKI813M307BKPOW1
 
  • 813 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:14)
2497DARIA OWCZAREK814K201
 
  • 814 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:14)
2498ANNA EWA GAJDA816K401
 
  • 816 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:02)
2499JACEK KOTYNIA817M401
 
  • 817 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:16)
2500KRZYSZTOF REMISZ818M201
 
  • 818 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:27)
2501MICHAŁ KRÓLIKOWSKI818M303
 
  • 464 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:50:25)
  • 116 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:21:49)
  • 238 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:17)
2502ANNA BEDNAREK820K301
 
  • 820 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:24)
2503KASIA PATEK820K202
 
  • 212 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:08:33)
  • 608 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:28:15)
2504ADRIAN STARZYŃSKI821M201
 
  • 821 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:30)
2505MACIEJ JUZOŃ822M301
 
  • 822 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:50)
2506ŁUKASZ GALANT823M20TATE & LYLE ACTIVE TEAM1
 
  • 823 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:00)
2507DARIUSZ ADAMUS824M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 824 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:52)
2508MAGDALENA KAŁUDZKA825K20FUJITSU RUNNING TEAM1
 
  • 825 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:04)
2509WOJCIECH ŚWIĄTEK826M30WOJCIECH ŚWIĄTEK CONSULTING&ADVISORY1
 
  • 826 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:14)
2510ANETA MATYSIAK827K201
 
  • 827 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:14)
2511KATARZYNA MAZUR828K30UKS AZYMUT PABIANICE1
 
  • 828 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:10)
2512ADRIAN WÓJCIK829M30NIE MAM POMYSŁU1
 
  • 829 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:36)
2513SYLWIA FLORCZAK829K40KB HERON2
 
  • 635 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:12)
  • 194 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:22)
2514RAFAŁ MACIEJEWSKI830M40M-TEAM1
 
  • 830 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:32)
2515WIESŁAW DUDAS830M50ATLAS RUNNING TEAM2
 
  • 337 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:01:28)
  • 493 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:22:20)
2516PATRYCJA KRUK831K30ŁÓDŹ KOCHA SPORT2
 
  • 582 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:53)
  • 249 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:46)
2517MATEUSZ LASAK831M201
 
  • 831 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:41)
2518MICHAŁ KACZMAREK832M201
 
  • 832 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:45)
2519AREK STAWORZYNSKI834M401
 
  • 834 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:10)
2520PAWEŁ WILIŃSKI835M301
 
  • 835 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:10)
2521BEATA OWCZAREK836K40O CO BIEGA1
 
  • 836 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:06)
2522RAFAŁ SZCZERBAKOWICZ837M401
 
  • 837 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:37)
2523KAJA MITORAJ838K20PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ1
 
  • 838 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:13)
2524TOMASZ FILIPCZAK839M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 839 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:32)
2525MARTA OLEŃSKA840K301
 
  • 840 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:32)
2526MARIUSZ SOWIŃSKI840M40ACTIVE RUN ŁASK3
 
  • 386 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:33)
  • 201 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:51)
  • 253 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:11:48)
2527ANNA ZGÓRSKA841K161
 
  • 841 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:51)
2528BARTŁOMIEJ POLNIAK842M201
 
  • 842 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:43)
2529ŁUKASZ KWAŚNIEWICZ843M301
 
  • 843 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:17)
2530KAROLINA KLEPACZ844K301
 
  • 844 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:08)
2531DMYTRO LISOVYI845M201
 
  • 845 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:10)
2532LUKASZ GASIOROWSKI848M30NEUTRICA1
 
  • 848 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:36)
2533EDYTA DYBAŚ849K30ACCENTURE RUNNERS CLUB1
 
  • 849 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:29)
2534MARTA REMISZ851K301
 
  • 851 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:13)
2535ANDRZEJ ADAMSKI - HEIN852SAMOTNY WILK1
 
  • 852 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:13)
2536ELŻBIETA MADEJ852K502
 
  • 631 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:16)
  • 221 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:59)
2537PAWEŁ TRYKOWSKI853M301
 
  • 853 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:02)
2538KAMIL STRANZ854M40NORDEA RUNNERS1
 
  • 854 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:13)
2539ANNA STASZCZYK855K201
 
  • 855 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:09)
2540BOGUMIŁ BARANOWSKI857M504
 
  • 90 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:49:36)
  • 229 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:52:05)
  • 156 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:16)
  • 382 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:22)
2541MACIEJ ADAMCZYK857M201
 
  • 857 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:37)
2542JULITA ŁUPIŃSKA858K30SNG WILD DUCKS1
 
  • 858 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:54)
2543ZUZANNA PAWLIKOWSKA859K20SPORTERA OCR1
 
  • 859 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:03)
2544TOMEK MIKOŁAJCZYK860M401
 
  • 860 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:00)
2545ADAM JAŹWIEC860M203
 
  • 326 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:48:37)
  • 185 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:48:41)
  • 349 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:17)
2546MARCIN STELMASIAK862M40RUNNING SUCKS1
 
  • 862 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:22)
2547AGNIESZKA ZAGÓRSKA863K401
 
  • 863 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:57)
2548ARKADIUSZ BARTOS864M301
 
  • 864 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:32)
2549MARTYNA GIBALSKA865K201
 
  • 865 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:08)
2550KRZYSZTOF CICHAL865M502
 
  • 563 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:31)
  • 302 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:58:35)
2551PIOTR SZEFER866M601
 
  • 866 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:47)
2552ADAM MALCZEWSKI867M501
 
  • 867 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:11)
2553DOMINIKA FOGIEL868K306
 
  • 201 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:25:03)
  • 114 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:25:31)
  • 108 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 00:51:55)
  • 273 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:29)
  • 172 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:46)
  • 407 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:39)
2554SZYMON STAŃCZYK870M301
 
  • 870 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:58:42)
2555MARTA KARDAS870K302
 
  • 492 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:51:55)
  • 378 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:13)
2556MICHAŁ WALCZAK872M301
 
  • 872 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:49)
2557TATIANA FRIEZE873K40DROGA DO ULTRA1
 
  • 873 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:19)
2558MARTA MODLIŃSKA-NOWAK875K30VERA RUNNING TEAM1
 
  • 875 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:31)
2559ANDRZEJ MARKIEWICZ876M60RĄCZE ŻÓŁWIE1
 
  • 876 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:44)
2560MACIEJ ZIELIŃSKI877M30WESOŁY LEROY2
 
  • 233 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:24)
  • 644 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:31:22)
2561ANNA BARTOSIK877K30ATLAS RUNNING TEAM1
 
  • 877 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:40)
2562RADOSŁAW WLAŹLAK878M201
 
  • 878 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:36)
2563PAULINA STĘPNIAK879K201
 
  • 879 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:27)
2564KAROLINA KRUPIŃSKA880K20ŁÓDŹ KOCHA SPORT2
 
  • 729 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:59)
  • 151 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:57)
2565SŁAWOMIR RUTKOWSKI880M30RAZEM TRENUJEMY SPORT1
 
  • 880 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:19)
2566ALEKSANDRA KARAŚ882K50RYSIOTEAM2
 
  • 586 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:25)
  • 296 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:58:05)
2567PRZEMYSŁAW LEWANDOWSKI882M301
 
  • 882 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:43)
2568MARCIN MOSKWA883M401
 
  • 883 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:11)
2569BARTOSZ KUBERA884M301
 
  • 884 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:12)
2570JOANNA NASARZEWSKA885K40WEST COAST RUNNERS CYPRUS1
 
  • 885 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:01)
2571PIOTR KRAWCZYK886M40GILLETTE RUN2
 
  • 254 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:26:49)
  • 632 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:30:05)
2572ANNA GÓRNIK886K301
 
  • 886 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:08)
2573JERZY GRABOWSKI887M70NIEZRZESZONY1
 
  • 887 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:32)
2574MARTA MICHALSKA888K20GRC2
 
  • 181 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:30)
  • 707 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:06)
2575DOMINIKA LIPIŃSKA888K201
 
  • 888 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:04)
2576RAFAŁ PIOTROWSKI889M401
 
  • 889 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:41)
2577PRZEMYSŁAW TURKOWSKI890M301
 
  • 890 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:05)
2578ANETA PABINIAK890K40ZŁOCZEW TEAM5
 
  • 172 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:12)
  • 98 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:38)
  • 61 miejsce - IV Integracyjny Bieg Uliczny Wieruszów (czas: 00:48:51)
  • 178 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:23:57)
  • 381 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:16:20)
2579KATARZYNA MOTYL - TURKOWSKA891K201
 
  • 891 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:05)
2580TOMASZ RACZYŃSKI892M30NORDEA RUNNERS1
 
  • 892 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:41)
2581PRZEMYSŁAW ŁUCZAK893M401
 
  • 893 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:19)
2582PAULINA MAĆKOWIAK894K20ŁÓDŹ KOCHA SPORT2
 
  • 680 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:09)
  • 214 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:24:46)
2583MAŁGORZATA KWAPISIEWICZ895K501
 
  • 895 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:33)
2584MAŁGORZATA STANEK896K501
 
  • 896 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:09)
2585KARINA BEDNARCZYK897K30NW PL/NW BEŁCHATÓW2
 
  • 200 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:33:16)
  • 697 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:42:47)
2586MACIEJ PASTWA897M20OHZUZA.COM1
 
  • 897 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:49)
2587KATARZYNA MACIEJEWSKA898K201
 
  • 898 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:59)
2588DARIUSZ WALAK901M501
 
  • 901 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:48)
2589MICHAŁ BISKUPSKI901M403
 
  • 367 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:08)
  • 197 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:49:33)
  • 337 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:14:49)
2590KATARZYNA PASTWA902K30CLARIANT1
 
  • 902 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:51)
2591MARTYNA CISZAK905K30PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ1
 
  • 905 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:45)
2592VIKTORIIA SKORYK906K201
 
  • 906 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:30)
2593MARTA MIKOŁAJCZYK907K70START.PUŁASKI.WARKA2
 
  • 736 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:56:15)
  • 171 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:47:17)
2594BARTOSZ CIEŚLIK-WOLSKI907M301
 
  • 907 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:07)
2595OLGA TITOROWA908K301
 
  • 908 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:15)
2596PIOTR KUKLIŃSKI909M30ASSECO DATA SYSTEMS1
 
  • 909 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:31)
2597TOMASZ NOWAK909M30STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ/ SEBA TEAM2
 
  • 632 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:00)
  • 277 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:56:38)
2598DOBROMIŁA DUDKIEWICZ910K301
 
  • 910 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:07)
2599JAROSŁAW WACHOWIEC911M501
 
  • 911 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:58)
2600KRZYSZTOF NAGRODZKI911M40UMKS KORAB ŁASK3
 
  • 199 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:58)
  • 107 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:24:59)
  • 605 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:41)
2601JAKUB ZAWADA912M302
 
  • 689 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:16)
  • 223 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:00)
2602KRZYSZTOF MROZOWSKI913M40KBŻ WPD CZERWONE BERETY1
 
  • 913 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:06)
2603DANIEL ZDUN914M201
 
  • 914 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:31)
2604MONIKA SZYMAŃSKA915K301
 
  • 915 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:38)
2605MICHAŁ NOWICKI916M501
 
  • 916 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:40)
2606SYLWESTER DUDKIEWICZ917M30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 917 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:12)
2607TADEUSZ PRZYGODZKI918M70PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA2
 
  • 518 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:52:07)
  • 400 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:17:16)
2608ARTUR CHĘCIŃSKI920M20NORDEA RUNNERS1
 
  • 920 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:24)
2609KAMIL CABAN922M402
 
  • 693 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:07)
  • 229 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:17)
2610ANGELIKA URBANIAK923K20NORDEA RUNNERS1
 
  • 923 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:24)
2611ARKADIUSZ RZEPA924M401
 
  • 924 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:26)
2612PATRYCJA MIELCZAREK925K201
 
  • 925 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:37)
2613MALGORZATA JANKOWSKA926K30TAKE RUN1
 
  • 926 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:21)
2614RAFAŁ PODLASEK927M301
 
  • 927 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:59:49)
2615TADEUSZ ROŚKOWSKI928M602
 
  • 207 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:34:08)
  • 721 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:52:51)
2616ANDRZEJ BOROWIECKI929M30ABB1
 
  • 929 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:46)
2617OLEG SHEREMET930M301
 
  • 930 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:23)
2618AGNIESZKA KILANOWSKA931K30ROZBIEGAJMY RADOMSKO2
 
  • 617 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:53:32)
  • 314 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:13:56)
2619ANNA SZUBERT931K20TATE & LYLE ACTIVE TEAM1
 
  • 931 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:21)
2620TOMASZ MIZIOŁEK932M40EKSOC BIEGA1
 
  • 932 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:44)
2621BARBARA LESISZ933K301
 
  • 933 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:46)
2622TOMEK HEINDL935M301
 
  • 935 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:28)
2623JULITA TOKAREK936K201
 
  • 936 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:33)
2624MAGDALENA MALCZEWSKA937K401
 
  • 937 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:29)
2625ADRIANNA ZBUDNIEWEK938K30REEBOKRUNCREW LDZ2
 
  • 695 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:55:26)
  • 243 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:25:38)
2626MAREK PANOWICZ938M401
 
  • 938 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:34)
2627RENATA KOZŁOWSKA940K30FUJITSU RUNNING TEAM1
 
  • 940 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:51)
2628MAGDALENA KUMOREK941K30TATE & LYLE ACTIVE TEAM1
 
  • 941 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:04)
2629MARTA PAJOR942K20REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 942 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:18)
2630SANDRA GAJDA943K20KOCHAMMOJEGOMEZA1
 
  • 943 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:35)
2631MARTA MROCZEK943K307
 
  • 284 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:43)
  • 152 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:12)
  • 1036 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:03:43)
  • 191 miejsce - 38. Tomaszowski Bieg im. B. Malinowskiego (czas: 01:03:07)
  • 450 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:20:33)
  • 305 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:27:48)
  • 597 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:27:44)
2632KAMIL KANIOWSKI945M301
 
  • 945 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:49)
2633EWELINA JAGUSIAK948K301
 
  • 948 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:59)
2634SZYMON DRAB949M30SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ1
 
  • 949 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:52)
2635MARIUSZ WASIAK951M50STOWARZYSZENIE BEAGLE W POTRZEBIE1
 
  • 951 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:05)
2636AGNIESZKA SZKURŁAT952K30REEBOK RUN CREW ŁÓDŹ1
 
  • 952 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:48)
2637ŁUKASZ SZYMCZAK952M303
 
  • 216 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:46:33)
  • 79 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:20:54)
  • 657 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:33:01)
2638PIOTR LIMIERA953M201
 
  • 953 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:15)
2639MARIUSZ RAPACZ954M50MPK-ŁÓDŹ1
 
  • 954 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:38)
2640BOŻENA BRYCHT955K501
 
  • 955 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:41)
2641DOMINIKA BARANSKA956K30TATE&LYLE ACTIVE TEAM1
 
  • 956 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:18)
2642BARTŁOMIEJ SZPARAGA957M301
 
  • 957 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:37)
2643ZBIGNIEW CHMURSKI958M501
 
  • 958 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:18)
2644SEWERYN PASIKOWSKI959M50ACTIVE RUN ŁASK5
 
  • 140 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:10)
  • 88 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:23:51)
  • 247 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 01:54:13)
  • 138 miejsce - II Łódzka Piątka (czas: 0:22:32)
  • 346 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:15:06)
2645TOMASZ WITMAN960M50RYSIOTEAM1
 
  • 960 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:52)
2646JOANNA BOROWSKA961K30PHILIPS SPORT TEAM ŁÓDŹ1
 
  • 961 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:39)
2647SEBASTIAN SZADKOWSKI962M401
 
  • 962 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:20)
2648PATRYK JEZIERSKI963M30REEBOKRUNCREW LDZ1
 
  • 963 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:35)
2649MARCIN BLASZCZYK964M201
 
  • 964 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:41)
2650SEBASTIAN AMBROZIAK965M30ROSSMANN2
 
  • 626 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:54:46)
  • 339 miejsce - XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI (czas: 02:02:16)
2651KATARZYNA WOLSKA965K302
 
  • 47 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:19:49)
  • 918 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:00:37)
2652JACEK PIOTROWSKI965M401
 
  • 965 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:50)
2653GRZEGORZ BUDZAŁEK966M50ZK ŁOWICZ1
 
  • 966 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:13)
2654KRYSTIAN BENDINGER966M20RAZEM TRENUJEMY SPORT2
 
  • 167 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:24:01)
  • 799 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:57:50)
2655KRZYSZTOF TOKAJ967M30BBL ZDUŃSKA WOLA3
 
  • 275 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:27:28)
  • 148 miejsce - Widawa Na Piątkę (czas: 00:28:03)
  • 544 miejsce - Bełchatowska Piętnastka (czas: 01:25:02)
2656JOANNA OGÓREK967K40KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW1
 
  • 967 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:32)
2657JACEK KLĘK968M401
 
  • 968 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:47)
2658PIOTR SITAREK969M301
 
  • 969 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:43)
2659DANUTA BIERNACKA973K301
 
  • 973 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 01:01:50)
2660JAROSŁAW SIESS973M504
 
  • 147 miejsce - III Piątka Pomarańczowej Pomocy (czas: 00:23:19)
  • 329 miejsce - 9. Bieg Fabrykanta (czas: 00:49:01)
  • 123 miejsce - II Łódzka Piątka (